ayak kokusunu yok eden sihirli tabanlık

safkan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
1.254
16
hihoyyytarkadaslar daha öncede yazmıstım
yıne yazmak ıstıyorum cunku kullanıpta cok memnun kaldıgımız bı urunu tavsıye etmek ıstıyorum
esımın ayakları cok agır kokardı bır gun koku gıderıcı tabanlık dıye bıse aldı
ben pek umutlu degıldım cunku nıhayetınde altı ustu bı tabanlık dedım
esımın tabanlıgı kullandıgı ılk gun kokunun olmadıgını farkettım ve esıme sordum oda gulerek evet tabanlık kokuyu yokettı dedı
ben sasırdım ve tabanlıgı ayakkabıdan cıkarıp kokladım o bıle kokmuyordu
bu topıkte konu baslıgını gorunce yazmadan edemedım
urunun adını bılmıyorum ama xxxxxxxxxxxxxxxx dan aldı reklam gıbı olmasın adını tam yazamıyorum ama anlamıssınızdır sanırım
umarım sızde bızım gıbı ayak kokusunu tarıhe gömersınız

Son düzenleyen: Moderatör:
ayak kokusu probleminiz varsa sizin ya da bi yakınınızın, minicik bi krem var, tek seferlik 4 ay kadar etkisi olan, onu kullanarak kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

sahi.....com tam adını yazamam arkadaslar sanırım reklama gırıyor
kullanalar ınanın bana dua edeceksınız ınsallah
koku gıderıcı tabanlık dıye yazın cıkar sanırım olmassa ozelden esımde alırım ayrıntılı bılgı bulamazsanız msj atabılırsınız
sadece sunu bılıyorumkı koku ıcın bırebır
sevgıler

tam olarak nerden aldıgını ozelden yazabılırmısın???

pınkıy ozelden msj atılamıyor sana cunku 50 mes yazman lazım ondan sanırım sa... com yazamıyorum sıteyı sen tahmın et artık
koku gıderıcı sıhırlı tabanlık dıyordu
ama koku gıderen tabanlık dıye gırırsende cıkar sanırım ben tam bılmıyorum esım netten alıyor ama ozelını ac ben eger sen bulamazsan esımden ogrenıp sana donerım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…