Babam.....

kolaydegildirr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2024
14
2
24
Merhaba ablalarim ismimi vermek istemiyorum yaşım küçük söylemek istemiyorum çünkü söylesem siteden banlanacagim. Konu babam babami hornet isimli uygulamada kadınlar ve eşcinsel erkekler ile konuşurken gördüm ..babam evli 41 yasinda aklim almiyor yazismalari ilk gördüğümde şok oldum bayilacak gibi oldum yazismalari gördüğümde SS alicaktim ama telefonumun şarjı bitmisti ve sarj aleti yoktu o yüzden SS alamadim.. önceden tinder isimli uygulamada kadınlar ile konuşuyordu simdi hornet ayrica bu adam sırf tiktok indirdiğim için bana orospu damgası yapistiran dar eşofman giydigim için bana bağıran biri..evde 2 tane benden küçük erkek kardeşim var onlar ve annem bunu öğrense evde kıyamet kopar ablalarim lütfen bana yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum...

Annen ekran görüntüsü görse nasıl aksiyon alır? Çalışan biri mi babandan boşanabilir mi? Eğer boşanamayacak bir kadınsa boşver hiç deşme baban ne yaparsa yapsın. Sen okulunu oku üniversiteni kazan kendi ayaklarının üzerinde dur. Kendi hayatına bak, sen biliyosan annende biliyodur

Annen ekran görüntüsü görse nasıl aksiyon alır? Çalışan biri mi babandan boşanabilir mi? Eğer boşanamayacak bir kadınsa boşver hiç deşme baban ne yaparsa yapsın. Sen okulunu oku üniversiteni kazan kendi ayaklarının üzerinde dur. Kendi hayatına bak, sen biliyosan annende biliyodur
Annem çalışmıyor liseye gidiyorum ne bileyim annem hiçbir olmamış gibi babamla konuşuyor ya ona üzülüyorum..😔

Hayır boşamaz sanırım annem koydeyken teyzemle konuşurken konu aldatmaya açıldı ve annem dediki benim kocam kimseye gitmez babam bana bazen sinirlendiğinde uygular şiddet
Bence hiç karışma canım, o evden kurtulmaya bak üniversite falan düşünüyor musun

Annem çalışmıyor liseye gidiyorum ne bileyim annem hiçbir olmamış gibi babamla konuşuyor ya ona üzülüyorum..😔
Annen biliyodur canım emin ol sen öğrendiysen oda illa yakalamıştır ama bilmezden geliyodur. Çalışmıyosa ayrılmaz annen çoluk çocuk ne yapacak ayrılsa, o yüzden hiç ortalık bulandırma, boşuna kavga çıktığıyla kalır baban hepten püskürür sana. Sen derslerine odaklan sadece

Oku çalış meslek sahibi ol annene benzeme.Bu olayada karisma annen zaten bosanmaz bu karakterdeki baba senin üzerine yürür.Ben söylemezdim anneniz siz hepiniz nereye gideceksiniz nafaka yetmez anne calisiyormu bu sefer çalış okuma para ver olur .Belki biliyordur bile ne bileyim ben çok mükemmel evlilikleri yok belliki

Ben meslek sahibi olmayan 3 çocukla baba evine dönmek durumunda olacak olana soylemem onuda geç anneniz modeli kadınlar en sonunda iftiracı diye sizi suçlar bence babanizi ekonomik olarak bırakmak istemeyecektir altın tavsiyen meslek sahibi ol

Oku çalış meslek sahibi ol annene benzeme.Bu olayada karisma annen zaten bosanmaz bu karakterdeki baba senin üzerine yürür.Ben söylemezdim anneniz siz hepiniz nereye gideceksiniz nafaka yetmez anne calisiyormu bu sefer çalış okuma para ver olur .Belki biliyordur bile ne bileyim ben çok mükemmel evlilikleri yok belliki
Evliliklerinin pek iyi olduğu söylenemez sürekli kavga ederler hemde çocuklarının önünde hiç demiyorlar bu çocuklarin psikolojisi bozulur mu kardeşlerim zaten aşırı agresif bu evdeki olaylar yüzünden

Kıyamam oku sen okuyamasanda gayret et illa bı işin olsun sakin erkenden evlenme bı kendini gelistir bunlarıda dert etme takip etme annene söyle kadın kandirilmasina sakın gelme bak az çok profili belli ailenin annen gözüyle görse bosamaz belki iyi kötü biliyordur zaten .Sen lütfen kendine bak

Kıyamam oku sen okuyamasanda gayret et illa bı işin olsun sakin erkenden evlenme bı kendini gelistir bunlarıda dert etme takip etme annene söyle kadın kandirilmasina sakın gelme bak az çok profili belli ailenin annen gözüyle görse bosamaz belki iyi kötü biliyordur zaten .Sen lütfen kendine bak
Ya teşekkür ederim çok naziksin🥹 ilaç gibi geldin bana🥹

Üniversiteye gitmeme daha 4 yıl var evet düşünüyorum.
O zamana kadar ailenle tartışmaya girmemeye çalış, onlarla konuşmaktansa ders çalış kitap oku, seni kızdırırlarsa fazla agresif olma, haksızsın diye demiyorum bunları baban sana zarar vermesin diye
Sonra da o evden kurtul

Bu aile okutur seni inşallah olmadı polislik kpss ne bileyim burs herşeyi zorla mutlaka bir işin olmalı onların eline bakmak yada mesleksiz evlenip bu eve dönmek yada donemedigin için baban gibi bir adama mahkum olmak bitirir asıl lütfen sadece mesleğe odaklan

X