Az adaha bebeğimi alıyorlardı...

canim ya cok gecmis olsun, inanamadim okuduklarima!!!!!!! sana da bebegine de psikolojik iskence ayrica tum bu yasananlar!!!!!!!!! bunlari soyleyen doktorlari burda desifre etmelisiniz ki ayni sehirde olanlar uzak dursun. sakin uzme kendini artik, Allah buyuk iste seni yonlendirmis baska bir doktora, Insallah her sey umdugundan da kolay gecer artik. Amin.

okuduklarıma inanamadım .. gerçekten de geçmişler olsun...büyük badire atlatmışsınız...
rabbim yavuna sağlıkla kavuşmayı nasib etsin....gözün aydın tatlım.....

canım tayfun alperi bende hiç duymadım..
neyse iyi olduğunuza sevindim..

çok geçmiş olsun, yaşadıklarını okurken bile ürperdim, bir de onları yaşaması vardı, Allah herkesin bebeğini korusun

bitanemm nekadar zor bi dönem gecirmissin
allahin sansli kullarindanmissin iyike doktoru dinleyipde bebegini aldirmadan önce baska doktorlarada gittin
rabbim tüm meleklerimizi bize bagislasin
allahim olmayanlarada versin ins.

gerçekten canım çok büyük badireler atlattım. ama şuanda çok iyiyim... 2 gün kendimi öyle sıkmışım ki şimdi devamlı uykum geliyor :) Allah'ım kimseye göstermesin düşmanıma bile...

Canım benim çok üzüldüm ama nihayet herşey yoluna girmiş.İnsanın bebeğinden ayrılmasının nasıl bişey oldugunu bilirim.Allah kimseye yaşatmasın, sağlıcakla versin bebeklerimizi kucağımıza...

Allah korusun yaaa drlar nasıl böyle insanın moralini bozabiliyor.Bilene gitmekte fayda var .Maşalllah kızına canım alllah onu sana bir an önce kavuştursun sağlıkla sıhatle işallahhh...

merhaba cucam,
canım çok geçmiş olsun ya insan hayatı nekadar ucuz inanamıyorum.
Yani sen koşturup araştırmasan çocuğu alcaklar dı.
Çok ii etmişin başka doktorlarada gitmekle.
Allah kızınıı kucağına almayı nasip etsin.

gerçekten canım çok büyük badireler atlattım. ama şuanda çok iyiyim... 2 gün kendimi öyle sıkmışım ki şimdi devamlı uykum geliyor :) Allah'ım kimseye göstermesin düşmanıma bile...

amin canım benim aminnnnnnnnnnnnnnnn....:Saruboceq:

X