Azmimin sonu nolur acaba?

bende 1 haftadır streçlenip mumyaya dönenlerdenim... :)) ama sonucu oladım göbek basemlerde erime göğüslerişimde dikleşme var ama gözle görülür değil hissedilir biçimde... bence bu streç ve yağ olayı süper bişey...

ya kızlar sizin şu küçültmek istediğiniz göğüsler ne kadar çok merak ediyorum yani gerçekten büyükmü yoksa normal boyda ama küçük göğüs mü istiyorsunuz
şu resimdekilerden büyükmü mesela?

bizkadinlariz.com/resim/elikbq2.jpg

ya benimde büyük denebilecek kadar büyükler 90-100 beden falan oldular geçen gün kalem deneyinde ne göreyim kalem orada kaldı ağlayacatımm sarkmasınlaaaaaar:1shok:

ya kızlar sizin şu küçültmek istediğiniz göğüsler ne kadar çok merak ediyorum yani gerçekten büyükmü yoksa normal boyda ama küçük göğüs mü istiyorsunuz
şu resimdekilerden büyükmü mesela?

bizkadinlariz.com/resim/elikbq2.jpg

36-38 beden olup 95 beden sutyen takmak nasıl bişey bi tahmin et bakalım:sm_cool:

yada 36 beden elbiseye sırf basenlerin yüzünden girememk... sen straplez giyememk ne demek biliyo musun düşücek die korkmak.. ohaoldumsmile bu yüzden toparlarsın azcıkta küçülsün istiyoruz...

Ben ciddi kafaya taktım bu sorunumu...
Şu anda fındık yağı ve greyfurt yağı aldım. Başladım kullanmaya 2 sini de... (2 gün bitti) Yakında da çilek yağını alıp bakımlara onu da ekleyeceğim.
Yeni başladım yağlara ama sanırım masajın etkisiyle de içten çok çok hafif bir yanma hissi var derimin altından, dua ediyorum bu yanma hissinin yağlarımın yandığı için olduğundan.
Göğsümü ölçtüm 93 CM en şişkin yerinden. 1 haftadan fazladır göğüs hareketleri yapıyorum.
1,5 aydan beri de göğsüme soğuk su tutuyorum banyoda. Banyoda kalıp sabunla masaja başladım.
Ayrıca 4 gündür streçle göğsümü sarıp koşup spor yapıyorum
hihoyyyt
Lütfen daha önce bunları yapanlar da deneyimlerini sonuçlarını yazsınlar...
kaydirigubbakcemile5
Paylaşımda bulunup dertlerden kurtulalım
:teytey:

ya arkadaşım tesadüf gördüm yazını ben altı aylık bebgimi emziriyorum ve bende ufaltmak istiyorum bunları:KK25:ama emzirdigim için yapamam dimi :KK5:

bende 1 haftadır streçlenip mumyaya dönenlerdenim... :)) ama sonucu oladım göbek basemlerde erime göğüslerişimde dikleşme var ama gözle görülür değil hissedilir biçimde... bence bu streç ve yağ olayı süper bişey...
harika çok sevindim senin adına bende deniycem:KK55: ya bide gögüs egzersizi cdsi aldım onlardan yapıcam. radyofrekansla falan sıkılaştırmak mümkünmü acaba gögüsleri ya ? vicudun diger bölümlerine bunun için uyguluyolar.Gögüse yapanda yerlerde var bu işlemi.Yararmı acaba?:KK68: buda bir seçenek

36-38 beden olup 95 beden sutyen takmak nasıl bişey bi tahmin et bakalım:sm_cool:

yada 36 beden elbiseye sırf basenlerin yüzünden girememk... sen straplez giyememk ne demek biliyo musun düşücek die korkmak.. ohaoldumsmile bu yüzden toparlarsın azcıkta küçülsün istiyoruz...

semu harika anlatmışın derdimizi tebrikler =)

arkadaşlarrr banada yardımm yağları ne sıklıkla ve hanqi sırayla kullanıyosunuzz aciiiilllll cvp lütfen

Konu sahibi arkadaş konusuna uzun zamandır bakmamış.Acaba işe yaramadı ondan mı? Bir çok kişi (bende dahil) merak ediyor ancak cevap alınamamış...

Keşke yeni konu açacağına burda sonuçları paylaşsaydın arrkadaşım,başım döndü bir oraya bir buraya :KK50:

hayyal o yaptıgın yöntem gerçekten çok işe yarıyormu birde o yagları kullanmadan streçlesek olurmu streçledikten sonrada sütyen falan giyiyormuyuz üstüne birde gögüs hareketleri anlatırmısın çok acil ya!

galiba bencede konuya bakmiyor , kendisi bi hevesle baslamis ama sonunu getirmemis , bu bakimdan ben hic kimseyi takip etmem , tamamdir , yapmis denemis ve bitirmis, iyi yada kotu sonuc almissa karar alarim denemek icin uygularim :KK45:

X