az daha doğuruyordum...

kızlar akşam üstü birazcık hareket etti.ama öyle sakinceydiki çok şükür hala yaşıyo.çok korktum dr umuda okadar çok aradımki inanın bugün bi de bunun için aramaya yüzüm kalmadı.günde 10 kez hareket etmesi mi gerekir arkadaş öyle söyledi bana bugün.ozaman yine korkmalıyım :uhm:üfffffff yyyaaaaaa.desticim evet çok haklısın ben bunu doğurana kadar saçlarıma sıkıntıdan aklar düşecek anne değil annenanne diycek bana ..

kızlar bide hastaneden çıktıktan sonra sağ kalçamla sağ bacağım ağrıyo.önceden duyardım bazılarına ağrı bacaktan ya da kalçadan vurur diye.sizce doğrumu böyle bişey var mı ya.yürürken
aksıyarak yürüyorum.korkuyorum napim herşeyden bişeyler çıkarmaya başladım

nisacım korkma bu dediklerinin hepsi bendede oluyor. Günde 10 kez harekett etmeliymiş doktorumda dedi bunu bana fakat gün içerisinde hareket ettiğimizden bazen hareketleri algılayamayabiliyoruz...benimde bu konuda senin gibi çok endişelerim oldu fakat atlattım bunları ...doktorum her seferinde bebeğin beslendiği kordonun kan akışına bakıyor bu yüzden bebek hareketleri önemli az akış gittiğinde bebek hareketsiz kalır istemediğimiz durumlar açığa çıkabilir dedi...bu yüzden bebek hareketlerinle ilgili bir problemin yok dedi bana içim o andan itibaren rahatladı....bazen fazla takıntıda edebiliyoruz... saatlerce uzanıp göbeğimi açıp hareketleri görmeye çalışıyordum...inan kendimi fazladan strese sokmuşum...

saol canım yaa ama sancım çıktığı için acaba onunla alakalı mı acaba hareketleri dedim.çok şükür bu sabahta hissettim ben burdayım dedi kuzucuk.inanın kızlar bu hamilelik 9 ay ama bana sanki yıllardır hamileymişim gibi geliyo.bi sağ salim kucağımıza alabilsek rabbim hepimize nasip etsin o günleri görmeyi inşallah:Saruboceq:

Nisacım bugün nasıl oldun. Bebişin hareketleri nasıl. Hala az hareket ediyorsa doktorunu haberdar etsen iyi olur, ne olur ne olmaz.

Nisacım bugün nasıl oldun. Bebişin hareketleri nasıl. Hala az hareket ediyorsa doktorunu haberdar etsen iyi olur, ne olur ne olmaz.

canım benim teşekkür ederim.bugün çok şükür hareketi iyiydi.ogün akşama kadar kıpırdamadı akşam çok hafif hareketini hissettim rahatladım.bugün de doğurmadan geçti çok şükür yarına Allah kerim

Çok şükür yine de bu kadar dayandım Nisacım.daha da kalır inşallah,dur bakalım sabırsızlanma hemen.Biliyor musun ben karnımdaki hareketleri ve bebeğimi özledim.Doğumdan sonra boşluk oluşuyor gerçekten.Her anının tadını çıkarmaya bak.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…