avonu bırakmak istiyorum

sersa_24

♥ ♥ ♥08.05.2011 ♥ ♥
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
677
2
kızlar ben bırakmak istiyordum avonu 3 aydır sipariş vermedim zaten yapamıyorum çevrem yok hep kendime alıyorum
takım öncüsüne de söyledim bırakmak istiyorum diye
o da beni bırakmak istemediği söyledi
benim adıma sözde stokta olmayan ürünlerden sipariş vermiş
nette görür görmez aradım
ben kefilim onlar stokta değil sadece katalog gelecek sana sonra iptal ederiz dedi
ama bugün koli geldi 4 ürün var içinde aradım çok uyguna gelmiş satabilirsen sat diyo şimdide
kırmak da istemiyorum
faturada diğer ürünler için: stokta bulunmuyo daha sonra gönderilecek falan yazıyo ya onlarda gelirse
sizce ne yapmayalım

bildigim kadarıyla onlar sizin üzerinizden para kazanıo bırakmak istediğini bile söylemişsin cevrene sor bi alan olmazsa gec kalmadan bayana tekrar söyle ben satamıyorum sen sat bırakıyorum de kızdım acıkcası seni kullanmıs gibi

bildigim kadarıyla onlar sizin üzerinizden para kazanıo bırakmak istediğini bile söylemişsin cevrene sor bi alan olmazsa gec kalmadan bayana tekrar söyle ben satamıyorum sen sat bırakıyorum de kızdım acıkcası seni kullanmıs gibi

evet canım çok açık belli zaten beni kullanıyo yılbaşına fazla temsilciyle girmek istiyo ben bırakacam dediğimde de yerime başkasını önermemi istemişti çünkü

yok de ve bırak bence hiçte uğrasma o zaman satmaya fln sana kefil olurum demiş söle bidaha kefil olurum dedin ama ürün geldi de al bunları üyeliğimide sil de hiç kırılırmı die düşünme baksana ya kullanıyo seni böle uyanıklara gununu göstereceksin

kırmak istemiyorum deme o kim ki yani senin adına sipariş veriyo??
bence azarlasaydın bi güzel, bak bi de sipariş vermiş senin adına şimdi bi daha 3 ay beklemen lazım

evet kızlar ama malesef bişey diyemedim pasif kaldım
bundan sonra benden bişey beklemesin kataloglar gelir ama boşa

aynı durumu ben de yasamıstım.bırakmak istedim benm adıma sipariş falan verildi aynı sende ki durum yani bırakamadım bi kac ay daha devam etti.elindekileri satmaya bak tatlım.ama fazla uzatma bi iki gün bekle sonrada ben bunları satamıom alın de.ısrarcı ol.artık satamadıgını ve satamayacagını acıkca gerekirse sert bi dille söle yoksa zor bırakırsın söyleyim sana.zaten sipariş vermemenin belli bi süresi var o zaman boyunca siperiş vermezsen üyeliğin otomatikman iptal edilecek.sıkıntıya girme hayatım.elindekileri teslim et sonrada acıkca belirt hala ısrar ederlerse acma telefonları ben öyle yapmıstım.avon ii güsel ama temsilciler cok ısrarcı hakikaten

aynı durumu ben de yasamıstım.bırakmak istedim benm adıma sipariş falan verildi aynı sende ki durum yani bırakamadım bi kac ay daha devam etti.elindekileri satmaya bak tatlım.ama fazla uzatma bi iki gün bekle sonrada ben bunları satamıom alın de.ısrarcı ol.artık satamadıgını ve satamayacagını acıkca gerekirse sert bi dille söle yoksa zor bırakırsın söyleyim sana.zaten sipariş vermemenin belli bi süresi var o zaman boyunca siperiş vermezsen üyeliğin otomatikman iptal edilecek.sıkıntıya girme hayatım.elindekileri teslim et sonrada acıkca belirt hala ısrar ederlerse acma telefonları ben öyle yapmıstım.avon ii güsel ama temsilciler cok ısrarcı hakikaten

evet canım gerçekten çok ısrarcılar
ben sipariş vermeyecem dediğimde beni idare et diyo bana ben seni nasıl idare edecem canım ben zarara giriyorum seni mi düşünecem
bu sefer ürünleri ben alacam
ama artık sipariş falan vermem ailemde kızıyor 3 ay beklemem lazım şimdi

canım zaten her ay sen alıyormussun bence bu ay sen alma senin aldıgını öğrenince yada sattıgını öğrenince diğer ay tekrar beni idare et diyecek bence biraz sert ol sana kefil olurum demiş bence söyle ben satamıyorum sende kefil olacaktın al bunları benide arama calışmıcam artık de sert ol bence tepkini göster onlarıda alma ona gönder baksın basının caresine

bence sıra sert dille söylemeye gelmiş ne demek canım snen adına sipariş verio var mı öyle güzellik.. resmen bunu ödeyeceksine dönmüş iş

canım bende temsilciyim çok sinir oldum canım ürünleri topla faturayla kutusuyla ver o ürünleri 3 ay iade etme hakkın var,e..... almak zornda avonuda ara şikayet et,niye kendin alıyosun yaa rica ediyorum hakkını ara resmen sahtekarlık yaptığı,bu arada diğer ürünlerde yakında gelir,kargoya git kabul etme yada onlar getirince kabul etme tekrar avona gidiyo seni arıyolar neden kabul etmedin diye avondan, anlat sende olay bitiyo başıma geldi biliyorum ayrıca canım o kadın yüzünden vazgeçme istediğnde sadece kendine ürün getirtebilirsin avonla konuşup değiştirebilirsin.

ne kadar sinir bozucu bı durum ya senın adına nasıl sipariş verebilir ki.2 yıl öncesınde bende sadece kendım için üye olmuştum ama temsilcim deli etmişti.nasıl hırslı oluyolar yaa,çok ısrarcıydı zaten cevremde herkes avon ürünleri satıyordu bende yapamıcam dedim bıraktımm..
bidaha mı aman kalsın

canım bende temsilciyim çok sinir oldum canım ürünleri topla faturayla kutusuyla ver o ürünleri 3 ay iade etme hakkın var,e..... almak zornda avonuda ara şikayet et,niye kendin alıyosun yaa rica ediyorum hakkını ara resmen sahtekarlık yaptığı,bu arada diğer ürünlerde yakında gelir,kargoya git kabul etme yada onlar getirince kabul etme tekrar avona gidiyo seni arıyolar neden kabul etmedin diye avondan, anlat sende olay bitiyo başıma geldi biliyorum ayrıca canım o kadın yüzünden vazgeçme istediğnde sadece kendine ürün getirtebilirsin avonla konuşup değiştirebilirsin.

hadi ya şimdi stokta yok dediği ürünlerde mi gelecekakannehir
ben iptal edecem demişti netten faturama bakıyorum hala gönderilecek yazıyo acaba gelir mi

hadi ya şimdi stokta yok dediği ürünlerde mi gelecekakannehir
ben iptal edecem demişti netten faturama bakıyorum hala gönderilecek yazıyo acaba gelir mi

canım faturanda,gelcek diyosa gelir yakında o senin ecemiliğinden faydalanıyor resmen sen dediğimi unutma kabul etme koliyi elindekileride topla ver ona iade et de unutma,3 kampanya süresince o ürünleri iade edebilirsin canım ne hiçbirşey demeye hakkı yok,haa bırakırsın bırakmazsın o senin bilcen iş.

sersa sen yine iyisin ben bir dolandırıcıya denk gelmişim canım.
o zamanlar evimde internet yoktu internet cafeye gidip avon temsilcisi olmak için başvuru yaptım. neyse bir kız aradı beni internetten yönlendirmişler maraş merkezde oturuyormuş (ben ilçesinde oturuyorum) takım öncüsü mü neymiş işte. adını da vereyim de tanıyanlar varsa belki bana yardımcı olur: GÜLAY GÜVENEN
neyse benim internet olmadığı için ben ona telefonla söylüyorum o sipariş ediyor. bazen kafasına göre fazla sipariş ediyor bazen kendi isteyeceklerini benim hesaptan istiyor falan filan. bir kere geldi ilçeye temsilci toplamak için yüzünü de gördüm yani.
neyse benim düğün oldu, telefona mesaj: avon borcunuzu şu güne kadar yatırın. hemen aradım kızı ama açmadı benim adıma sipariş vermiş. az bir miktardı aylar sonra ödedi. 3 ay sonra tam 750 tl lık sipariş vermiş, kargoyu başkası teslim almış yine bana mesaj geldi de haberim oldu. hemen avonu aradım. tamam dediler kargoyu siz teslim almadığınız için sizinle bir ilişiği kalmadı olayın.
rahatladım ben de
ama bir yıl sonra tekrar avon hukuk bürosunda aradılar. 1500 tl olmuş borç faiziyle birlikte ve ben ödeyecekmişim. anlatmaktan dilimde tüğ bitti, bir de hamileliğimin ilk aylarıydı nasıl geriliyorum karnım kasılıyor falan anlatırken ama anlamıyorlar. dava açacaklardı en son.
ha bu sırada o kıza (GÜLAY GÜNENENe) hiçbir şekilde kimse ulaşamıyor: belki evlenmiştir soyadı falan değişmiştir. nasıl oldu bilmiyorum ama yine bana dava açacaklar işte.
avonun kalitesi bu. gülay güveneni bulamadıkları için benden almaya çalışıyorlar parayı. ne deyim.
bu konuda bir de başlık açayım da bari herkes bilinçlensin. kimseye güven olmuyor. bi de gülay güvenen tesettürlü biri olunca hiç beklemezdim böyle bir hırsızlık. ben de tesettürlü bir insanım, herkesi kendim gibi sanıyorum galiba...

akpak canım çok üzüldüm yaa inanamıyorum rezillik resmen ama anlamadığım adres telefon hesap adresi olması lağzım nasıl bulamıyolar yaa birde daha önce niye halloldu demişler sana o edpsize diycek bişey bulamıyorum zaten allahından bulur emimim,peki sen napıyosun hakkını aramıyomusun?

akpak canım çok üzüldüm yaa inanamıyorum rezillik resmen ama anlamadığım adres telefon hesap adresi olması lağzım nasıl bulamıyolar yaa birde daha önce niye halloldu demişler sana o edpsize diycek bişey bulamıyorum zaten allahından bulur emimim,peki sen napıyosun hakkını aramıyomusun?

dava açacaklardı işte açsınlar da ben de hakkımı arayacağım muhakkak
bi kere kayıtta nüfus cüzdanı örneği isteniyor, hiçbirşekilde bulunasa tc nosundan bulmaları gerek ama bilemiyorum işte :KK43:

X