Ayrıntılı ultrason cinsiyette yanılma olur mu??

dilanguness

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
231
95
22
devlet hastanesine gidiyorum normalde 18 haftalıkken kontrole gittiğimde kıza benziyor ama net değil soru işaretiyle yolluyorum seni dedi doktor bey. 20 haftalıkken özele ayrıntılı ultrason için gittim önceki doktorun kıza benzettiğini söyledim ama hayır erkek dedi sizce değişir mi bu?

devlet hastanesine gidiyorum normalde 18 haftalıkken kontrole gittiğimde kıza benziyor ama net değil soru işaretiyle yolluyorum seni dedi doktor bey. 20 haftalıkken özele ayrıntılı ultrason için gittim önceki doktorun kıza benzettiğini söyledim ama hayır erkek dedi sizce değişir mi bu?
Genellikle ayrıntılı ultroson da yanılma payı düşüktür.Yani doğrudur . Ama isterseniz tekrar bir başka doktora gidin

Sağlıklı olsun yeterki diyeceğim öncelikle 🤗detaylı ultrsonda yanılma payı hıc duymadim. Hayırlı ugurlu olsun. Sağlıcakla kucagınıza alın ınsallah🙏

detaylı ultrasonda yanılma payı olmaz.Zaten oncekı doktorda net degıl kıza benzıyor demiş.Biz ayrıntılı ultrasonda cinsiyetı hıc konusmadık doktor kız dedı ama perınotologa sormak aklımıza gelmedı 🤦‍♂️hala ıcımde benımde şüphe yok degıl😀

Merhaba 12 haftalık iken doktor bebeğim için %95 kız dedi. 18 haftalık erken ayrıntılı ultrasonda bebek için erkek dedi. Kafam çok karıştı. Ayrıntılı ultrasonda yanılma yaşayan var mı?

Merhaba 12 haftalık iken doktor bebeğim için %95 kız dedi. 18 haftalık erken ayrıntılı ultrasonda bebek için erkek dedi. Kafam çok karıştı. Ayrıntılı ultrasonda yanılma yaşayan var mı?
12.hafta cınsıyet tahmınınde %95 buyuk bır oran vermıs aslında okadar net bellı olmuyor .Ayrıntılı ultrason kesin olandır 18.haftada da cinsel organ gelısmıstır bebegınız bence erkek.Sıze kız dıyen doktora tekrar sorun bakalım ne dıyecek??

X