Babam gibi sevdiğim müdürüm

ebutempura

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
24
7
34
Ben 3 senedir aynı şirkette çalışıyordum. Kendi işim gibi çalıştığım için her durumda başkasının sorumluluğu dahi olsa işleri halletmeyi başardığım için doğal olarak işyerinin gözdesiydim. Müdürüm de bana hep kızı gibi davranır sanırdım aramızda 15 yaş vardı. Bir mesai sonrası akşam saat 10 sularında bana bir şeyler içelim atıştıralım dedi ben reddettim ( niyet ne olursa olsun evli bir adam diye düşünüp reddettim) biraz arama mesafe koymanın uygun olduğunu düşündüm kendimi suçladım sonunda bana çok aşık olduğunu ve klasik evli yalanları söylemeye başladı. Akşam eve gittiğimde istifamı yazıp bu durumu kaldıramayacağımı ihbar süremi doldurmadan işime son vermesini yoksa olan biten herseyi karısına anlatacağımı söyledim ve o gün işten ayrıldım . Ama ben de çok kötü hissediyorum kendimi kendisine çok güveniyor ve değer veriyordum tekrar işe giremiyorum çünkü güvendiğim birisinin bana bu şekilde davranması bende travmatik bir duruma sebep oldu bunu nasıl aşabilirim

15 yaş farkınız olan birini niye baba gibi göresiniz?
Müdürünüz o sizin,niye baba gibi diyorsunuz?
Profesyonellik en hassas noktalarımdan.
Adam haddini aşmış amenna zamanla atlatırsınız da "biz aile gibiyiz"temalı yerlerde durmayın ya...
Aile gibiyiz formatlı bir yerde çalışmadım sadece yakınlığının bu şekilde olduğunu düşündüğümü söyledim

Alti ustu mudurunuzmus ya nesine cok guvenip deger veriyordunuz? Adi ustunde isyeri zaten. Bu kadar guven duyup deger vermeniz icin aranizda ileri seviye bir samimiyet olmasi lazim. Yok diyorsaniz bu laflar cok abarti.
Zaten fazlasıyla samimiydik ama samimiyetinin bu şekilde olduğunu düşünmemiştim

Doğru olanı yapmışsınız. Yaşınız kaç bilmiyorum ama işyerlerinde herkesi abi, baba gibi görmemenizi öğrenmiş oldunuz böylece.Herkese güvenmeyin minvalinde demiyorum ama çok da güvenmeyin. Önünüze bakın artık. Bu da geçer.

Ben 3 senedir aynı şirkette çalışıyordum. Kendi işim gibi çalıştığım için her durumda başkasının sorumluluğu dahi olsa işleri halletmeyi başardığım için doğal olarak işyerinin gözdesiydim. Müdürüm de bana hep kızı gibi davranır sanırdım aramızda 15 yaş vardı. Bir mesai sonrası akşam saat 10 sularında bana bir şeyler içelim atıştıralım dedi ben reddettim ( niyet ne olursa olsun evli bir adam diye düşünüp reddettim) biraz arama mesafe koymanın uygun olduğunu düşündüm kendimi suçladım sonunda bana çok aşık olduğunu ve klasik evli yalanları söylemeye başladı. Akşam eve gittiğimde istifamı yazıp bu durumu kaldıramayacağımı ihbar süremi doldurmadan işime son vermesini yoksa olan biten herseyi karısına anlatacağımı söyledim ve o gün işten ayrıldım . Ama ben de çok kötü hissediyorum kendimi kendisine çok güveniyor ve değer veriyordum tekrar işe giremiyorum çünkü güvendiğim birisinin bana bu şekilde davranması bende travmatik bir duruma sebep oldu bunu nasıl aşabilirim

Yerinde başkası olsa "keşke suratına tükürseydim pisliğin pis sapık ahlaksızın" diye keşke derdi.

Neyin travması kalacak? Çocuk değilsin, 20-21 yaşında olsan üniversite hocan böyle davransaydı zorlanırdın. Ama yetişkin insansın.

İşte bundan söz ediyorum. Zaten fazlasıyla samimiydik...
Profesyonel değilsiniz. 8 senedir aynı yerde çalışıyorum,hiç bir yöneticim hakkında şunu söyleyemem mesela.

Yerinde başkası olsa "keşke suratına tükürseydim pisliğin pis sapık ahlaksızın" diye keşke derdi.

Neyin travması kalacak? Çocuk değilsin, 20-21 yaşında olsan üniversite hocan böyle davransaydı zorlanırdın. Ama yetişkin insansın.
Kendinize yakın gördüğünüz birisi ileriki yaşlarda da sizi üzebilir kırabilir hayalkırıklığına uğratabilir

Geçmiş olsun.
Bidaha kolay kolay kimseye güvenmeyin.

Is yeri, mudur, fazla samimiyet, guven, deger, babaniz gibi :deli:kesin sok falan gecirmissinizdir dimi 🤣 seyi yazmamissiniz hep iyi niyetimin kurbani oldum ben yazarsaniz tam olacak bence 🤣 bu fazla samimiyet varken bu adam evli degil miydi? Hani istifa ettiginiz gibi bu samimiyetlere hic girmeyebilirdiniz dimi? Amac neydi baba bulmak mi?

Doğru olanı yapmışsınız. Yaşınız kaç bilmiyorum ama işyerlerinde herkesi abi, baba gibi görmemenizi öğrenmiş oldunuz böylece.Herkese güvenmeyin minvalinde demiyorum ama çok da güvenmeyin. Önünüze bakın artık. Bu da geçer
Is yeri, mudur, fazla samimiyet, guven, deger, babaniz gibi :deli:kesin sok falan gecirmissinizdie dimi 🤣 seyi yazmamissiniz hep iyi niyetimin kurbani oldum ben yazarsaniz tam olacak bence 🤣 bu fazla samimiyet varken bu adam evli degil miydi? Hani istifa ettiginiz gibi bu samimiyetlere hic girmeyebilirdiniz dimi? Amac neydi baba bulmak mi?
Alakası yok sadece zamanla aramız samimileşti

X