Aysu kayacı yı yüzünü bu hale getirebilmek için ne kullanmıştır? bilen duyan var mı?

miss_turkey2009

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
133
6
$120484.jpg $i.jpg $aysun_kayaci_da_cem_yilmaz_kadar_ko.jpg $Aysun_049.jpg $aysun-kayaci20-7344.jpg $bizimpencerecom32ad2.jpg $21.jpg $4c3_3ff1e.jpg $23.jpg $aysun_kayaci_portra_541036g.jpg kızlar aysu kayacı elıte model look yarısmasından beri öylesine büyük bir değişim geçirdi ki,estetiği en iyi yakıştıra ünlülerden biri oldu bence. burnunu hepimiz biliyoruz ama ben yüzündeki bu dolgunluğu nasıl, nerde ve kime yaptırdıgını anlamaya calişiyorum bilen varsa paylaşssın lütfen...

Eki Görüntüle 231310 Eki Görüntüle 231316 Eki Görüntüle 231315 Eki Görüntüle 231314 Eki Görüntüle 231313 Eki Görüntüle 231312 Eki Görüntüle 231311 Eki Görüntüle 231309 Eki Görüntüle 231308 Eki Görüntüle 231317 kızlar aysu kayacı elıte model look yarısmasından beri öylesine büyük bir değişim geçirdi ki,estetiği en iyi yakıştıra ünlülerden biri oldu bence. burnunu hepimiz biliyoruz ama ben yüzündeki bu dolgunluğu nasıl, nerde ve kime yaptırdıgını anlamaya calişiyorum bilen varsa paylaşssın lütfen...

Tipik boğa burcu olmasından mütevellit diyorum ben:KK1:yanaklar ve çene venüs tipi yuvarlak ve dolgun,tabi her boğanın böyle olcak diye bir koşul yok,başka gezegenlerin etkisi çok belirginse venüs tipi yanaklar oluşmayabilir,ama genelde boğa ve teraziler venüs tipi yanaklara ve çene şekline sahip olarak bilinir,zaman geçtikçe yaş aldıkça yani hatlar oturur belirginleşir yüz ovalleşir,yani tamamen doğal diyorum ben,yapısal,sadece astrolojik açıklamasını yapıyorum ben:KK49:dudaklarda dolgu var kabul ama yanaklarda dolgu maddesi yok:KK1:

:) hıc bu acıdan bakmamıstım:) ılk fotograflarında da boga burcuydu bu kadın yook yok baska bıse olmus olmalı yanakları cenesı cok barız doldurulmus

:) hıc bu acıdan bakmamıstım:) ılk fotograflarında da boga burcuydu bu kadın yook yok baska bıse olmus olmalı yanakları cenesı cok barız doldurulmus
Ama canım aysun yıllar önce mankendi ve baya baya zayıftı,yıllar içinde yavaş yavaş kilo aldı,en son mankenlik yapamazsın artık demişler tv deki programında söylemişti müjde ar vs. ile olan programda,yani kilo aldı baya ve yanaklarından aldı,bende genelde yanaklarımdan kilo alırım,kilo alınca bazıları o şekil kilo alıyor tamamen yapısal,enjeksiyon,dolgu,elmacık kemiği dolgusu hemen dikkatli gözlerden kaçmıyor,bir tuhaflık olduğu anlaşılıyor,aysun kilo alırken yavaş yavaş yanaklarından da aldı,çok aysunun avukatı değilim hatta çok da sevmem:KK31:ama yanakları kilo alınca yanaklarından almaktan,geri kalan birçok estetiği var onlar doğru

bu bayan eskiden cok güzeldi ama suratini mahfetmis.birde üstüne kiloda almis, tuhaf bise cikmis ortaya

Kilo almakla olacak şey değil bu bence. bence değil pek çok kişi de yüzünü dudadğını doldurduğunu düşünüyor zaten.
Bi insan 30 undan sonra elmacık kemiğinden ve dudağından kilo almaz.

Kilo almakla olacak şey değil bu bence. bence değil pek çok kişi de yüzünü dudadğını doldurduğunu düşünüyor zaten.
Bi insan 30 undan sonra elmacık kemiğinden ve dudağından kilo almaz.

hemen söyleyeyim burnu estetik çeneside estetik yanaklarda da dolgu var dudaklar silikon. önceden sivri suratlı bir kadınmış şimdi yuvarlak. ne kadar kilo alırsa alsın o çene öyle yuvarlaklaşmaz ameliyat var birsürü bu kadında.

evet herkesin otuzundan sonra yuzu zayıflıyo böle dolgunlaşmıyo ki,ne kadar kilolu olursa olsun yuzu bole olmuyor kımsenın. yüzünde muhakkak dolgu var ama ne dolgusu kime yaptırmıs bi türlü çözemedim

bence yağ enjeksiynu sürekli yaptırdığı için oturmuş güzelce ama ilk yaptırdığında yüzü çok şiş oluyo yakışmıyo şuan ii

O lafı da ben anlamam ne demek ya estetik yok doğal halim falan...Resmen milleti kandırmaya çalışıyolar ama kimse yemiyo ben ebru şallıyı eski dudaklarıyla daha çok beğeniyordum bu hali bana çok çirkin geliyor artık...Aysun kayacı da dudaklarım orjinal diyor ama kesin vardır bi dolgu bişey eski hali bambaşka çünkü..Ama güzel kadın allah için hem kilo da çok yakışmış bence bu hatları falan kilodan...

Eki Görüntüle 231310 Eki Görüntüle 231316 Eki Görüntüle 231315 Eki Görüntüle 231314 Eki Görüntüle 231313 Eki Görüntüle 231312 Eki Görüntüle 231311 Eki Görüntüle 231309 Eki Görüntüle 231308 Eki Görüntüle 231317 kızlar aysu kayacı elıte model look yarısmasından beri öylesine büyük bir değişim geçirdi ki,estetiği en iyi yakıştıra ünlülerden biri oldu bence. burnunu hepimiz biliyoruz ama ben yüzündeki bu dolgunluğu nasıl, nerde ve kime yaptırdıgını anlamaya calişiyorum bilen varsa paylaşssın lütfen...

öncedne çok çirkinmiş.bencede bişiyler yaptığı kesin ama dolgu yaptırdığını düşünmüyorum dudakları hariç bence kilo aldığından böyle.

X