Ayrılıktan 6 ay sonra

Eğer doğru kişi olsaydı zaten gitmezdi. Şu an yanınızda değilse bilin ki görevini tamamladı yani bundan daha fazlasını yapamazdı. Vaktinizden çalmak yerine gitmesi en hayırlısı oldu. Böylece hayatınızda doğru insan için bir yer açıldı. ❤️

Ben de henüz yeni ailemin yanına geldim yarın boşanma davası açıyorum sizin 6 ay önceki halinizim, fakat geçeceğine inanıyorum, başka bir eve taşınsak başka bir işe girsek bile alışkanlıktan şaşırıp kalıyoruz, zaman her şeyin ilacı, bütün hislerinizi yaşayın sonuna kadar içinize atmayın kendinizi tutmayın zamana bırakın.. Sonbahar bittikten sonra tekrar çiçek açacağız :)

Herkese selam. Aylar önce buraya konu acmıstım terk edildim diye ve herkes cok güzel yorumlar yapmıstı cok teşekkür ederim tekrardan❤️ Terk edilisimin üzerinden 6 ay geçti karsı taraftan 6 aydır ses seda yok. sosyal medya kullanmıyorum zaten wpden ve normalden beni engellemisti giderken. ilk baslardaki gibi canım yanmıyor ancak gün icinde aklıma geliyor üzülüyorum. konustugum birisi yok kimseyle de tanısmadım o zamandan beri.. şimdi diyeceksiniz aylar olmus unut artık diye, benim sorum da şu benim gibi ayrılık yaşayıp su an cok mutlu olan var mi acaba böyle hikayelere ihtiyacım var biraz umut olmasi acısından.. yazarsanız cok mutlu olurum.. bu bir süreç geçecek biliyorum bunun farkındayım ancak böyle umut dolu hikayelere ihtiyacım var..
3 kez ayrılık yaşayıp her biri sonrasında çok mutlu olduğum(en azından en başında) ilişkiler yaşadım. Unutmam dediğim herkesi unuttum. Devame demem dediğim her bir hayat yolunu yürüyüp hatmettim. Dördüncü ile nişanlandım, nihayete erdim. Yani yapamam deme, insan her ama her şeye alışıyor. Ölüme bile.

Eski eşimden ayrıldığımda dünyam başıma yıkılmıştı şimdi iyi ki bitmiş diyorum gün gelecek iyi ki diyeceksin hayatına ondan daha iyi biri gelecek
gecmis olsun size 🙏🏻 toparlanmanıza cok sevindim ❤️ insallah dediginiz gibi olur

Ben 5 yıllık ilişkiden çıkıp, 1 sene sonra eşimle tanıştım. 5 ayda evlendim.
Uzun ilişkiden çıkınca kendini dağlara taşlara vurasın gelir, bi daha kimseyi sevmem, görüşmem kafasına girersin. Ama fark edersin ki, sevmeyi bilmiyormuşsun zaten, sevilmemişsindir de..
Ben herşeyi eşimde ve eşimden öğrendim.
Ondan öncem hiç olmamış gibi.
O yüzden hiçbir zaman keşke deme.. Keşke olmasaydı, keşke yapmasaydım gibi..
Belki de Allah seni ondan korudu 🤷🏻‍♀️💕
cok teşekkür ederim ne kadar umut verici bir hikaye bu❤️ belki de gerçekten Allah korudu beni 🙏🏻

Eğer doğru kişi olsaydı zaten gitmezdi. Şu an yanınızda değilse bilin ki görevini tamamladı yani bundan daha fazlasını yapamazdı. Vaktinizden çalmak yerine gitmesi en hayırlısı oldu. Böylece hayatınızda doğru insan için bir yer açıldı. ❤️
çok haklısınız teşekkür ederim 🙏🏻❤️ görevini tamamlayan gidiyor giderken de acı cektiriyor ama geçecek biliyorum

Uzun bir iliskiyi erkek arkadasimi kaybetmem sebebiyle bitirdim.

7 yil hayatima kimseyi almadim, sonra esimle 2 senelik flort sonunda evlendik, kizlarimiz var su anda.

Yani dogru insan bir sekilde hayatiniza geliyor, yukarida biri demis, gorevi biten gider hic uzulmeyin, gececek ♥️

Ben de henüz yeni ailemin yanına geldim yarın boşanma davası açıyorum sizin 6 ay önceki halinizim, fakat geçeceğine inanıyorum, başka bir eve taşınsak başka bir işe girsek bile alışkanlıktan şaşırıp kalıyoruz, zaman her şeyin ilacı, bütün hislerinizi yaşayın sonuna kadar içinize atmayın kendinizi tutmayın zamana bırakın.. Sonbahar bittikten sonra tekrar çiçek açacağız :)
cok teşekkür ederim yorumunuz icin size yeni hayatınızda cicekler gibi güzel bir hayat diliyorum 🩵🩷 haklısınız insallah iyileseceğiz 🙏🏻

3 kez ayrılık yaşayıp her biri sonrasında çok mutlu olduğum(en azından en başında) ilişkiler yaşadım. Unutmam dediğim herkesi unuttum. Devame demem dediğim her bir hayat yolunu yürüyüp hatmettim. Dördüncü ile nişanlandım, nihayete erdim. Yani yapamam deme, insan her ama her şeye alışıyor. Ölüme bile.
cok teşekkür ederim haklısınız size de bir ömür boyu mutluluklar ❤️🙏🏻

Uzun bir iliskiyi erkek arkadasimi kaybetmem sebebiyle bitirdim.

7 yil hayatima kimseyi almadim, sonra esimle 2 senelik flort sonunda evlendik, kizlarimiz var su anda.

Yani dogru insan bir sekilde hayatiniza geliyor, yukarida biri demis, gorevi biten gider hic uzulmeyin, gececek ♥️
kaybınız icin cok üzüldüm 🙏🏻 bir ömür eşinizle ve cocuklarınızla mutluluklar dilerim ❤️

aldatıldım, boşandım bir kızım var. eski eşim beni aldattığı kadınla ilişkisi devam ediyor ayrıl barış bir şekilde sürdürüyorlar. 4 sene geçti, bu sene hayatıma biri girdi tam da ben neden düzgün bir insanla karşılaşmıyorum diye düşünürken, ve arayış içinde olmayı bıraktığım sürede karşıma çıktı hayatımda ki insan. 7 aydır birlikteyiz ve daha 1 kez kavga ettik. herşey çok güzel, bana çok düşkün ben ona çok düşkünüm. herşeyimi düşünüyor, güzel bir gelecek sunmak istediğini söylüyor. herşey güzel çok şükür sevip sevildiğim ve gelecekte sadece onunla olmak istediğim bir ilişki. geçmişe takılı kalmayın, gezin, aktiviteler yapın. yeni insanlara açık olun. elbette karşınıza sevip seveceğiniz birisi çıkacak:KK200:

aldatıldım, boşandım bir kızım var. eski eşim beni aldattığı kadınla ilişkisi devam ediyor ayrıl barış bir şekilde sürdürüyorlar. 4 sene geçti, bu sene hayatıma biri girdi tam da ben neden düzgün bir insanla karşılaşmıyorum diye düşünürken, ve arayış içinde olmayı bıraktığım sürede karşıma çıktı hayatımda ki insan. 7 aydır birlikteyiz ve daha 1 kez kavga ettik. herşey çok güzel, bana çok düşkün ben ona çok düşkünüm. herşeyimi düşünüyor, güzel bir gelecek sunmak istediğini söylüyor. herşey güzel çok şükür sevip sevildiğim ve gelecekte sadece onunla olmak istediğim bir ilişki. geçmişe takılı kalmayın, gezin, aktiviteler yapın. yeni insanlara açık olun. elbette karşınıza sevip seveceğiniz birisi çıkacak:KK200:
yaşadıklarınıza ragmen ayakta kalmanız cok güzel ve gurur verici olmalı 🙏🏻 mutlu olabilmenize cok sevindim hep böyle kalın, yazdıklarınız ilham oldu teşekkür ederim 🩷

9 yıllık kocamdan boşandım, harabeye dönmüştüm evliyken.
Şimdi 4 aylık çok tatlış bi ilişkim var ve ikimiz de 40lı yaşlardayız.
Birbirimizin gözünün içine bakıyoruz, sanırsın liseliyiz =)
Yani, nefes aldığın müddetçe umut hep vardır, asla umudunu kaybetme.
Ben şu an 20'li yaşlarımda hissettiğimden daha coşkulu ve genç hissediyorum.
Her giden doldurur yerini. Evren boşluk kabul etmez bunu unutma.
Sadece süreci iyileşmek adına verimli geçir, kendini dinle ve kendine yaklaş.

9 yıllık kocamdan boşandım, harabeye dönmüştüm evliyken.
Şimdi 4 aylık çok tatlış bi ilişkim var ve ikimiz de 40lı yaşlardayız.
Birbirimizin gözünün içine bakıyoruz, sanırsın liseliyiz =)
Yani, nefes aldığın müddetçe umut hep vardır, asla umudunu kaybetme.
Ben şu an 20'li yaşlarımda hissettiğimden daha coşkulu ve genç hissediyorum.
Her giden doldurur yerini. Evren boşluk kabul etmez bunu unutma.
Sadece süreci iyileşmek adına verimli geçir, kendini dinle ve kendine yaklaş.
çok teşekkür ederim bu güzel yorumunuz icin 🙏🏻 adınıza cok mutlu oldum hep mutlu olun birlikte 🩷

yaşadıklarınıza ragmen ayakta kalmanız cok güzel ve gurur verici olmalı 🙏🏻 mutlu olabilmenize cok sevindim hep böyle kalın, yazdıklarınız ilham oldu teşekkür ederim 🩷
yaşadıklarıma rağmen daha dimdik ayakta kaldım, daha güçlü bir kadın oldum. evet zorlandım çok ağladım, çok yıprandım ama çok güçlüyüm. kalbinizi kapatmayın, mutlaka karşınıza daha iyileri çıkacaktır :KK200:

yaşadıklarıma rağmen daha dimdik ayakta kaldım, daha güçlü bir kadın oldum. evet zorlandım çok ağladım, çok yıprandım ama çok güçlüyüm. kalbinizi kapatmayın, mutlaka karşınıza daha iyileri çıkacaktır :KK200:
cok teşekkür ederim insallah 🩷🙏🏻

X