AVRENİM EBRU ARKADAŞIMIZIN BEBEĞİ İÇİN DUAMIZA YATDIM EDER MİSİNİZ?

Canım tevafuk olarak girdim etiketleme gelmedi bana Rabbim korusun kollasın inşaAllah okudum şimdi durumu nasıl inşaAllah iyidir, duam anneyle inşaAllah :dua::dua:

Azıcık daha kan geldi kızlar az önce :KK43:
Bir-çok kişinin mesajını okudum canım. Ped dolusu kan gelen olmuş ki bir değil iki değil. Epey sürmüş ama çok şükür ki evlatları kucaklarinda. Allah koruyacak evlatlarını sana bağışlayacak Allahın izniyle. Sadece biraz daha sakin olumlu ol lütfen.

Doktorumda telaş yapma olabilir bunlar diyor yarın durumuma göre karar verecekmiş kuzum

Kızlar bebeklerim iyi çok şükür şimdi taburcu oluyoruz,iğne,ilaç ve fitille devam,on gün sonra da kontrol var,çok aşırı kanama olmadığı sürece korkma dedi bir süre daha olabilirmiş ama oturmak bile yasak hep yatacakmışım

Kızlar bebeklerim iyi çok şükür şimdi taburcu oluyoruz,iğne,ilaç ve fitille devam,on gün sonra da kontrol var,çok aşırı kanama olmadığı sürece korkma dedi bir süre daha olabilirmiş ama oturmak bile yasak hep yatacakmışım
Canım besmele ile açtım sayfayı çok sevindim Maaşallah o zamn bol bol dinlenme ve dua. Ben de hepimize ediyorum canım çok şükür

50 tane Rabbi hebli mines salihin okudum Rabbim sana bagislasin

X