ayaklarınız şişiyormu?

HAYALKIZ

ece cerenin annesi:)
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
768
127
39
kızlar merhaba son 1 haftadır ayaklarımda hep şişme ve ağrı oluyor kızlar sizdede bu sorun varmı? yada geçmesı için bır formül biliyor muusunuz?

hemde nasıl şişiyor terlik giyiyorum işe gelirken tuzu azaltmak gerekiyo bide akşamları biraz yüksekte tutunca ayakları faydası oluor. sıcaklarında etkisi var tabi damarlar genişliyor bütün gün hareketsizlik vs.

arkadaşlar benim en az iki aydır şişik ayaklarım, yüzüğümü uzun zamandır takamıyorum ayaklarda da terlik malum. ama doktor sıcaklardan ve hamilelikten dolayı bu durumun normal olduğunu söyledi. tansiyonda sorun olmadığı müddetce ve dinlenince az da olsa indiği sürece problem yokmuş.

bunu bir kac kez yazım burda arkadaşlar sırgan çayı için cok iyi geliyo

nette bakıyım dedim kafam karıştı ben bu bitki çayı işlerinden anlamıyorum bişey : sitenin birinde kanser hastaları ısırgan çayı içmesin , kanserli hastalarda vücudun bağışıklık sisteminin güçlenmesi her zaman istenen bir olay değildir , sakıncalı olabilir diye yazıyor......... bir başkasında ise kanser hastaları günde 3-4 fincan ısırgan çayı içmeli yazıyo ????????

bunu almanyadaki ebe tavsiye etti ve çok işime yaradı yani bi zararını görmedim sonucta bitki ne olacakki.. yanlız nane çayının içilmemesi gerektigini biliyorum erken dogum rıski

yarın ilk işim ısırgan almak olacak emin ol, ayaklarım öyle az buz değil balon gibi işiyor, sadece bilekler filan değil, üstleri de şişiyor, 2 numara büyük terlikler bile zor oluyo

ay benimde ilk ,işim çayı almak olacak heralde elim ayağım acayip şişiyo kaşıntı başladığı an anlıyorum elimin ayağımın şiştiğini el ve ayaklar kaşınmaya başlıyo

Ah anam şişmez mi....
Ellerim bile arada davul gibi oluyor, sonra iniveriyor...24 saatten uzun şişlik olursa doktora sorun diye okumuştum bir siteden.

kızlar benimde oluyor özellikle ayaklarımda.eğer yüzde ve ellerdede şişlik varsa mutlaka doktorunuza gidin protein atılımı olabiliyormuş.ayaklarda çok normalmiş.ben geçen hafta uzun bir yolculuk yaptım o zaman çok şişti bakıp bakıp gülüyorduk:)sonra geçti tabi düzenli sabah akşam yürüyüşleride iyi geliyor

kızlar benimde oluyor özellikle ayaklarımda.eğer yüzde ve ellerdede şişlik varsa mutlaka doktorunuza gidin protein atılımı olabiliyormuş.ayaklarda çok normalmiş.ben geçen hafta uzun bir yolculuk yaptım o zaman çok şişti bakıp bakıp gülüyorduk:roflol:sonra geçti tabi düzenli sabah akşam yürüyüşleride iyi geliyor

Selam ben yeni üyeyim aynı şikayet bende de var, 2 haftadır ayaklarım şiş ve tabanlarında ağrı var tuzu çok fazla azaltma dedi doktor, akşamları soğuk suda yarım saat kadar bekletip sonrada yüksekte tutarak tv izliyorum:) iyi geliyo ama sabah kalkınca başa dönüyo sanırım bundan kurtuluş yok...
Bir de sol tarafta yatmak nispeten iyi gelirmiş onuda yapıyorum ama aynı durumda yapılacak bişey yok sanırım

hmmm eğer ben evde olsaydım uzatırdım ayaklarımı tepeye öyle dinlenirdim.oofff offfff !!! malesef masa başında çalıştığım için öyle bir şansım yok.ayaklarımı az da olsa havaya dikme gibi bir şansım da yok.hepsini geçtim yürüyüş bile yapamıyorum :1shok:

bel ağrısıda cabası.Allah hepimizin yardımcısı olsun kıslar :uhm:

bnmde gündür başladı nazar değdi hiç şişme falan yoktu şimdi rahatsız olmaya başladım yine aynı ayakkabılarımı giyiniyorum ama rahat olmuyor öf yaa

benımde 2-3 haftadır her gün şiş.uzatıp dınlenmeye calışıyorum mumkun olduğunca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…