aybike_zehra kelebeğine kavuştu

ayyy maşallah:nazar: güzeller güzeli
aynı sana benziyor aybikim sengözlerimebaksanab
allah nazarlardan saklasın sizi
sağ salim evinize gelin de görelim inş
öpüyorum rabbime emanetsiniz

maşallah barekallah alya dua'ya :nazar:
biraz annesinden biraz babasından almış kıramamış ikisinide kaydirigubbakcemile3
aybikeninde iyi olduğuna sevindim ne kadar mutludur şimdi :1rolleyes:

dün topiği tesadüf gördüm resim yoktu bugün kalktım ilk aklıma gelen resim eklenmiştir bakıyım güzel annenin güzel bebeğine dedim.maşallah barekallah rabbim nazarlardan saklasın hayırlı evlat eylesin inş.

oooy :asigim: analı babalı, mutlu, sağlıklı, sevgiyle huzurla uzun bir ömrü olsun alyamızın :asigim: :nazar:

Rabbim analı babalı büyütsün Vatana Millete Anasına Babasına hayırlı evlat olsun. Maşallah.

aybike_zehra geçmiş olsun canım...allah analı babalı büyütsün...
çok şirin ya minicik ne güzel kokuyordur o şimdi ..

amanında amanınn kim gelmişşş minikk gelinim gelmiş :sm_cool:
maşalalhhhhhhh :ecrin_bebek: subhanallahhh
Rabbim sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin ailesiyle beraber bide oğlulumla :asigim:

:nazar::nazar::nazar:Allahım seni tüm kötülüklerden korusunnn:nazar::nazar::nazar:
geçmiş olsunnnn aybikecimm.aynıı babasıııı.hiçde sana benzemiyoorrrrkaydirigubbakcemile3.

Hoşgeldin bebek diyelim bizde ona ozaman...allah güle güle büyütmeyi nasip etsin inşallah...Allah bağışlasın ...

aybıkle konuştum tekrar iyilermiş ama hala acısı ağrısı varmış yarın çıkıcaklarmış gazı çıkmış şükür...cabım benım nasılda sesın masum geliodu

Allah analı babalı sağlıklı huzurlu mutlu bir şekilde yaşasınlar inşallah

Çoook tatlı maşallah:)
Rabbim hayırlı uzun ömrüler nasip etsin küçük hanıma.
Çok sevindim :_)
Darısı bebek bekleyen arkadaşlarımızın başına..

Leptap sana da teşekkürler arkadaşım;bizlerle paylaştığın için bu güzel haberi ..

Bizim için koklar mısın o cennet meleğini maşallah subhanallah..

Aybike ye de kocaman öpücükler gönderiyorum;önümüzde ay bizzat ziyaretine gitmeyi düşünüyorum:) nasipse..

Ulaşamıyorum ıletirsen sevinirim

Sevgiler..

Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.
Vatana millete hayırlı bir evlat olur inşallah. :nazar:

tebrik ederim aybikecim Allah anali babali buyutsun vcanim darisi bizlere ve tum isteyenlerin basina Amin.....

X