ayvalık la ilgili yardım lütfen

esrarda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
38
0
45
ayvalıkta kadınlar plajı arıyorum ama internette hiç bilgi bulamadım :1no2: aranızda bilenler varmı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim :1rolleyes:

kadınlar plajı ayvalıkta ve cevresınde pek bılmıyoeum ama bazı otellerın olması lazım vardır herhalde.

ayvalık olmasıda cok sart degil aslında balıkesirin herhangi bir yeri olabilir bilen yokmu arkadaşlar:sm_confused:

Bende 1o senedir ayvalığa giderim ama hiç duymadım.Hem bu kadar ısrar niye,çok merak ettim.

Ayvalık'ta kadınlar plajı yok fakat Özelliklede Sarımsaklı, Cunda adası buralar hep aile yerleri... Muhteşemdir Ayvalık...
Bilginize...

selam..
ayvalıkta bir çok plaj vardır ama kadınlar plajı diye özellikle bir yer yok..bazen halkın ad taktıgı yerler olabiliyor öyle birşeyse bilemem tabii.ama ayvalık harika biryerdir tatil için düşündüyseniz kesinlikle tavsiye ederim:lepi: dolu dolu vakit geçirip hem gezmek hem dinlenmek hemde eğlenmek istiyorsanız süper bir tercih.şahsi arabanızla giderseniz eğer yakınlarda da çok güzel yerleri keşfedersinizyerimseniben

arkadaşlar tatil için cunda adasında güzel nezih bir pansiyon arıyorum bana lütfen yardımcı olurmusunuz yada çocuklarla kalınabilecek bir yer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…