Ayn anda iki kadn birden sevilebilir mi?

benisensizbxixraktxixn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
36
0
37
Biri Eski sevgilisi, diğeri ise yenisi..eskisii ile 3 yıl var 5 yıldır tanıyor.. yenisini ise 1 yıldır tanıyor...

Eski sevgiliyi unutmadan yenisi ile başlıyor yenisi ile ikende eskisinine vicdan muhasebesi yapıyor....

Şimdi İse,

Eskisi yenisini arayıp herseyi anlatır ve herkes bi tarafa savrulur.. çoçuk eskisine küfürler, yagdırır tehditler.... cünkü canı yandı (fakat yaptıgı vicadan muhasebesini unutmuş gibi, unutmadığını soylediğini unutmuş gibi davranır).. Yeniside Gider Çünkü Olayın farkındadır..

Şimdi Arkadaşlar Eskisi Çok sevmiş ve seviyor... Yenisi ise Aşık adama.. butun ümitlerini ona bağlamış.. Çoçuk ise gecmişden kurtulmak için bi ilişkiye başlamış (ESKİSİ İLE MESAFELER YÜZÜNDEN AYRILMIŞ)ama ne eskiden nede yeniden vazgeciyormuş.. cünkü yenisi eskisi ile karakter olarak cok benziyormuş.. ama Yenisinden özürler diliyor ve af diliyor eskisine iftira atıp hiç aramıyor..

Şimdi sizce ne olur...

Yeni sevgili ile barışırmı?

Eski Sevgiliye döner mi?

Yada Bu kimi Sevdi..

Yorumlarınızı Bekliyorum

bu sadece kendini sevmiş arkadasım ikisini de aldatmış onda eski çoktur bence,ne biçim bir erkekmiş bu uzak durmak lazım böylelerinden baba da koca da olmaz bundan zannımca...

gerçekten yalnız kalamayan insanlardan diye düşünüyorum, en çok kendisini seviyor, sonra eskisini ve şu anda da onu tamamen kaybettiği için yenisini.

benim de başımdan böyle bi şey geçti ama ben hiç bi zaman ona yüz vermedim umut bağlamadım hem beni sevdiğini söylüyodu hem de sevgilisi vardı çünkü yalnız kalmaya alıışkın değildi beyfendi

hanı bı soz vardır ya uzaklıklar kucuk sevgılerı öldürür büyüklri ise yüceltir tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ataşi alevlendirdiği gibi diye bence bunun gibi bişey.bu adam ruh hastası bence hangısıne gıderse gıtsın ıkısınede yazık.aslında eskı sevgılıs yenı sevgılısıne cok buyuk bı ıyılık yapmıs gozunu acarak sevgı engel tanımamalı ama mesafe konusunda.o adamdan ne köy olur ne kasaba.aslında suc bızde kadınlar hep cınsel obje olarak goruluyo buna bızım hemcınslerımız sebep oluyo onlem almalıyız.

ne yardan ne serden geçemeyenler vardır ya bu da öle bişi.nolmuş yani arada mesafe varsa.ha ama boş kalamamış yalnız kalamamış anlaşılan ki böle bişi yapmış

her ikisiylede olamaz artık.Yeni sevgilisi zaten ilk eski sevgilisine benzediği için yanındaymış .bu çok bencilce birşey.unutmak istiyosan neden aynısını tekrar arayıp buluyorsun.yazık .üçünede üstelik.en mağdur olan yeni sevgili.herşeyden habersiz umut bağlamış.tüm sorumlu olan ikisevgilisi aasında kararsız kalan malesef.

şimdiki yeni de kişide ki heyecan bitince eski olacak ve yenisi gelecek tekrar...karakteri oturmamış ve sağlam bir karaktere sahip olmayan herkesin başına gelir bu..ne isteğini bilmek çok önemli hayatta.. bu arkadaş heyecanı seviyor,heyecan bitince yeni bir aşk ,yeni bir sevgili ve yeni yeni heyecanlar...

ben de diğer arkadaşlara katılıyorum, yalnız kalmaktan korkan biri var karşımızda ve asıl sevdiği kendinin kızlar tarafından sevilmesi...bu haz veriyor demek ki ona...yoksa durduk yere ortalığı karıştırmazdı...eskisine iftiralar atan bir adam, şimdiki sevgilisine de çıkarları için iftira atabilecek biridir...ayrıca yenisi eskisine benziyor diye de bişi olmaz...bu durum hiç hoş değil...biri seviyorsa birini "sırf o olduğu için sevmeli"...benim nacizane fikrim...

ayrıca düşün arkadaşım, sen aynı anda iki kişiyi sevebilir misin? seversen de ortada bir yanlışlık yok mudur? o zaman bu erkek bir yanlışlık içindedir. ayrıca bu kimi seviyor diye sen düşünme..o acaba ben kimi gerçekten seviyorum diye düşünsün..tabi gerçek anlamıyla sevdiyse. ama iki kişiden de vazgeçemiyorum, ne yardan ne serden diyorsa gerçek anlamda sevdiğini de sanmam, budur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…