B Hcg Değerim Yeterli Yükselmemiş mi? Lütfen yardım edin...

cool1983

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
1.191
146
Arkadaşlar son regl tarihim 26 Mayıs'tı. Evde idrar testleri yaptım, silik de olsa 2. çizgiyi gördüm.2 gün önce de kan testi yaptırdım sonuç pozitif ama değer 153'tü. Bugün gebeliğin gelişimini gözlemlemek amacıyla tekrar test yaptırdığımda sonuç 184'e yükselmişti.

2 günde değerin 2'ye katlanması gerekmiyor muydu? Yine mi kimyasal gebelik yaşıyorum? Bir bilgisi olan, bu durumu daha önce yaşayan biri varsa lütfen cevap versin.Bir daha hayal kırıklığı yaşamaktan çok korkuyorum

iki testi de aynı yerde mi yaptırdınız?
farklı yerlerse ondan kaynaklanıyor olabilir, 2 gün sonra tekrarlayın bence. Dediğiniz gibi, iki kat civarı bir değer olmalıydı ilkine göre. İnşallah analizle ilgili bir hatadır.

Sırf bu tarz bir karışıklık yaşamayayım diye özellikle 2 testi de aynı yerde yaptırdım.

Umut yok değil mi sizce de

birkere oldu diye bidaha olcak değil cnm güzel şeyler düşün rabbim bebeğinden ayırmasın seni düşmemeiş zaten yükselmiş ama az...birden yükselebiilir....umduunu sakınyitirme

canım dur bakalım hemen karamsarlıga kapılma 2 gun sonra testı bı daha tekrarla bence benım de degerımı yetersız gordu doktor ılk 22.44 sonra 70.23 ve en son 191 cıktı ama ben de umutlu olmaya calısıyorum kı doktor bana cok umutlanma sakın dedı ve bana progestan ve folık asıt verdı ınsallah tutunur bebısler

Canim hemen panige kapilma. bol dua et. insallah rabbim sana bagislasin bebegini..
Benim ilk gebeligimde; adetime 2 gun varken kan tahlilinde 50 cikmisti. gun asiri yaptigimiz tahlil sonuclari soyleydi
Ilki 50 sonra 60, 80 en son 170 cikmisti. umut yoktu basta cok nazlanmisti buyumek icin..
Sonra hersey yoluna girmisti gayet guzel buyuyordu Ama yuksek atesten enfeksiyondan bebegim 2 bucuk aylikken
karnimda ölmüstü( Allaha sigin, dua et.. Allah yardimcin olsun..

Bence senin degerlerin gayet iyi 2 gune 1 yaptiysan. Allah sana bagislasin bebegini..

Sırf bu tarz bir karışıklık yaşamayayım diye özellikle 2 testi de aynı yerde yaptırdım.

Umut yok değil mi sizce de

Bende bütün testlerimi ayni hastanede yaptirmistim. 122ye cikandegerimin birden 10a düstünü ögrendim, sonrada nasil oluyorsa bilmiyorum yine 1645 olmustu. Yani belkide gercekten labaratuar hatasidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…