Selülit Avon Ürünleri İle Selülitten Kurtuldum

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
S

sema..1907

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sema..1907
a.s.Konu açmak istemiyordum ama nedense size de anlatmak istedim. Pek inanmıyodum bende bu avonun kremlerine falan ama 10 gündür kullanıyorum, çok acayip farkettii sırnaşık şey 3 tane ürün kullandım.
1.Selülitli Bölgeler İçin İnceltici Bakım Kremi
2.Çatlak ve Selülit Görünümünü Düzgünleştirici Krem
3.Vücut Sıkılaştırıcı Sprey Losyonn
Bunları avonun masaj aletiyle günde 2 kez uyguLadım. Bir de dergiLerden bir kaç sayfa spor hareketleri bulmuştum onları yaptım. Sonuçta 0 selülit.. :dance::lepi: Kremleri yazdım. Hareketleri de en kısa zamanda siteye yükleyeceğim. Zaten dergideki başlık 10 GÜNDE TAŞ GİBİ"ydi. Gerçekten de öyle oldu. sosito Merak ettiğiniz soruları da cevaplayabilirim. ( Avon'un kremleri pahalı bulanlar olabilir. Bende öyleydim ama kampanyalar da aldım çok ucuza geldi. ) Neyse kızlar cevaplarınızı bekliyorum:1rolleyes:

Mesajınızın bu şekilde yazılmış olması daha doğru değil mi sizce?

a.s.konu açmaK isTemiyodum ama nedense size de anLaTmak isTedmm. pek inanmıyoduM bnde bu avonun kRemLeRine FLn ama 10 qündür kuLLanıoRm.. çok acayP faRkeTTiisırnaşık şey 3 tané üRün kuLLAndımm..
Bunlarıı avonun masaj aLeTiyLe qündé 2 kez uyquLadım.biRde derqiLerdén bikaÇ syFa spoR hRkeTLeri buLmşTm onLarı Yptmm.. sonuçTa 0 seLüLit..:dance::lepi: KremLeri yazDm .. haRekeTleRi de en kısa zamnDa siTeye yükLiycem. zTn derqideki başLk 10 GÜNDE TAŞ GİBİ ydi.. qrçekTen de öyLe oLdu.. sosito meRak eTTiqiniz soRuLarı da cvPLayabiLirm.. ( avonun krmlerii phaLı buLanLar oLabiLr. bnDe öyLeydm ama kampnyaLaRda aLdm çk ucuza qeLDiii ) nyse kzLar cvpLarınızı bekLioRm:1rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi sema..1907
Cok güzel ya,sevindim.
Ben 5 kilo aldigim icin benim de selilütlerim cikti yaaa.Cok sinir.
O 5 kiloyu versem gidermi yoksa kalirmi bilemiycem.
Ama eskiden yoktuuuuu.:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi sema..1907
a.s.konu açmaK isTemiyodum ama nedense size de anLaTmak isTedmm. pek inanmıyoduM bnde bu avonun kRemLeRine FLn ama 10 qündür kuLLanıoRm.. çok acayP faRkeTTiisırnaşık şey 3 tané üRün kuLLAndımm..
Bunlarıı avonun masaj aLeTiyLe qündé 2 kez uyquLadım.biRde derqiLerdén bikaÇ syFa spoR hRkeTLeri buLmşTm onLarı Yptmm.. sonuçTa 0 seLüLit..:dance::lepi: KremLeri yazDm .. haRekeTleRi de en kısa zamnDa siTeye yükLiycem. zTn derqideki başLk 10 GÜNDE TAŞ GİBİ ydi.. qrçekTen de öyLe oLdu.. sosito meRak eTTiqiniz soRuLarı da cvPLayabiLirm.. ( avonun krmlerii phaLı buLanLar oLabiLr. bnDe öyLeydm ama kampnyaLaRda aLdm çk ucuza qeLDiii ) nyse kzLar cvpLarınızı bekLioRm:1rolleyes:

2. ve 3. bende kullanmaya başladım çatlaklar için faydası olur mu acaba:çok üzgünüm:
inş. bende senin gibi faydasını görürüm:Saruboceq:

• Konu Sahibi sema..1907
peki canım incelme oldu mu? :CüvCüv:

• Konu Sahibi sema..1907
2. ve 3. bende kullanmaya başladım çatlaklar için faydası olur mu acaba:çok üzgünüm:
inş. bende senin gibi faydasını görürüm:Saruboceq:

inŞ.. vLLa bnce çk ii bi kRem Tbi spoRLa.. yerimseniben

• Konu Sahibi sema..1907
peki canım incelme oldu mu? :CüvCüv:

eveT oLdu. ama daHa deVam eTmm qeRek dha fazLa inceLme içn .. şuan 1.5 cm fLn..ama selülit görünümü kyboLdu.. bde serT bişyLe masaJ yapmaK çok dha eTkiLi.. inş senDe kuRTuLRsn en kısa zmndaa.. :Saruboceq::dance:

• Konu Sahibi sema..1907
Cok güzel ya,sevindim.
Ben 5 kilo aldigim icin benim de selilütlerim cikti yaaa.Cok sinir.
O 5 kiloyu versem gidermi yoksa kalirmi bilemiycem.
Ama eskiden yoktuuuuu.:çok üzgünüm:

bence 5 kiloyu veRsen qidebiLir cnm ama .yine de selülitLere özeL masaj fLn yapmak gerekLiymş..yürüyş fLn çnkü zayıFLaRda biLe selülit olablioR..

• Konu Sahibi sema..1907
cnm çok sevindim
ben de hareketleri merakla bekliyorum bu tarz hareketler arıyordum yapmak için görünce çok sevindima.s.

oriflame in anti selüit kremlerini ve swedish spa ürünlerini de tavsiye ediyorum arkadaşlar. Doğal ve organik özlü oldukları için etkileri çabuk ve kesin sonuç aınıyor.

oriflame in anti selüit kremlerini ve swedish spa ürünlerini de tavsiye ediyorum arkadaşlar. Doğal ve organik özlü oldukları için etkileri çabuk ve kesin sonuç aınıyor.

kesinlikle katılıyorum. avonda kullandığınız 3 krem yerine oriflamede tek krem le kesin sonuç alabilirsiniz.

ii güsel hoştaa oriflame satıcısını nerden bulucamm etrafımda satış temsilcisi yokkiii...

ii güsel hoştaa oriflame satıcısını nerden bulucamm etrafımda satış temsilcisi yokkiii. :1no2:

bu ben sürdükten sonra çok fena yakıyor yaa sizde de öyle oluyor mu?

ablam ve iki arkadaşım düzenli olarak avonun inceltici kremini kullandı bir mm bile incelme olmadı kaydirigubbakcemile

bu ben sürdükten sonra çok fena yakıyor yaa sizde de öyle oluyor mu?

hyr cnm bende yanma olmadıhiç. ama ben baya masaj 5'er dk masaj yaptıktan sonra spor yapıp sürüyordum . yanı masajdan sonra bacaqım kızarıyodu ama yanma falan olmadı kaydirigubbakcemile5

ablam ve iki arkadaşım düzenli olarak avonun inceltici kremini kullandı bir mm bile incelme olmadı kaydirigubbakcemile

spor hareketleri ve beslenmeleri farklııdır gazliba canım.. yani ben de sadece inceltici kremle kullanmadm. 2 ürün daha kullandm ama olsn yine de paylaşıımın için saol kaydirigubbakcemile2:1hug:

X