Azalan suyumuzu dikkatli kullanalım...........!

bende artık yaz diye kovaya su doldurup öyle yıkanıyorum küvette.içim çız ediyor o su akarkenbiz rahat yıkanıyoruz.ama içme suyu bulamayan afrikalı çocuklar.aslında resim eklemek isterdim duyarlılığı artırmak için ama beceremedim.

bende parkeleri sildiğim suyla balkonumu yıkıyorum......neden ayrıca su kullanalımki.. viledanın kovasınıda ayrıca çok fazla su doldurmuyorum... zaten çok sık sildiğimiz için o kadar kirli olmuyo ...

a.s.a.s.a.s.Merhaba arkadaşlar , çok haklısınız valla . Ayrıca konuya destek verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve herkesten aynı hassasiyeti bekliyorum . Görüşmek dileğiyle SEVGİLER ......Şeniz

a.s.a.s.a.s. Merhaba arkadaşlar , tasarrufa devam ...! Değerli önerilerinizi bekliyorum . Ben eskiden iki parça çamaşırı makineye atar yıkardım ama artık dünyamızın suyunun gittikçe azaldığını düşünüyor ve gerçekten susuz kalmaktan korkuyorum . Şimdilerde makinem dolmadan çalıştırmıyorum . Gerçi her makinede mini program var ama dikkatli olmakta yarar var diye düşünüyorum . Haydi hanımlar sizde yatığınız tasarrufları paylaşın ve konumuz gündemden düşmesin . Görüşmek dileğiyle SEVGİLER ....:1hug:

a.s.a.s.a.s. Haydi arkadaşlar biraz destek verin de konuyu gündemden düşürmeyelim . Hepinizden yardım istiyorum ,görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın :1hug:

a.s.a.s.a.s. Kızlar günaydın , lütfen önerilerinizi yazın . Bu gerçekten önemli bir konu , küresel ısınmanın yanı sıra son zamanda yurdumuzda çıkan orman yangınları da susuzluğumuza bir problem daha getirdi . Yanan her ağacımız her damla suyumuza , biraz daha susuzluk ekledi . Artık susuzluk çok ciddi ve önlem alınması gereken bir konu . Hergün bir arkadaşımız aklına gelen bir öneri yazarsa konu gündemden düşmez ve günde birer kere okusak su tasarrufunda daha çok gayret gösteririz diye düşünüyorum . Sizlerden bu konuda yardım bekliyorum . Görüşmek dileğiyle , sevgiyle kalın , asla susuz kalmayın :1hug:

ben camasır makinasından cıkan beyaz camasır sularını alıyorum ve tuvalet banyoyu yıkıyorum ne kadar faydası olur artık bilemiyorum insallah biraz da olsa bu su yokluyunda fayda saglıyabiliyorumdur

a.s. Merhaba arkadaşlar , bugün nette okudum küresel ısınma yağmurları geliyormuş , bu yağmurlar şiddetli olacak ve seller meydana getirecekmiş . Bence belediyeler büyük su tutma depoları yapmalı ve bu suları sonradan kullanıma açmalılar ki bu sular kanalizasyonlardan gidip ziyan olmasın .Konuyu gündemde tutmak için önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar . Görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın :1hug:

a.s. Kızlar merhaba , sıcaklar ve susuzluk devam ediyor , bu konudaki önerilerinizi bekliyorum . Yazın ki konu gündemden düşmesin her gün okursak su tasarrufunu unutmaz ve çareler üretiriz diye düşünüyorum . Sevgiyle kalın Şeniz

Ben de çamaşır makinasından çıkan su ile balkonu,tuvaleti,banyoyu yıkarım.Meyve sebzelerimi yıkarken lavabonun altına bir leğen koyarım o suyu da çiçeklere ve ağaçlara dökerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…