az önce doktordan geldim.bebeğim babasına el salladı.veeee işte resmi teyzeleri

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
kızlar doktora gitttik bu sabah.sıramızı aldık bekliyoruz.eşimin ağzı kulaklarında sürekli heycanlı ve mutlu.tabi bende.yanımda 4 aylık olan bi bayan vardı dedi ben 2 aylık cinsiyetini ögrendim dedi sende şimdi öğrenirsin dedi.aanammm ben daha da heycanlandım.tabi ara sıra doktor hanım acil aşaya doğuma iniyor ve ben kızıyorum :roflol:neyse derken sıra bize geldi.az konustuk doktorla sonra dedi bebeğe bakalım hadi dedi.kalbim bin basıyo. yattım sedyeye doktor jel sıktı iyyy buz gibikafamçokkarıştı ama görüntü bana dönük değil.:çok üzgünüm: doktor ve eşim görüyo ben göremiyom.bebeğin görünmesiyle eşimin yüzünü dahada heycan aldı.ağzı bi karış açık gözleri pörtlek pörtlek bebeğe bakıyo.bende çatlıyom sinirden kötükedihüso ben göremiyom çünkü.doktor 5 dakka hiç knuşmadan pür dikkat bakıyo bebeğe.bende korktum bi sorunmu var diye:çok üzgünüm: dedim bende görmek istiyom dayanamıyom dedim.bana cevirdi ekranı.ama bebek kıpır kıpır görünmüyoki:emir_bebek:.takla mı atıyoo oyunmu oynuyo hiç rahat göremedim.sonra hemen kapattı ultrasonu doktor senağlama bebeğimi doya doya göstermedi doyamadım ona (bi dahaki seferde sana cok göstercem dedi)senağlama sonra resim verdi doktor.2 li test için kan aldırmamı söyledi aşadan da kan verdim.haftaya almaya gidicez.eşim anlatıyoo bebeğim cok tatlıydı omurgasını gördüm parmaklarını gördüm bacaklarını gördüm dedi durdu bende kıskandım senağlama bana cok göstermedi çünkü doktor.ama bebeğim saglıklıymış kızlar öyle dedi doktor:nazar:.kalbi de pır pır çarpıyordu.ayy kuşum benim

bitanemmmmaq5.th.jpg
işte benim tatlı perim :emir_bebek:

Gözün aydın canım...inşallah ikili testtede bişey çıkmaz...12 haftalıkken çok hareketli oluyolar galiba...bizde gittiğimizde hıçkırık tutmuştu sanırım...yerinden hop oturup hop kalkıyodu:)))inşallah sağlıklı bir şekildede doğarlar...

Nede güzel anlatmışsın :1hug:
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin a.s.

canım rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla sıhatle kucağına alırsın :nazar:

Gözün aydın canım...inşallah ikili testtede bişey çıkmaz...12 haftalıkken çok hareketli oluyolar galiba...bizde gittiğimizde hıçkırık tutmuştu sanırım...yerinden hop oturup hop kalkıyodu:)))inşallah sağlıklı bir şekildede doğarlar...

saol duaların için arkadaşım:Saruboceq: evet aynen öyle hop hoppppp altın top gibi sanki:roflol: ama cinsiyetini söylemediii doktor hanımcımmlülülülülülü

bizde 3 aylıkken gittiğimizde doktor bakın demişti resmen 7-8cm boyunda minicik bir bebişti:) uyuyordu..doktorumuz durun şunu bir uyandırıyım demişti.. ultrason aletini sarstı göbişimde bizimki bir zıpladı eller kollar bacaklar havada uçuyor resmen sinirden tepinmeye baslamıştı... doktorum bana yandın valla bu çok sinirli olacak demişti... bende yok daha neler demiştim ama şimdi istediğini bir vermeyelim ortalığı dağıtıyor.. kocişimle ikimiz darp görmekten mahvolduk:))))

ne guzel ben okurken heycanlandim seni dusunemiyorum bizlerede dua et tatlim bizlerde hayirlisiyla tadalim bu duyguyu

ne guzel ben okurken heycanlandim seni dusunemiyorum bizlerede dua et tatlim bizlerde hayirlisiyla tadalim bu duyguyu

dua etmez olurmuyum arkadasım ediyorum tüm burdaki herkese ediyorum dualarımı esirgemen allah tattırır inşallah tümmmm isteyenleree:1hug:

Son düzenleme:
rabbim kucağına almayıda nasip etsin güzelim harika bi duydu ne diyeyim bende haftaya gidicem 18 haftalık olacak haftaya bakalım belki cinsiyetinide öğrenirim inşallah
darısı tüm bebiş isteyen kardeşlerimin başına a.s.

rabbim kucağına almayıda nasip etsin güzelim harika bi duydu ne diyeyim bende haftaya gidicem 18 haftalık olacak haftaya bakalım belki cinsiyetinide öğrenirim inşallah
darısı tüm bebiş isteyen kardeşlerimin başına a.s.

ayy ögrenirsin tabi cinsiyetini.bence benimkini doktor gördü de söylemedi.bana öyle geliyor.yanıltmak istemedi galiba.ama erkek gibi sankim.pipisi gbi bişe var nokta gibi :roflol:

ayy ögrenirsin tabi cinsiyetini.bence benimkini doktor gördü de söylemedi.bana öyle geliyor.yanıltmak istemedi galiba.ama erkek gibi sankim.pipisi gbi bişe var nokta gibi :roflol:

:roflol::roflol::roflol:
Allah seni bildiği gibi yapsın ne diyeyim delisin sen:roflol:
nokta gibi ha ay öldürdün beni koskoca dr görmedi sen gördün ha ilk bebeğin mi ne istiyosun :CüvCüv:

Allah seni bildiği gibi yapsın ne diyeyim delisin sen:roflol:
nokta gibi ha ay öldürdün beni koskoca dr görmedi sen gördün ha ilk bebeğin mi ne istiyosun :CüvCüv:

kız dr fotografını verdi de orda ayakları zaten sıgmamıs resme ve karnının ucunda nokta var artık neyse o :roflol: belki de kukusudur :teytey: evet benim ilk bebeim ben erkekten yanayım babasıda kızdan yanaydı.ama ben erkek bu babası diye diye oglum diye seviyo :içelim::roflol::roflol:

kız dr fotografını verdi de orda ayakları zaten sıgmamıs resme ve karnının ucunda nokta var artık neyse o :roflol: belki de kukusudur :teytey: evet benim ilk bebeim ben erkekten yanayım babasıda kızdan yanaydı.ama ben erkek bu babası diye diye oglum diye seviyo :içelim::roflol::roflol:

Allah gönlüne göre versin ne diyeyim kukusuydu pipisiydi noktasıydı gülmekten karnım ağrıdı
karnının ucunda nokta var ha pipi karnının ucunda mı oluyo:roflol: canım biliyorum psikolojik tamamen insan ne istiyosa onu görüyo daha 6-7 haftalıkken ben pipisini gördüm oğlum olacak diyenleri biliyorum ben Allah herkesin gönlüne göre versin senle bana da versin bi kızım var bende bi oğluş istiyorum ama hakkımıza hayırlısı tabi öncelikle sağlıklı olsun gönül umuyo iştea.s.

evet canım tabiki hayırlısı olsun.kız erkek farketmes.ben dedigim gibi herkes erkek dedigi için öyle ondan diyorum.3 hafta sonra bi daha gidicez belki o zaman görünür pipisi ya da kukusu :)

yaaa ben de istiyorum bu heyecanı yaşamayı bana ne yaaaa.... pazartesii gününe 3 gün kaldı geeeççç--miiii--yoooorrrrr.... bakalım bizim meleğimiz neler yapacak, ama benim ultrasona bakılan odada hem doktorun hem de benim karşımda monitör var, yani aynı anda ben de görebiliyorum... deee aksilik bizim doktor babaları almıyor içeri, oysa eşim o kadar merak ediyor ki , bir rica edecem ama, belki kabul eder ...Allah ım inşallah iyi haberlerini duyarım inşalllah..

canım Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah valla aynı heyecanı okurken ben yaşadım ve gerçeğini istiyorum dua et bize olurmu :KK66:

X