b hcg değerim 80, 3 idrar testıde pozitif sizce emın olayı mı ?:S

haklısın cnmm....tsk ederımm yarın test yaptırıcam tekrradan... ıkıye katlanır ınsallah deger..
inşallah katlanır canım....
pazartesı tekrar test yaptırıcm arkadasllar cevabı yazarım bana dua edın

aa bende yarın gııyorum ıkımızde hayırlı haberlerle dönerız ınşallah canım ya....

ben bugun kantestı yaptırdım sonuc bugun ıkıde cıkıcak hadı hayırlısı

Sağol canım inşallah. Bende bugün rahim filmi çektireceğim dua ette bişey çıkmasın.:Saruboceq:

insallah cnm rabbım saglıklı etsın cumlemızı. benım yengemın gelnınde ocucgu olmuodu rahım fılmı cektırdı sonra ard arda ıkı oğlu oldu ınsallah darsısı basına:)

insallah cnm rabbım saglıklı etsın cumlemızı. benım yengemın gelnınde ocucgu olmuodu rahım fılmı cektırdı sonra ard arda ıkı oğlu oldu ınsallah darsısı basına:)

inşallah canım benim

SONUUUUUUUUUÇ 839 yani hamişimmmmmişmişiiiiim rabbuım cumle muhammedı ummmetıne isteyene en kısa zamnada hayırklısından evlatlar nasıp eylesın ...:CüvCüv:

SONUUUUUUUUUÇ 839 yani hamişimmmmmişmişiiiiim rabbuım cumle muhammedı ummmetıne isteyene en kısa zamnada hayırklısından evlatlar nasıp eylesın ...:CüvCüv:

Canım bak bu sefer tereddüt edecek bişey kalmamış sen rahatladın bende şu filmi bir çektireyimde temiz çıkarsa ozaman rahatlayacağım

ınsallah cnm tertemız cıkar.. ee daha gıtmemıssın ama?

Canım doktorun yeri çok yakın saat 5te burda ol dedi arabayla 15 dk bile sürmüyor hem eşimi bekliyorum o götürecek arabayla.4:30 a yakın çıkarımewden bakalım.

Hayırlı olsun hem idrar hem kan pozitif çıkmış :)

hadi gözün aydın hihoyyyt hayırlısıyla bebişini kucağına almak nasip olsun inşallah..

cnm daha gıdemedım fırsatım olmadı gıdıcem ınsallah...
hiç vakit kaybetme hemen eczaneden folbiol adlı folik asit hapını al ve sabah tok karnına hergün iç bu zamanda çok ihtiyacı olan bir ilaç bebek için. normalde hamile kalmadan önce başlanılıyor ama hiç önemli değil şimdi de başlarsan olur. ama hemen başla...

hiç vakit kaybetme hemen eczaneden folbiol adlı folik asit hapını al ve sabah tok karnına hergün iç bu zamanda çok ihtiyacı olan bir ilaç bebek için. normalde hamile kalmadan önce başlanılıyor ama hiç önemli değil şimdi de başlarsan olur. ama hemen başla...

evet aldım canm eşim diş doktoru o önerdı kullanıorumm kadın doğum dr gıttım oda devam et dedı

deneyimli arkadaşlar bana da bi cvp vererek merakımı giderirseniz sevinirim yoksa çatlıcam:18: doktor da yok bu saatte :S adetim 1 gün cük hatta 2 güne gircek birazdan (saati bile bellidiir genelde akşamdan akşama gelir :KK1:) gecikti.beta hcg test sonucum 77.75 çıktı..test yaptırdığım labaratuar hamilelik var dedi.yarın doktora gidicem ama çok meraklandım 77.75 nasıl bi değer ki?:KK53: vede 1 günlük gecikmede çıktı bu sonuç uufff

deneyimli arkadaşlar bana da bi cvp vererek merakımı giderirseniz sevinirim yoksa çatlıcam:18: doktor da yok bu saatte :S adetim 1 gün cük hatta 2 güne gircek birazdan (saati bile bellidiir genelde akşamdan akşama gelir :KK1:) gecikti.beta hcg test sonucum 77.75 çıktı..test yaptırdığım labaratuar hamilelik var dedi.yarın doktora gidicem ama çok meraklandım 77.75 nasıl bi değer ki?:KK53: vede 1 günlük gecikmede çıktı bu sonuç uufff

Selam arkadaşım aynı gecikmeyle 79.2 çıkmıştı benim değerim.Ertesi hafta 1000 olmuştu.Hayırlı olur umarım senin için.İmkanın varsa her 48 saatte bir kere kan değerine bak derim.2 katına çıkıyor mu diye.

Selam arkadaşım aynı gecikmeyle 79.2 çıkmıştı benim değerim.Ertesi hafta 1000 olmuştu.Hayırlı olur umarım senin için.İmkanın varsa her 48 saatte bir kere kan değerine bak derim.2 katına çıkıyor mu diye.

öncelikle çokk tşk ederim hem cevabın hemde güzel dileğin için.bugün (yani ilk testen 1 gün sonra) yeniden beta hcg yapıldı değer 114 lerde çıktı yani ikiye 1 gün sora bile katladı nası bişiy bu anlamadım:KK1: sonuç pozitif... ultrason da kesesinin görünmesi için 1500 lere çıkması gerekiyomuş ki, haftaya pazartesi çıkar dedi doktor..senin için de hayırlı olsun sağlıcakla al kucağına yavrunu inş..

X