Awox erken gebelik testime bakar mısınızz acillll

denizperisi_

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2023
117
31
29
IMG_2200.jpeg

Arkadaşlar adetime 5 gün kala test yaptım, yaklaşık 6 dk içinde çok silik çizgi oldu. Acaba yanılıyor olabilir mi bu test, kuruma çizgisi hemen belli olur mu? Nolur yardımcı olur musunuz 😭

Çizgi gördüm evet sadece biraz silik o da normal değeriniz daha düşüktür siz yine de çok heveslenmeden birazcık daha bekleyin kan vermek için 4 5 gün test için de bence 2 gün

Aa kaset test erkenden gösterir mi öyleyse sabah deneyeyim hemen 4 gün kalıyor adete. Nolur bana da dua edin☺️🎈 olmayacak biliyorum ama insan yine de umutlanıyor 🌻🌻
Ben 3 sene bekledim her ay ayni umutla. Dua ederim tabiki, en dogru zamani allah bilir ama gönlüne göre olsun hersey 🙏 Testi yaptiktan sonra burdan foto atar misin ben de merak ettim💕

Ben 3 sene bekledim her ay ayni umutla. Dua ederim tabiki, en dogru zamani allah bilir ama gönlüne göre olsun hersey 🙏 Testi yaptiktan sonra burdan foto atar misin ben de merak ettim💕
Siz de çok beklemişsiniz. 🤍Ah ne zormuş bu süreçler. Bizi bizden başkası çok anlayamaz. Ama sonucunuzun güzelliğine çok sevindim. Sizde problem neydi acaba? Bizde sorun görünmüyor ama olamadım hiç. Sabah tabiki güncellerim bakalım ne olacak 🙃☺️

Siz de çok beklemişsiniz. 🤍Ah ne zormuş bu süreçler. Bizi bizden başkası çok anlayamaz. Ama sonucunuzun güzelliğine çok sevindim. Sizde problem neydi acaba? Bizde sorun görünmüyor ama olamadım hiç. Sabah tabiki güncellerim bakalım ne olacak 🙃☺️
Eşimin sperm degerleri bozuktu varikosel yuzunden ameliyat oldu en sonunda, 4 ay sonrasinda hamile kaldim, tabi oncesinde 1 dusuk 1 kimyasal gebelik oldu bozuk sperm yuzunden. Sizin de sorun yoksa dogru zamani bekliyor bebeginiz kesinlikle 💐 sabah bekliyorum insallah guzel haberinizi🥹

X