ayaklarda şişme

kibela24

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
6.205
51
44
gecen gun ayagıma krap gırdı ve sıstı sukur gectı
tuza da dıkkat edıyorum ama ayakta kalınca oluyor

sızde oldu mu

Günaydın canım,
ben de hiç şişme ya da kramp olmadı..sadece bel ağrılarım oluyor gece..doktoruna danış istersen.sevgiler..

Bende şişme Yok Ama Geçen Gün Ayağima Bi Kramp Girdi Anlatama çok Ağirdi Geçti Dedim Ayağimin üstüne Bastim Hala Sürüyormuş Ağrisi Yani üstüne Bile Basamadim Daha Sonra Yürüdükçe Açikldi
canım benımde oyle oldu anıdan sabah uyandım uc dort dakka surdu
senınkı ne kadar surdu

gecen gun ayagıma krap gırdı ve sıstı sukur gectı
tuza da dıkkat edıyorum ama ayakta kalınca oluyor

sızde oldu mu
Bende de olurdu (14 yil önce) hatta misafirlige gittigimde kesin baska yakkabilarla eve gelírdim, yani ev sahibi bana terlik verirdi ayaklarim ayakkabilara sigmadigi icin. Sonradan ayakkabi, terlik dagitirdik:roflol: Doktorum ayaklarimi yüksek bir yere koyup, sirt üstü yatmami söyledi ama 24 saatte o sekilde yatamazdim tabiki.
Krampf da girerdi ayak ve bacaklara öyle ki gece uyanip, krampflardan neler cektigimi bir Allah bir de ben bilirim.
Gecmis olsun, Allah kurtarsin canim seni ve hamile herkesiyerimseniben

Bende de olurdu (14 yil önce) hatta misafirlige gittigimde kesin baska yakkabilarla eve gelírdim, yani ev sahibi bana terlik verirdi ayaklarim ayakkabilara sigmadigi icin. Sonradan ayakkabi, terlik dagitirdik:roflol: Doktorum ayaklarimi yüksek bir yere koyup, sirt üstü yatmami söyledi ama 24 saatte o sekilde yatamazdim tabiki.
Krampf da girerdi ayak ve bacaklara öyle ki gece uyanip, krampflardan neler cektigimi bir Allah bir de ben bilirim.
Gecmis olsun, Allah kurtarsin canim seni ve hamile herkesiyerimseniben
cok sukur 5 gundur olmuyor ya....bende bol bol uzanıyorum zaten

bendede oluyo öyle şişmeler ellerim ayaklarım ve yüzüm ve burnumda şişdi öle komikimki balon olup uçaçamsenağlama.benim 6 ayımda başladı bi sorun olmadığını hamileliğe bağlı olduğunu söyledi doktorda bu günlerde geçecek kızlar biraz daha sabredin

Ayaklarimda ve ellerimde daha yeni yeni sismeler basladi ama cok az cok incelersem anliyorum.Birde basinc oluyo ordan anliyorum sistigini.Cok ayakta durdugum zaman yada bagdas kurup oturdummu oluyo.Artik baslariz bundan sonra iyice sismeye

Ayaklarimda ve ellerimde daha yeni yeni sismeler basladi ama cok az cok incelersem anliyorum.Birde basinc oluyo ordan anliyorum sistigini.Cok ayakta durdugum zaman yada bagdas kurup oturdummu oluyo.Artik baslariz bundan sonra iyice sismeye

ağrılar olmuyor dımı

.....

Yok canim agri falan yokta boyle yere bastimmi basinc hissediyorum ayaklarimin altinda.Zaten cok bariz bir sis degil umarim boyle devam eder yoksa cok sisebiliyormus

NISAN ANNESI tuz kullanıyon mu canımm

dikkat ediyorum fazla tuz tüketmiyorum:1no2:.doktorda dedi bişiy yok sana tuzu kes diyemem oda lazım dedi iyot açısından galiba kendimi yorup dinlenmiyorum hep ayakta kalmamdan olsa gerek yinede bunada şükür tek sorun bu olsa(buda olmasın ümidim ama)............

kızlar cok gecmis olsun sizlere. insallah bi daha oolmaz bu dedıklerınız bende cok sukur daha hıc olmadı.

bu arada devasmlı ayaklarınızı yukse yere koyup uzanın. bol sıvı tuketın ve fazla ayakda kalmamaya ozen gosterin.. bunlar annemden sıze tavsıyeler:)

benimde ayaklarım akşamları işten dönüp yemekten sonra oturunca şişmeye başlıyor.

evet kibela benimki fazla ayakta kalmaktan oldu.abimize oda hazırlamaya çalışıyoruz biraz temizlik yaptım.

X