Babam için ya şafi okuyabilir misiniz?

busenebenimsenem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
636
724
arkadaşlar, babam yarın (cuma) sabah normal anjiyolara göre daha ağır ve riskli bi anjiyo geçirecek. Normalde her doktor yapmak istemez bu işlemi. Kendisi zaten bypasslı. Sabah 8 veya sonrası için sıra bekliyoruz. Nete çok sık giremeyebilirim ama babam erhan için ya şafi diyebilir misiniz? Allah şimdiden razı olsun. İnşallah güzel haberler veririm size.

Allah korktuklarınızdan emin, umduklarınıza nail eylesin. Inşallah eskisinden bile daha sağlıklı şekilde çıksın ameliyattan babacığın...

"Es'elullah el azime rabbil arşil azimi en yeşfiyeke" peygamberimiz hastalara 7 kere bu duanın okunmasını tavsiye edermiş, inşallah şifa olur.

Allah korktuklarınızdan emin, umduklarınıza nail eylesin. Inşallah eskisinden bile daha sağlıklı şekilde çıksın ameliyattan babacığın...

"Es'elullah el azime rabbil arşil azimi en yeşfiyeke" peygamberimiz hastalara 7 kere bu duanın okunmasını tavsiye edermiş, inşallah şifa olur.
Evet bu duayı biliyorum. Eceli gelmemiş hastanın yanında okunursa şifa bulur; eceli gelmiş hasta vefat ederse şehit muamelesi görürmüş. ben anneme her gün okurdum bunu elimi başına koyarak.

Arkadaşlarım, Allah hepinizden sonsuz razı olsun. normalde hep yoğun bakıma alınıyordu, hatta haftasonu yoğun bakımda kalır diye bekliyorduk. İlk kez direkt servise alındı. Çok şükür herşey yolunda gitmiş. Mucize gibi. Allah razı olsun, kendimi ifade edemiyorum. Çok şükür.

Arkadaşlarım, Allah hepinizden sonsuz razı olsun. normalde hep yoğun bakıma alınıyordu, hatta haftasonu yoğun bakımda kalır diye bekliyorduk. İlk kez direkt servise alındı. Çok şükür herşey yolunda gitmiş. Mucize gibi. Allah razı olsun, kendimi ifade edemiyorum. Çok şükür.
çok sevindim canım benim ALLAH babacığına ne güzel şifa vermiş
biz babama geç kalmıştık kalp krizinden vefat etti sen de bol bol dua et güler yüzlü ol karşısında kuzum dua için her zaman yanındayız

X