Babam corona

O kadar üzüldüm ki o kadar içim acıdı ki başınız sağ olsun gerçekten ansızlık inanılmaz kötü allahım hiç kimseye böyle acılar göstermesin düşmanıma bile
Beni o büyüttü. Vedalasmayınca sanki hayattaymıs gibi hissediyorum kabullenemedim hala. Sırtımdaki dag gitti. Çaresizliğe ve umuda hiç bu kadar yaklasmamıstım hiç.
İnsan bu anlarda her seyi anlıyormuş meğer. Sağ olun bu arada İcimi az dökmüs bulundum rahatladım. Tekrar şifalar dilerim. Umarım gelismeleri bizimle paylasırsınız.

Benim eniştem çok kötüydü hatta ondan bize de geçti bizde olduk ama onun kadar ağır geçirmedik ciğerlerine inmişti sürekli ateş sıtma nefessiz kalma hepsi geçti sadece biraz zaman iyi olacak babanız inşallah kalkamıyordur halsizdir korkmayın ben bile 32 yaşımda zor yataktan kendimi kaldırıyordum 2 doz biontechli olmama rağmen

Arkadaşım astım hastası , 3 sinovac aşılı ve dediğiniz gibi o da ağır atlattı ama çok şükür iyileşti. Astımlılar çok daha tehlike altındayken hemde. Allahın izni ile geçecek.
Belki manasız gelecek ama ben sadaka veriyorum böyle durumlarda. Def ettiğine inanıyorum.

Ne kadar benzer durumdayız bu büyütme konusunda benim de biyolojik babam değil büyütenim bana sevgiyi öğretenim ama benim için öz babam allahım yardım etsin sizlere sabır versin

Canım benim babannem geçen sene aşı falan ortada yokken hastanede yoğun bakımda yattı coronadan iyileşti . 83 yaşında bu arada baban da iyileşir inşallah korkma Allah şifa versin

Çok gecmiş olsun andız pekmezi içirin lütfen her gun bir kasık annemle kardesim suan covit andız pekmezi ile hafiften toplanmaya basladılar

Allah acil şifalar versin nasil bir şey ben cok iyi bilirim
Babamin23 Ağustos’ta covidden kaybettim
Cift doz biontech asisi vardi
Seker hastasiydi sigarasi yoktu,kalbinde stent vardi beslenmesine dikkat ederdi
Ama bu lanet hastalık kopardi babami bizden
Ciğerim yanıyor halen inanam
İnsallah sizin babanız iyileşir Allah korusun

Benim enistem daha kotu durumdaydi, asi daha cikmamisti o zaman. Yanlis hatirlamiyosam 33 gun hastanede yatti. Cigerlere inmis, yogun bakimda yatti. Ne dualar ne hatimler yapildi adina. Doktor umidi kesin artik bitti burada demisti hatta. Ama cok sukur Allah onu ailesine sevdiklerine bagisladi. Cok iyi suan kendisi. Insallah babanizda iyilesir.
Kronik hastaliklari varmiydi kac yasinda

Rabbim sifa versin.

61 yaşında yüksek tansiyonu vardı ama hafif dozda bi ilaç kullanıyordu
Hani bugüne kadar hiç hastaneye uğramamıştı ama bu corona onu hastaneye yatırdı

Başınız sağ olsun bu yazılanları da gözyaşları içinde okuyorum sanırım sadece bu korkuyu tdanlar anlar Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun acınızı hafifletsin

Allah bu illet hastalığı evlerimizden,sevdiklerimizden,ülkelerimizden uzak eylesin
Hastalarımız acil şifa bulsunlar inşAllah.
Baban da bian önce sağa salim evine dönsün Allahın izniyle iyileşip
Amin.. bitsin gitsin artık yeter...

61 yaşında yüksek tansiyonu vardı ama hafif dozda bi ilaç kullanıyordu
Hani bugüne kadar hiç hastaneye uğramamıştı ama bu corona onu hastaneye yatırdı
Enistem 63 yasinda seker hastasiydi uzun yillar sigara kullandi son bi kac yildir birakmisti
Herseyin hayirlisi olsun kardesim
Dua toplayin, dunya dua uzerine kurulmustur

Bi tanıdığım çok yaşlı normalde çok rahatsızlığı vardı entübeden çıktı o zamanları aşıda olmamıştı içinizi rahat tutun iyi olacak inşallah babanızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…