Awox erken gebelik testime bakar mısınızz acillll

Arkadaşlar adetime 5 gün kala test yaptım, yaklaşık 6 dk içinde çok silik çizgi oldu. Acaba yanılıyor olabilir mi bu test, kuruma çizgisi hemen belli olur mu? Nolur yardımcı olur musunuz

Çizgi gördüm evet sadece biraz silik o da normal değeriniz daha düşüktür siz yine de çok heveslenmeden birazcık daha bekleyin kan vermek için 4 5 gün test için de bence 2 gün

Aa kaset test erkenden gösterir mi öyleyse sabah deneyeyim hemen 4 gün kalıyor adete. Nolur bana da dua edin olmayacak biliyorum ama insan yine de umutlanıyor
Ben 3 sene bekledim her ay ayni umutla. Dua ederim tabiki, en dogru zamani allah bilir ama gönlüne göre olsun hersey Testi yaptiktan sonra burdan foto atar misin ben de merak ettim

Ben 3 sene bekledim her ay ayni umutla. Dua ederim tabiki, en dogru zamani allah bilir ama gönlüne göre olsun hersey Testi yaptiktan sonra burdan foto atar misin ben de merak ettim
Siz de çok beklemişsiniz. Ah ne zormuş bu süreçler. Bizi bizden başkası çok anlayamaz. Ama sonucunuzun güzelliğine çok sevindim. Sizde problem neydi acaba? Bizde sorun görünmüyor ama olamadım hiç. Sabah tabiki güncellerim bakalım ne olacak

Eşimin sperm degerleri bozuktu varikosel yuzunden ameliyat oldu en sonunda, 4 ay sonrasinda hamile kaldim, tabi oncesinde 1 dusuk 1 kimyasal gebelik oldu bozuk sperm yuzunden. Sizin de sorun yoksa dogru zamani bekliyor bebeginiz kesinlikle sabah bekliyorum insallah guzel haberinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…