Makyaj Ürünleri avonun ürünleri hakkında bilgisi olan var mı ? ürünler jelatinsiz geldi!!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sevimlikartanesi

El-Latif,El-Cabbar,El-Mucib-Es-Semi
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
1.716
489
parfüm aldım ağzına kadar dolu değil bir kısmı kullanılmış gibi. üstündeki ambalaj eskimiş ve yırtık. far aldım keza öyle eskimiş ambalajı. koruma bandı yok nerden bileym belki kullanıldı ! krem aldım onun da koruma bandı yok.. ürünlerin ücretini vermedim daha geri vermem ya da yenilerini getirtme gibi bir hakkım var mı bilgilenmek istiyorum. bu avon ürünlerinin hepsi mi böyle yoksa bana satan kişi ambalajlarını açmış olabilir mi?:18::26:

ben avondan birçok alışveriş yaptım ama hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım satıcınızla ilgili bir problem olabilir parasını vermediysenizz ürünleri iade edin başka birinden alın bu işi yapan ve satış yapmak için can atan insanlar var:)

parfüm ben de almıştım, ama ağzına kadar dolu olmuyor zaten. biraz boşluk oluyor yukarda. kutusu jelatinli miydi onu hatırlayamadım:26: ama aldığım ruj rimel ve göz kalemi jelatinliydi. ben de krem almıştım kutudaydı ama jelatini var mıydı şuan hatırlamıyorum.sipariş verdiğin kişiye sorabilirsin bunlar normalde böyle mi geliyor diye. sormadan kullanma, için rahat etsin.

Satıcı açmış olabilir. Çünkü çoğu ürün jelatinli. Tabi bazıları değil ama sen eski ve kullanılmış diyorsun. Bazı satıcılar arkadaşlarının indirimde aldığı ürünleri temin ediyorlar daha karlı olması için ama tabi iftira da atamam sen bence geri ver önceden alınmış ve beklemiş ürünler de olabilir:26:

Baştan bu şekilde kamul etmeseydiniz keşke.
Muhtemelen elde kalmış ürünleri verdi size.
Ambalajsız ürün söz konusu olamaz<

parfümler genelde jelatinli geliyor ama onun dışındaki diğer ürünlerde jelatin ve koruma bandı bulunmuyor..ama özellikle de farın kullanılıp kullanılmadığını anlayabilirsin zaten..belki de tester ürünlerini vermiştir sana keşke alırken dikkat etseydin..

1 Sene önce avon satış temsılcısıydım dedıgınız gıbı bı durumla hiç karşılaşmadım. Belkı sızın temsılcınzın elınde kalan ürün olabılır parfumlerın bı kısmı evet boş oluyor cok degıl ambalajlarında bi problem olmuyor ürünü alan kişi acıyor kremlerde öyle temsılcınızı degıstırın bence iade hakkınız var 3 ay ıcınde temsılcınızde avona ısterse iade edebilir.

Son düzenleme:
Avonda oldugu gibi bütün ürünlerde iade hakkı bulunuyor iade edebilirsiniz netten mi aldınız yoksa bu ürünleri satan arkadaşınızdan mı aldınız parfümler agzına kadar zaten tam dolu olmaz ama jelatini olmak zorundadır

bende ablamdan biliyorum oda avon temsilcisi . Ve her aldıgı .getirdiği ürün ambalajlı ,jelatinli . Bende zaman zaman kullanıyorum hiç böyle birşey ile karşılaşmadım. Bence ,kimden temin ediyorsanız sizi anlamıyor diye size satmaya kalkışmış . Iade edin böyle bir hakkınız var kullanmış olsanız dahi..

Ben yıllardır avon kullanıyorum.benim şimdiye kadar sadece tek ürünüm jelatinsiz geldi.onu da araştırdım.temsilcilere satışlarına göre eşantiyon veriyorlar ya hani.temsilciler kendilerine gönderilenleri de elden satıyo bazen onun ihtiyacı yoksa.onun dışında hiç öyle bir durum olmadı.

avon ilk çıktığı zamanlarda iyiydi,şimdi bayağı bozdu işi. ben olsam aldıklarımı geri yollardım...

bende temsilciyim.
ürünlerin ambalajlarının eski gibi olmasının sebebi kargo esnasında taşınma koşulları ve kutunun içinde diğer malzemeler altında ezilmesidir.
jelatinsiz ürünlerde genelde oluyor.

bende temsilciyim banada aynı şekilde bir parfüm geldi jelatinsizdi sorun olmadı tabi bende sinirlendim şikayet bölümüne yazdım dile getirdim ama ay oldu hala cvp yok en iyisi kullanmak yada satmak yapcak bişey yok:)

arkadaslar ben takım öncüsüyüm ve avonun butun urunlerı jelatınlı degıldır genelde kalemler rımeller rujlar ambalajlı veya kutulu farfumlerın bır kısmı ambalajlı bır kısmı degıl. kremlerde aynı sekılde.

benim annemde bi dönem avon temsilciliği yaptı. ambalaj ve jelatin kesinlikle kapalı geliyor.size satan kişi açmış onları. geri iade etme hakkınız var

arkadaşlar bende hep avondan sipariş veren bir kızım ama saç serumu,pudra kutusunda fondoten açık ve jelatinsiz ; rimel,ruj jelatinli geldi ;tarağım özel poşetinde geldi şimdide göz kalemlerimi bekliyorum onlarında bildiğim kadarıyla sadece küçük kapakları oluyor ucunda (e o da olsun artık dimi yani ) Arkadaşım şampuan filan aldı onlar hiç birşeye konulmamıştı birde kremler hiç birşeye konulmuyor.benden bu kadar. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…