Selülit Avon Ürünleri İle Selülitten Kurtuldum

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
a.s.konu açmaK isTemiyodum ama nedense size de anLaTmak isTedmm. pek inanmıyoduM bnde bu avonun kRemLeRine FLn ama 10 qündür kuLLanıoRm.. çok acayP faRkeTTiisırnaşık şey 3 tané üRün kuLLAndımm..
1.Selülitli Bölgeler İçin İnceltici Bakım Kremi
2.Çatlak ve Selülit Görünümünü Düzgünleştirici Krem
3.Vücut Sıkılaştırıcı Sprey Losyonn
Bunlarıı avonun masaj aLeTiyLe qündé 2 kez uyquLadım.biRde derqiLerdén bikaÇ syFa spoR hRkeTLeri buLmşTm onLarı Yptmm.. sonuçTa 0 seLüLit..:dance::lepi: KremLeri yazDm .. haRekeTleRi de en kısa zamnDa siTeye yükLiycem. zTn derqideki başLk 10 GÜNDE TAŞ GİBİ ydi.. qrçekTen de öyLe oLdu.. sosito meRak eTTiqiniz soRuLarı da cvPLayabiLirm.. ( avonun krmlerii phaLı buLanLar oLabiLr. bnDe öyLeydm ama kampnyaLaRda aLdm çk ucuza qeLDiii ) nyse kzLar cvpLarınızı bekLioRm:1rolleyes:

bende avonun clınacal urununu kullandım 2tup ama bı ıse de yaramadı halbukı cok az selılutım var kendımde avoncu olmama ragmen tawsıye etmıyorum (gercı kısıden kısıye degısr etkısı) neyse sen kurtulmussun tebrıka.s.a.s.a.s.

vucut sıkılastırıcı losyonu 2 gün kullandım kızarıklıklar oluştu bacağımda sivilce gibi, hiçbir kremin losyonunda vucudumu kızarttığı olmamıştı, alerjik 1 insan değilim :nazar: avon birdaha hayatta kullanmam, 4980953290230 kişi övsün yine de almam yani o derece :kızgın:

sema..1907´isimli üyeden Alıntı
konu açmaK isTemiyodum ama nedense size de anLaTmak isTedmm. pek inanmıyoduM bnde bu avonun kRemLeRine FLn ama 10 qündür kuLLanıoRm.. çok acayP faRkeTTii 3 tané üRün kuLLAndımm..
Bunlarıı avonun masaj aLeTiyLe qündé 2 kez uyquLadım.biRde derqiLerdén bikaÇ syFa spoR hRkeTLeri buLmşTm onLarı Yptmm.. sonuçTa 0 seLüLit.. KremLeri yazDm .. haRekeTleRi de en kısa zamnDa siTeye yükLiycem. zTn derqideki başLk 10 GÜNDE TAŞ GİBİ ydi.. qrçekTen de öyLe oLdu.. sosito meRak eTTiqiniz soRuLarı da cvPLayabiLirm.. ( avonun krmlerii phaLı buLanLar oLabiLr. bnDe öyLeydm ama kampnyaLaRda aLdm çk ucuza qeLDiii ) nyse kzLar cvpLarınızı bekLioRm

emin olun biraz badem yağıyla bu masajı yapsanız yine görüntü de değişiklik olurdu.inanmanız ve sabırla yaptığınız masaj ve hareketler sonunda bu sonucu aldınız.inanmak önemli.
bu arada avon satıcısımısınız:)

nasıl okuyayım yazını ya bi küçük bi büyük harf
çok sinir bozucu :1closedeyes:

canım bende avonun ürünlerini kullandım yalnz 3. ürün benm sprey deil peeling di haftada 2 kere kullanıodm ve gerçekten cok büyük değişme oldu 5 6 qün kullanabildim sanırım ama sora bıraktım ve cok kötü olmasada bacaklarım eski haline döndü sende böle bi sorun oldumu şimdi tekrar baslıyıcam ama bu ürünleri süreki kullanmamızmı gerekiyor.
bu arada kızlar avonun kremini almasanz bile masaj aletini kesinlikle tavsiye ediyorum faydasını görürsünüz.

arkadaşlar ben bugün kendimce bi karar aldım Annem dedi ki bi sürü para döküosun bu kremlere ne işe yarıo Doğru avonu zengin etmekten başka bi işe yaramadı sadece sıkılık verio cildime:1no2: ben de vücudum düzelio die avunuodum:roflol: arkadaşım da koca yaz kullandım hiçbi işe yaramadı bi daha almıcam deyince deidm ki kızım biz spor yapmıoz ki kuru kuru kullanıoz Olmaz ki ama dimi harekete geçmek lazım:icecream: Okulum bi açılsın Bizim kızlarla her gün olmasa da hafta da bi kaç kez koşmayı planlıorzkaydirigubbakcemile Artık milyonlar harcamıcam o kremlere 2.selülit kremim de bitsin sadece vücut losyonu alcam artık Kremle değil koşarak spor yaparak selülit,varis vs.den kurtulmayı öğrenelim arkadaşlar kötükedihüso

Son düzenleme:
a.s.konu açmaK isTemiyodum ama nedense size de anLaTmak isTedmm. pek inanmıyoduM bnde bu avonun kRemLeRine FLn ama 10 qündür kuLLanıoRm.. çok acayP faRkeTTiisırnaşık şey 3 tané üRün kuLLAndımm..
Bunlarıı avonun masaj aLeTiyLe qündé 2 kez uyquLadım.biRde derqiLerdén bikaÇ syFa spoR hRkeTLeri buLmşTm onLarı Yptmm.. sonuçTa 0 seLüLit..:dance::lepi: KremLeri yazDm .. haRekeTleRi de en kısa zamnDa siTeye yükLiycem. zTn derqideki başLk 10 GÜNDE TAŞ GİBİ ydi.. qrçekTen de öyLe oLdu.. sosito meRak eTTiqiniz soRuLarı da cvPLayabiLirm.. ( avonun krmlerii phaLı buLanLar oLabiLr. bnDe öyLeydm ama kampnyaLaRda aLdm çk ucuza qeLDiii ) nyse kzLar cvpLarınızı bekLioRm:1rolleyes:

ya bende 1 ve 2 sipariş ettim yarın falan gelir herhalde umarım etkisini görürüm aslında ben yazın tatile çıkmadan evvel tam bir ayda kaymak gibi yapmıştım selilitlerimi ama haftada yarım kilo çikotata yiyice tekrar oluşması kaçınılmazdı bi ara tarifi veri,rim .yeşil çay içmeyede başladım 2 gündür gerçi tadını pek beğenmiyodum ama güzellik için değer aslında fıstık gibi hatunum da biraz portakal kobuğum var umarım geçer deniycezzzzz!...:eek:

valla arkadasim vaktiyle bu yazdigin urunleri bende kullandim.hatta kampanyasi vardi cifterden vermislerdi ama elimde patladi resmen.daha surmemle bacagimda sivilceler yanma ve derimde sisme basladi.hemen banyoya kostum yikadim sabunladim bana misin demedi.koca gece yandi bacagim.alerjik bir bunyem yok ama noldugunu ilk bir anlamadim. acaba ondan degil mi diye iki uc gun sonra birdaha surdum ve aklima yanayim tekrardan ayni yanma sismeyi cektim. cilt dr gittim sordum gosterdim.bana soyledigi aynen su oldu. bu tur urunlerde selulit inceltme vb.iclerine bazi hormonlar ekliyorlar.ilk zaman etki yapiyormus gibi gorunsede bir sure sonra ciltta hasarlar yaratiyor.kimi bunyeye de hemen zararli etkisini gosterebiliyor.oyuzden kullanmamak en guzeli.bolbol su icip spor yapsan daha cok faydasini gorursun dedi.o gunden beridir aslaa ve asla selulit kremi gece kremi yok inceltme hicbirsekilde kullanmiyorum.avona geri goturdum olanlari anlattigimda beni kovmaktanda beter ettiler.urunude almadilar.verdigim paralarda havaya gitti.velhasil bir daha nemlendiriciden baska krem kullanmiyorum ben..

3 numaralı spreyden baya bir umutluydum ben. sıktığım anda bir yanma ardından buz gibi yapıyordu ( yada tam tersi hatırlamıyorum) sonra farkettim ki içinde cilt gerginleştirici varmış :roflol:15 dk da etki diyordu hakkaten 15 dk da etki ediyor 1 saat sürmüyor etkisi ama :roflol:

üç ürünüde kullanmamız gerekiomu bnde sadece çatlak ve selulit görünümünü düzgünleştirici krem mevcut :KK70:

Oriflame in anti selüit kremlerini kafama yattı.Fiyatı ne kadar acaba?

kremler bana inandırıcı gelmiyo..avon ürünlerinin satış temsilciliğini yapıyorum ama hiç almadım onlardan...faydası olacağından emin olsam alırdım mutlaka ama nemlendiriciler dışında kremlerin işe yaradığına inancım yok..

bende almıştım ama attım bir köşede bekliyor bu akşam düzenli olarak kullanmaya başlayacağım umarım faydası olur ama hiç sanmıyorum spor yapmakta gerekli sadece kremle olucak iş değil

ya arkadaşlar,ablalar şimdi yaşım 18
inanılmaz hareketliyimdir,ordan oraya atlar zıplarım sürekli sucuk olur üstümü değiştiririm(hiperaktivite var az oranda)yani hareketsiz değilim
şişman değilim boy 168-170 kilo 48
fast-food la çok aram yoktur ara sıra yerim
ama bnde bu yıl selülit başladı
öneriniz?

sıkılaştırıcı kremi bende tüylenme yaptı.

ömür boyu kullanmaya mahkummuyuz bu kremleri?ben L....... marka inceltici ve selülit kremini kullandım,bacaklarımda gözle görülür bir düzelme oldu ancak ne zaman kremim bitti selülitler hop tekrar geldi yok mu bunun kalıcı bir çözümü arkadaşlar:uhm:

tatlım hemen kendine bir kabak lifi edin banyoda kabak lifiyle selülit oluşan bölgelere dairesel masajlar yap.banyodan sonrada nemlendirici bi krem sür masajla.madem yeni çıkmaya başladı hemen daha fazlalaşmaması için önlemini al bol su iç ve harekete devam...

ya arkadaşlar,ablalar şimdi yaşım 18
inanılmaz hareketliyimdir,ordan oraya atlar zıplarım sürekli sucuk olur üstümü değiştiririm(hiperaktivite var az oranda)yani hareketsiz değilim
şişman değilim boy 168-170 kilo 48
fast-food la çok aram yoktur ara sıra yerim
ama bnde bu yıl selülit başladı
öneriniz?

tatlım hemen kendine bir kabak lifi edin banyoda kabak lifiyle selülit oluşan bölgelere dairesel masajlar yap.banyodan sonrada nemlendirici bi krem sür masajla.madem yeni çıkmaya başladı hemen daha fazlalaşmaması için önlemini al bol su iç ve harekete devam...kaydirigubbakcemile2

avon solution değilde, anewleri oneririm anem kısırısk kreminde kesinlikle fayda gordu

suan selülit ve sıkıaştırıcı anew krem aldım bel kemeriyle birrlikteydi. belden 3 cm,bacaktan 6cm inceldim gobekten sikayetciyim ama . sadece bacagıma suruyorum kremi. spor yapıyorum 1 sa günde. haftada en az 3-4 gün,suan 3 hafta içindeyim. suan faydasını gıordum tavsiye ediyorum. komsumda extra jel almıs eczaneden o 1 aydır kullanıyor baya incelme var bacakta 6cm dedi ve selülüt goruntusunde duzelme varmıs

X