B-hCG degerleri hakkinda bilgisiolanlar??

ruyabu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
375
1
37
arkadaslar bugun kan testi yapildi..yaklasik 5 günlük bi gecikmem var..01.05.2010 son adet tarihim.. b-hcg deger 439 cikti sizce normalmi??
sevgiler..

Son düzenleme:
gözünüz aydın değeriniz çok güzel hemde.benimki 3 günlük gecikmeden 40 larda çıkmıştı.

canim tebrikler...degerinde masallah cok guzel...saglikla gelsin bebisin insallah:ecrin_bebek:

canim tebrikler...degerinde masallah cok guzel...saglikla gelsin bebisin insallah:ecrin_bebek:

saol canim cok tskler bakalim iste neler olucak..arada hafif belim ve kasiklarim agriyor cok sürmüyor ama ara ara oluyor umarim normaldir bilmiyorumkismile bikac gun sonra gebelik testi tekrarlanacak degerler katlaniyormu diye bakilacak eyvahedigeldismile rabbim sen yardimcim ol:Saruboceq:

ilk başta arkadaşım yazmıştınız?

ben hamileyim ama arkadasimin üyeligi...kendisi cok giremediginden sifresini aldim ve konuyu konumu bizzat takip etmek istedim..dolayisiyla onun yazdiklarini degistirdim.sayfanin bukadar renkli oldugunu tahmin etmemistim..en kisa zamanda kendi üyeligimle dönecegim bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…