ayvalık sarımsaklı otel önerilerini beklıyorum

qarden

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
5.425
3.144
kızlar günaydınnn
ayvalık sarımsaklıda otel önerılerınızı beklıyorum..
daha önce kaldıgınız tavsıye edecegınız bır yer varmı sarımsaklıda??

merhaba
megaş otelde kalmayın sakın. aklıma geldikçe hala sinir oluyorum. açıkcası ben o tarafları pek beğenmedim.

Bende sarımsaklıya takmış vaziyetteyim tırım tırım aranıyorum Alder otel i övdü bir arkadaşım ve Ramazan ayında indirim yapıyolarmış an itibariyle takipdeyim ağustosta tatil düşünüyoruz biz..

Gecen sene ordaydik İSİK OTEL den memnun kaldik. Kucuk bi otel ama temiz ve cok ilgililer. Tavsiye ederim.

3 sene üst üste oradaydım bana sarımsaklı dan gına geldi. 2007 senesinde berk otel de kalmıştık her şey dahil sistemde. 3 yıldızlı bir otel fena değil odaları temizliği iyi. sonra üst üste zafer pansiyonda kaldık yemekleri haricinde hiç bir şeyi iyi değildi. ilgili personel yok, odalar eh işte akşam belli bir saatten sonra yemekhansi ve barı kapanıyor. hizmet sıfır yani. ama buna karşın yemekleri hep lezzetliydi.

canım sarımsaklı güzel bir yer bende orada tail yapmıştım lunaparkı cok keyifliydi sana tavsiyem " booking " bu sayfaya bakman pansiyon ve otel tarzında secenekler sunuyor tüm dünyada gecerli bir site bu steden bakmanı tavsiye ederim . hem benım hatırladıgım kadarıyla ayvalıkta pek otel yoktu. iyi tailler canım

canım bende gecen sene apartta kalmıstım adalı apart. gayet temız ve personelı ılgılı denıze cok yakın ve denız manzaralı odaları var gayet sakın ve hos bı yer.

Sarmısaklı da değil ama Cunda adasında "ORTUNÇ OTEL" veya "ADA MOTEL" tavsiye edebileceğim, yemekleri süper ve en temiz yerler. Rahatlık kafa dinleme ve nezih ortam isteniyorsa; Ortunç, salaş ama hijyenik, doğanın koynunda bir ortam isteniyorsa; ADA MOTEL...

kızlar günaydınnn
ayvalık sarımsaklıda otel önerılerınızı beklıyorum..
daha önce kaldıgınız tavsıye edecegınız bır yer varmı sarımsaklıda??

pansiyon olarak bak cnm ya çok güzel pansiyonlar var orda kendi evinmiş gibi rahat edersin kişi başı 120 tl olarak hatırlıyorum gece mehtaba karşı tekne turlarıda var

berk otelde kalmıştık biz güzeldi.tavsiye edebilirim..manzarası müthişti...

Bende bayram haftası için Etal Altınel Ayvalığa rezervasyon yaptırdım az önce.
Bir acentacı arkadaşım önerdi. Netteki yorumlara aldanma herkesin memnuniyet derecesi farklıdır dedi.
Gerçekten öyle netteki yorumlar çoğu zaman aldatıcı olabiliyor.
Herşey dahil sistem çalışan, çocuk oyun parkı ve eğlence odası olan bir tesis.
Birde temizlik konusunda sorun yaşamazsak başka ne isterim.

Ben de dün oraya baktım ama karar veremedim. Kişi başı ne kadar fiyat istediler, bugün karar verip akşama rezrv yaptırıcam.

Bayram haftası bizde tatil düşünüyoruz.Ama Ayvalık otelleri bir bodrum otelleriyle hemen hemen aynı fiyatta..Öyle olunca ayvalığa gideceğime bodruma giderim diyorum..Tek sıkıntı yol uzunluğu..

Kaça rezervasyon yaptırdınız?

Kızlar etap altıneli iptal ettirdim.
Öyle şeyler duydum ki o kadar riske girmeye gerek yok dedim midem bulandı resmen.

bizde bu sene ayvalığa gidicez hamileliğimden dolayı eylül başı gibi gidicez kısmetse yer isimlerini ben de takip edeyim burdan teşekkürler

ben ayvalıkta evlendim düğünden sonra cunda güzelyalı butik otelde kaldık
harika bir oteldi, herkese tavsiye ederim
güzel bir havuzu var, kahvaltısı bahçesi muhteşem
ailemde cunda sural butikte kaldı, onlarda memnun kalmış
güneş butik oteli de bizzat gezdim orası da güzeldi, sakin bir yer
ama 5 yıldızlı derseniz haliç park ayvalığın bence en güzel oteli
aslında araştırınca büyüklü küçüklü çok şahane oteller var
hatta odanın içinde hamak olan bir otel vardı, adını hatırlamıyorum ama pahalı butik oteller grubundaydı

aytur beach club otele gittik geçen yaz. genel olarak memnun kaldık. temizdi fakat havlular ve çarşaf nevresimler biraz eskiydi. bir de kahvaltı da haşlanmış yumurta poaça hergün hergğn vardı. açık menü kahvaltıydı ama hergün aynı ve çeşit azdı. oun haricinde yemekleri de gayet lezzetliydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…