B Hcg tekrarı yaptırmalımıyım ???

nehiriver

09 10 09 saat 9 05 :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
7.978
76
ya arkadaşlar ben daha adet günüm gelmeden idrar testi yapmıştım pozitif çıkmıştı hemen ertesi günü gidip b hcg yaptırmıştım 162 küsür çıkmıştı ve sonra doktorum benden bidaha b hcg tekrarı istemedi usg takiplerime başladı bebek gözüküo kese düzenli kalp atışları var tekrarlatmam gerekiomuydu b hcg yi doktor bişe sölemedi ama burda herkes iki kez yaptırmış anlamadım ne yapayım gidip hafta içi yaptırayımmı su an 9 haftalık hamileyim bilgisi olan paylaşabilirmi

canım hamilesin bebişinin kalp atışınıda duynuşun birdaha tekrarlamana gerek yok bende 1 kere yaptırdım keseyi görürse doktor tekrar istemez eğer keseyi görmeseydi tekrar isterdi inşallah sağlıklı bir şekilde bebişini alırsın kucağına

canım hamilesin bebişinin kalp atışınıda duynuşun birdaha tekrarlamana gerek yok bende 1 kere yaptırdım keseyi görürse doktor tekrar istemez eğer keseyi görmeseydi tekrar isterdi inşallah sağlıklı bir şekilde bebişini alırsın kucağına

saol bitanem verdiğin bilgi için ne biliyim herkes iki kere yaptırdım deyince acabamı dedim bi an :) tekrar saol

cnm merak etme beta hcg banada 1 kez yapıldı.
doktora sordum, testi 2 gün sonra tekrarlamaya gerek yok mu dedim, oda keseyi gördük gerek yok dedi...

canım bende bir kere yaptırdım genelde muallakta olan arkadaşlarımız iki defa yaptıryorlar seninkinin maşşallah kalbinde atıyormuş daha çok kan vericeksin nasılsa

canım bende bir kere yaptırdım genelde muallakta olan arkadaşlarımız iki defa yaptıryorlar seninkinin maşşallah kalbinde atıyormuş daha çok kan vericeksin nasılsa

saol canım verdiğin bilgi için bir an kafam karıstı ondan sordum sizlere hepiniz saolun

X