Ayrılık sonrası sosyal medya

Yengeç bazen diyorum ki keşke erkek olsaydım yengeçle aşk yaşasaydım. Hoş sen hep yabancılarla sevgili oluyorsun 😁
yok be, arada turkler de oluyor:))
ama şöyle düşünüyorum eski flort olayında;
bazen bir kisiyle öyle cekim hissediyorum ki, yuz yıldir taniyor hissi, her seyi anlatma - kendini sevgini paylasma istegi, bin tane duygu... ama sonra bunun aslinda güçlü bir bag olduğunu, ama sirf iki kisi karsi cins oldugu icin ask zannettigimizi farkediyorum. yani o kisi kadin olsa ben tanismamizdaki güçlü elektrigi en bastan güzel bir arkadasliga yoracagim ama iste karsi cinsiyet olunca yanılıyor insan , beni etkiledi zannediyor:)
bir süre sonra o elektrigin o bagin ask olmadığını zaten anlıyorum. o saatten sonra o kisiye karsi sen sag ben selamet. o his icimden gittikten sonra evlense ne olur, yuz yil bekar kalsa ne olur. aklima gelirse bir anımız hatirlar , "insallah cok mutludur" der , geçerim.
cok da drama gerek yok.
konu sahibinin ayriligi daha çok yeni. muhtemelen cocuga da boyle sacma sapan konusup duruyordur ustten ustten
Güven problemlerim ile ilgili destek almalı mıyım sizce diye bir soru göremiyorum üstte, sizi ilgilendirmez
adam da yani naz mi cekecek aylarca, hangi yuzyilda yasiyoruz.

Arkadaşlar merhaba konuya hemen gireceğim üstten anlatacağım.
bir süre konuştuğum biri vardı aramız gayet iyiydi ama benim güven problemlerim yüzünden bitirdik daha doğrusu o bitirmek istedi ben de onayladım,
güven problemlerim ona karşı değil bu arada genel bir şey.
hala hiçbir yerden çıkarmadık numaralarımız var ve bir çok sosyal medya platformlarından karşılıklı takipteyiz.
Bana yazmasını, dönmesini istiyorum bunu ben yapamam doğal olarak çünkü ayrılan taraf o.
Sosyal medyadan çıkarmamış olmasının iki seçeneği var umursamıyor veya açık kapı bırakıyor.
Umursamayan biri değil onu tanıdığım için ikinci seçenek daha yakın.
Bugün bir fotoğraf paylaştım yazar diye düşündüm ama yazmadı.
Gerçi yazan her türlü yazar :)
Sorum şu, sizce değerimi bilmesi için sosyal medya hesaplarından çıkarıyım mı? Yoksa beni görmeye devam mı etsin?
Bu defaki çocukta babanızın kuzeninin oğlu veya uzaktan akrabalardan biri miydi ? Akrabaysa sosyal medyasından silmeye gerek görmemiş olabilir; 1 akraba eksik fazla fark etmez sonuçta.

bir süre konuştuğum biri vardı aramız gayet iyiydi ama benim güven problemlerim yüzünden bitirdik daha doğrusu o bitirmek istedi ben de onayladım,
hala hiçbir yerden çıkarmadık numaralarımız var ve bir çok sosyal medya platformlarından karşılıklı takipteyiz.
Bana yazmasını, dönmesini istiyorum bunu ben yapamam doğal olarak çünkü ayrılan taraf o.
Sosyal medyadan çıkarmamış olmasının iki seçeneği var umursamıyor veya açık kapı bırakıyor.
Sorum şu, sizce değerimi bilmesi için sosyal medya hesaplarından çıkarıyım mı? Yoksa beni görmeye devam mı etsin?
Siz de onun gibi umursamayın . Hesaplardan da çıkarmayın ayrıca . Çıkarınca daha çok taktığınız belli oluyor

Size geri dönmesi için probleminizi çözdüğünüzü görmeye ihtiyacı var. Belki bu şekilde nadasa bırakmış olabilir. Fotoğraf paylaşınca yazması saçma olurdu daha yeni bittiyse. Lütfen sosyal medyadan göndermeli falan şeyler paylaşmayın çok belli oluyor ve karşı taraf bunu eziklik olarak yorumlar

idilbilgeasya idilbilgeasya kendi konunuzdan oturu hala bana karsi anlamsiz bir kizginliginiz var ama gereksiz yere begenmedim atmak, seri begenmedim atmak forum kurallarina aykiri. Sizi sikayet edip banlanmanizi istemiyorum, bundan vazgecin lütfen.

Değerini bilmeyecek hiçbir zaman.
Sen bu adamı çıkar her yerden engelle.
Gerek duymaz erkekler silmeye genelde. Sürekli beklentiye girdiğin için sana bu durum zarar veriyor silmelisin.

X