ayvalık sarımsaklı:D:D

selince45

orkidem
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
37
0
37
benim her yaz gittiğim olmazsa olmazım,harika bir yer:KK70: sahili,çarşisi,denizi bununyanında adaları,balığı,rakısı,turları muhteşem herkese ısrarla tavsiye ederim.. pişman olmayacaksınız:KK70:

Kesinlikle mükemmel bir yer sarımsaklı ve cunda adası
Hep hayalimdir birgün oraya yerleşmek İnşallah rabbim o günleri gösterir bana

evet çok güzel gerçekten sarımsaklı...
ama bizim gittiğimiz sene ilk defa orada öyle soğuk vardı.2006 haziran sonuydu ama denizi buz gibiydi...

2 sene önce temmuzda gitmiştik sarımsaklıya ve bence gittiğim,gezdiğim en güzel yerdi,kesinlikle görülmesi gereken bir yer :kahve:

denizi sürekli soğuk mu ben görmeyi çok istiyorum ama soğuk sudan da hiç hoşlanmam

Bizde bu sene ailece Ayvalık' a gitmeyi düşünüyoruz. Daha önce hiç gitmedim. Sessiz sakin aynı zamanda herşey dahil konforlu bi otelde kalmak istiyorum. Önerileriniz varsa lütfen yardımcı olurmusunuz.

Ben geÇen yaz ordaydım sÜper dı 2 gÜn otel temızel de kaldık herkese Şıddetle tavsıye ederım oası farklı bı dÜnya bu yaz tekrar gıtmeyı dÜŞÜnÜyorum nasıp olursa

süper bir yer ama eskiden daha güzeldi tostçular felan...ailece gidilebilecek en ideal yerlerden biri...

papalina we cunda lokması harika gerçektende:KK70: bayılıyorum yaaa yaz gelsede gitsek die 4 gözle bekliyorum:KK70: kalabalık gidiyorsanız apartlar daha uygun oluyo bnce aklınızda bulunsun cankuşlarım..

benim her yaz gittiğim olmazsa olmazım,harika bir yer:KK70: sahili,çarşisi,denizi bununyanında adaları,balığı,rakısı,turları muhteşem herkese ısrarla tavsiye ederim.. pişman olmayacaksınız:KK70:

bende vidanjörlerini özledim valla mis gibi kokuyolarrrrr.:roflol:
ama denizine diyeceğim hiç bir şey yok,yanlız soğuk denizden hoşlanmayanlar gitmesinnn.

denizi sürekli soğuk mu ben görmeyi çok istiyorum ama soğuk sudan da hiç hoşlanmam

denizi genelde soğuktur,temmuz 15 den sonra gidersen ılık bir denizle belki karşılaşırsın,rüzgarıda olur arada,gezilecek bir caddesi var, arabayla yakın yerlere gidebilirsiniz.belediyesinde iş yoktur. ama sahili ve denizi hiç bir yerde yoktur.incecik kum kıyıda ayağınızın altından geçen balıkları görürsünüz. sadece bir caddesi var akşam olunca herkez orada gezinir. altyapısı olmadığı için vidanjörlerle çekilir buda hoş bir koku bırakır. Yeğenim küçükken vidanjörlere aaa bak bok arabası geçiyo derdi.sırnaşık şey
yazlık orada olduğundan her sene oradayım, havası ve denizi number one. soğuk denizi sevmeyenler hiç gitmesin.her sene meşhur rüzgarları olur başladımı bir hafta bitmez,hele birde tatiliniz rüzgara denk gelirse ........
sizleri istemiyomuş gibi oldu,ama durum bu :jeyyar:

bende vidanjörlerini özledim valla mis gibi kokuyolarrrrr.:roflol:
ama denizine diyeceğim hiç bir şey yok,yanlız soğuk denizden hoşlanmayanlar gitmesinnn.

haklısın cnm alt yapı konusunda sorunu war ama o kadarda olsun yaaa... bi şehre aşik olmak böle bişey sanırım herşeyi harika geliyor bana..Şeniz

evet denizi çok soguk üşüyenler gitmesin benim eşimde üşüyen birisi giremedi bile hep güneşlendi...

2 yıl önce temmuz ayında ailemle gitmiştik.. çok içten mütevazi bi yer..
yol üstündeki aile lokantasının peynirli kaşarlı gözlemelerini unutamıyorum,
tadına bayılmıştık yanındada soğuk soğuk açık ayran ohh mis gibiydi...
yalnız denizini sevemedik buz gibiydi soğuktan yüzemiyorduk..

sivrisinekler ve vidanjörler sarımSaklının vazgeçilmezleri:) ama upuzun kumsalı incecik tertemiz kumları temiz deniziyle bencede gidilebilir biryer:)
yerleşmek için tavsiye etmem:) nemle başınız dertte olur.altyapı hallolur belki birgün:)ama kışın in cin top oynuyor. komşuya hasret kalıyorsunuz nerdeyse:) yazında tıklım tıkış:)
cundanın havası bambaşka ben cunda aşığıyım:)
benim bildiğim sarımsaklıda bayanlara özel plaj yok sanırım ama badavut taraflarında hem kapalı bayanlar görürdüm gittiğimde denize giren

X