avşa adası pansiyonmu apartmı tercih edersizniz hadi kızlar yorumlarınızı beklyrm

kaldıgın yerın ıletişim bilgilerini verebılırmısın canım bende cocuklar oldugu ıcın uzak bıryere gıdemıyorum en yakınlardan arastırma ıcındeyım.

canım bence yer ayırmadan gidin orada zaten feribottan iner inmez saldırıyolar pansiyon lazım mı diye ama onlara aldanmayın siz kendiniz sorun çünki yüzde seksen boş oluyor ama deniz kenarını seçin ve yapabildğiniz kadar pazarlık yapın:KK66::KK52:

canım bence yer ayırmadan gidin orada zaten feribottan iner inmez saldırıyolar pansiyon lazım mı diye ama onlara aldanmayın siz kendiniz sorun çünki yüzde seksen boş oluyor ama deniz kenarını seçin ve yapabildğiniz kadar pazarlık yapın:KK66::KK52:

Tamam canım çok teşekkür ederim.

bizde haziranın ilk haftası için gitmeyi düşünüyoruz.ev tutcaz galiba veya ekonomik bir otel varsa o da olur nereyi tavsiye edersiniz kızlar yardım lütfen sevgilim askerden gelcek.güzel dinlenebileceğimiz bi yer olsun istiyoruz

biz bikaç sene önce pansiyonda kalmıştık kızkardeşimle....
memnunda kalmıştık valla...
güzel yer avşa...

Tam merak ettiğim konuya denk gelmişim.
Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var 19ağs izine çıkıcam ve avşa yakın olduğundan
orayı düşünüyoruz yalnız daha önce hiç gitmedim nasıl biryer eğlenebileceğimiz aynı zamanda
denizi güzel olan biryerde konaklamak istiyoruz fikirlerinize ihtiyacım var

Tam merak ettiğim konuya denk gelmişim.
Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var 19ağs izine çıkıcam ve avşa yakın olduğundan
orayı düşünüyoruz yalnız daha önce hiç gitmedim nasıl biryer eğlenebileceğimiz aynı zamanda
denizi güzel olan biryerde konaklamak istiyoruz fikirlerinize ihtiyacım var

Ben yıllar önce gitmiştim o zaman avşanın denizi erdek in de gece hayatı güzeldi.. Birkaç gün avşa da kalıp sonra erdek e geçmiştik. Avşa da 3 arkadaş bir ev kiralamıştık o zamanlar fiyatlar çok uygundu.. Yemek işini de hep birlikte market alışverişi yapıp evde yemiştik.. Gece hayatı idare eder bir yer canlı müzik dinlenecek pek bir yer yoktu o zamanlar. Şimdi nasıl bilemiyorum hiç. Belki gelişmiştir.. Denizi gerçekten güzel ona lafım yok :)

Son düzenleme:

ay evet biri ordan biri burdan ilk gittiğimizde 10 yere soktular sırayal

bizde haziranın ilk haftası için gitmeyi düşünüyoruz.ev tutcaz galiba veya ekonomik bir otel varsa o da olur nereyi tavsiye edersiniz kızlar yardım lütfen sevgilim askerden gelcek.güzel dinlenebileceğimiz bi yer olsun istiyoruz

valla en son 4 yıl önce avşaya gittim bu sene kuşadasına tatile gitti aynı parayı harcadım en mantıklısıerken rezerve oteller canım

Eylül ayında konaklamak üzere rezervasyon için ÖZDİNÇ APART-AYŞE ÖZDİNÇ’ GSM 0 531 429 13 45 bir günlük ücreti olan 50 lirayı kızı Buse Özdinç adına İst/Moda Ptt den Avşa ptt ye gönderdim. İDO bilet rezv.tamamladım ve seyahat tarihimden bir gece evvel çok şiddetli karın ağrılarım nedeniyle (12 saat) evvel İst.Maltepe Üniv.Hast. acil servisine yatırıldım ve ve o gece apandist ameliyatı olarak hastanede yatışım gerçekleşti. Elimde ameliyat raporlarım, epikrizim var.

Ertesi sabah ben hastane de yatarken, Ayşe hanım annem tarafından arandı ve kızım ameliyat oldu gelemeyeceğiz lütfen ücretinin iadesini yaparmısınız diye. Beni defalarca kere postaneye iade ettik diye oyalayarak sonunda ben sizin için o odayı ayırmıştım vermek zorunda değilim diye belirtti... İDO ya gidiş-dönüş bilet iadem için ameliyat raporum ile başvurduğumda iadesi yapıldı. Bu pansiyona asla ve asla kimsenın gitmesini önermiyorum!!! İş ahlakı olmayan tüccar anlayışlı sadece paraya önem veren (müşterisinin ameliyatından bile menfaat çıkaran ) bu kişilerle kimse muhatap olmasın…

Sitelerine defalarca kere yazmıs oldugum bu maili silerek oraya memnuniyet yazmaktadirlar aman deyim gitmeyin keyfiyete bağlı olmayan hastalığa ameliyata bile acıma duyguları gelişmediği gibi tam tüccar zihniyeti güden insanlardır!!!

arkadaşlar avşa'nın denizinin dibi kum mu ? erdek'te çok yosun var ve yosunlu yerde yüzerken çok tedirgin oluyorum basamıyorum :KK25: avşa'nın dibi kum ise bu yaz oraya gitmeyi düşünüyorum. zaten gece hayatımız yok sessiz sakin romantik takılırız:KK1:

tatile gittinmi bilmiyorum ama ben yinede soruna cevap verim avşanın denizinin dibi kum ben çok beyeniyorum bizde ailece haftaya avşadayız gitmek isteyenlere tavsiye ederim hatta aynı motelde kalıcaz motelimizdende memnunuz gitmek isteyenlere motelin adınıda veririm

Hanımlar merhaba,

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama önümüzdeki hafta annem, kardeşim ve ben bi kaçamakla avşa ya gitmeyi planlıyoruz. Yiğitler köyü sakin ve güzel bir yermiş. İdoda bilet fiyatlarına da baktım. 3 kişi gidiş dönüş 200 civarı tutuyor. Daha önce gideniniz ve eylülde nasıl olur bileniniz var mı?

Avsa'nin denizi kumlu oluyor. Temiz de, istanbula yakin ve temiz olan bi orasi kaldi herhalde :KK43: Avsa Belgin Konuk Evi'nde kaldik biz gecen eylul. Fiyatlari iyi, cok da temiz. Bu sene daha gitmedik bilmiyoruz

X