Azmimin sonu nolur acaba?

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.324
Ben ciddi kafaya taktım bu sorunumu...
Şu anda fındık yağı ve greyfurt yağı aldım. Başladım kullanmaya 2 sini de... (2 gün bitti) Yakında da çilek yağını alıp bakımlara onu da ekleyeceğim.
Yeni başladım yağlara ama sanırım masajın etkisiyle de içten çok çok hafif bir yanma hissi var derimin altından, dua ediyorum bu yanma hissinin yağlarımın yandığı için olduğundan.
Göğsümü ölçtüm 93 CM en şişkin yerinden. 1 haftadan fazladır göğüs hareketleri yapıyorum.
1,5 aydan beri de göğsüme soğuk su tutuyorum banyoda. Banyoda kalıp sabunla masaja başladım.
Ayrıca 4 gündür streçle göğsümü sarıp koşup spor yapıyorum
hihoyyyt
Lütfen daha önce bunları yapanlar da deneyimlerini sonuçlarını yazsınlar...
kaydirigubbakcemile5
Paylaşımda bulunup dertlerden kurtulalım
:teytey:

arkadaşım bu konu beni çok ilgilendiriyor çok joşuma gitti pzt ilk işim fındık ve greyfurt yağı almak olacak umarım bendede işe yarar

aşağıdan yukarıya yukarıdan aşağıya yedirene kadar deri içine çekene kadar yapıyorum canım.

bu işlemler göğsünü büyütmesin bir de canım? senin sorunun küöültmek mi toparlayıp dikleştirmek mi?
ben de greyfurt kullanıyorum ama sıkılaşsın diye mesela

bu işlemler göğsünü büyütmesin bir de canım? senin sorunun küöültmek mi toparlayıp dikleştirmek mi?
ben de greyfurt kullanıyorum ama sıkılaşsın diye mesela

Yok elvavencim, greyfurt yağ yakıcı özelliğe sahip baya araştırdım. Fındık yağı da streçle sarıp spor yaptığım için kaybettiğim yağ ve kalori yüzünden yumuşayan göğsümü sertleştirmeye yarıyor. Ayrıca soğuk su masajı da dirilik katarken sabunla yaptığım banyo masajı da göğsümün sert kalmasına yardım ediyor.
Bende öyle aman aman sarkıklık yok, normal derecede gerçi. Göğsümün ağırlığı hafif sarkma yapması da normal Newton kanunu sağolsun :smiley-cool:
Aslında önemli olan spor yapmak ve masajı sabırla devam ettirmek...
Size bir itirafta da bulunayım dün o kadar kafam karışıktı ki; oturup liposuction sayfalarını gezdim nette nasıl yapılıyor diye... :kedi:
Sonra kaç gündür göğsümü ölçmemiştim sabah mezurayı aldım elime...
Azmim bana geri dönüyordu anlamıştım çünkü 2,5 haftadır harcadığım emek bana 1 cm lik küçülmeyle dönmüştü. Göğsüm şu an 93 ten 92 cm e inmiş bulunuyor. kaydirigubbakcemile5
Umudunuzu asla yitirmeyin... zemuszemus
Ben de yitirmicem ve devam edicem... a.s
Birlik olalım ve vücudumuza güvenelim... :lepi:
:teselli:

Kızlar göğsüm şu an sütyen giymeden dik duruyor. Bu iyiye işaret galiba :kahve:
Annem de sütyen giymedin mi? Ne kadar dikler filan dedi, eskiden belli olurmuş artık olmuyor.
Hehe...
:dance:

tebrik ederim canım hepimize umut oldun.tabiki hiçbişey emek harcamadan kendiliğinden olmaz.bizim çabalamamız lazım.benim merak ettiğim acaba o sürdüğün yağlar göğüste herhangi bir tüylenme yapıyor mu?ben geçen yıl bir ürün denemiştim.20 güne yakın kullandım bir de ne göreyim göğüs ucunda uzmaya başlayan kıllar!!akannehir
o gün bugündür bişey sürmeye çekinir oldum.sadece spor yapsak da aynı sonucu alır mıyız sence?

tebrik ederim canım hepimize umut oldun.tabiki hiçbişey emek harcamadan kendiliğinden olmaz.bizim çabalamamız lazım.benim merak ettiğim acaba o sürdüğün yağlar göğüste herhangi bir tüylenme yapıyor mu?ben geçen yıl bir ürün denemiştim.20 güne yakın kullandım bir de ne göreyim göğüs ucunda uzmaya başlayan kıllar!!akannehir
o gün bugündür bişey sürmeye çekinir oldum.sadece spor yapsak da aynı sonucu alır mıyız sence?

Yok canımmmm sositososito
Emin ol fındık yağı tüylenme yağsa bnde yapardı yapım müsait çünkü.
:1ninca:
Sağol güzel söylediğin cümleler için.
:kedi:

Arkadaşım çilek yağı dolgunlaştırır ve sarkmasını önler bu bi doktor sitesinde yazıodu :KK66:

10 senede anca ulasirsiniz bu yontemlerle istediginiz kucuk ve dik memeler icin :) bence en iyi cozum estetik olmaktir , birde o cilde surulen bilmem kac cesit yag var allah bilir onlar cilde neler yapar seneler boyu kullanilirsa

10 senede anca ulasirsiniz bu yontemlerle istediginiz kucuk ve dik memeler icin :) bence en iyi cozum estetik olmaktir , birde o cilde surulen bilmem kac cesit yag var allah bilir onlar cilde neler yapar seneler boyu kullanilirsa

daha bekarım ve çok gencim. bence estetik iyice ilerde düşünülcek bişey..küçülmesinden çok benim derdim sıkılaştırmak. dimdik olmalarını ummuyorum.. ama iz kalmadığnı bilsem estetik operasyonu isterdim..

bende aynı şekilde aman küçülmesinler zaten biraz zor ama dikleşsin yeterki fındık yağı greyfurt yağını çilek yağını aktarlardan mı alacaiz yani bilemiorum:)

hepsi aktarda var canım..

ya ben küçültmek istemiyorum aslında. kilo verdiğim için içleri yumuşak... dolsun da diri diri dursun... büyümesimi gerek artık, küçülmesi mi gerek..bilemiyorum kaydirigubbakcemile3

Estetik güzel birşey mi sanıyorsun sen arkadaşım?
Estetikten sonra göğüsteki o dikiş izleri ömür billah gitmiyormuş araştırdım şahsen...
Bunu da bilmeni isterim...
Burda insanlar birbirine yardım için var sen ise, insanların hevesini kırmakla kalmıyorsun üzüyorsun da pek çok kişiyi...
Amileyat ile ilgili düşüncelerini lütfen estetik bölümüne yaz... :1ninca:
Pek çok insan var ki bu yöntemlerle iyi sonuç alan...
Rica ederim biraz saygı...
:eek:lmaz:

SeLammm... Şu fındık,greyfurt ve çilek yağı hakkında bişey sormak istiyorum.Bunları gün içerisinde hangi sırayla uyguluyorsunuz... ki bir de bunu yanında sabunlu masaj var. Bu yağları ve sabunlu masajı gün içine nasıl bölüyorsunuz? Şimdiden teŞekkür eDeRimmm =)

SeLammm... bu yağları ve sabunlu masajı gün içerisine nasıl paylaştırıyorsunuz??? Şimdiden tŞkr. eDerimmm =)

selam , evt ben de merak ettim bu yağları karıştırıp mı kullanıyorsunuz yoksa;tek tek belli bir sırası mı var?

X