babam için...

d.e.s.i.r.e

ღ benim minik kuzum ღ
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2007
685
6
39
arkadaşlar babam 2 haftadır çok rahatsız en son koma halinde acil ameliyata aldılar beyinde kitle vardı geçtiğimiz pazartesi amelyat oldu perşembe taburcu ettiler şükür patoloji sonuçları ii çıktı. fakat bu kez de ciğerlerinden şüphelendiler hala eski sağlığına kavuşamadı nolur dua edin babam için bişey çıkmasın çok korkuyorum :KK43::KK43:

Çok geçmiş olsun babanız en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur inşallah. Rabbim acil şifalar versin.

Allah acil şifalar versin inşallah...
aklınıza kötü şeyler getirmeyin,hep olumlu düşünün..
Rabbim babanızı sizlere bağışlasın,inşallah
en kısa zmanda sağlığına kavuşur ve buynuna sarılırsınız...
dualarım babanızla...
güzel ve temiz haberler bekliyoruz sizden...
sevgiler...

çok saolun arkadaşlar yarın tekrar gidicez hastaneye dualarınıza ihtiyacım var Allah hepinzden razı olsun

arkadaşlar babam 2 haftadır çok rahatsız en son koma halinde acil ameliyata aldılar beyinde kitle vardı geçtiğimiz pazartesi amelyat oldu perşembe taburcu ettiler şükür patoloji sonuçları ii çıktı. fakat bu kez de ciğerlerinden şüphelendiler hala eski sağlığına kavuşamadı nolur dua edin babam için bişey çıkmasın çok korkuyorum :KK43::KK43:

Allah acil sifalar versin arkadasim,dualarım sizinle:Saruboceq: Allah başınızdan eksik etmesin babacığını:Saruboceq:

X