Makyaj Ürünleri Avon Transparan Fondöten Hakkında

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lapis

tarçın
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2009
745
3
39
Kızlar kullanan var mı?

Bu şeffaf fondötenler etkili oluyor mu farkı ne?
Cevapları bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.Sevgiyle kalın..

canım ben kullandım ama hiç memnun kalmadım bana çok yağlı geldi ve kapatıcılık etkisi hiç yok, ben daha yoğun kapatan fondötenleri seviyorum.

Kızlar kullanan var mı?

Bu şeffaf fondötenler etkili oluyor mu farkı ne?
Cevapları bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.Sevgiyle kalın..

eger söylediğin avon macix transparan fondotense ben kullandm. hayatımda kulandıgım en kötü fondotendi diyebilirim birkere kıvamı çok tuhaf kaskatı ayrıca kapatıclık özeliği yok. ben zamanında indirimde olduğu için almıstım ama sadece ıkı kere kullanabildim. tavsiye etmiyorum

eger tam kapatıcılık bekliyorsan senin için büyük hayal kırıklıgı olur.ama güneş koruması oldugu için yazın genel de kullanıyorum.en azından burun bölgemdeki siyah noktaları kapatmaya yetiyor.ama onun haricinde sivilce,yara izi gibi kapatmak istediğin şeyler varsa bir işe yaramaz.fondoten sürdüğün bile belli olmuyor.

adı üstünde transparan bende var hediye geldi öle duruyo kenarda gereksiz bir ürün tuhaf bir kıvamı var pudramsı bişi pudrayı üstüne sürüp denemedim ama pudrayı tutacak bişiye benzemiyo ayrıca bir kere far sürmeden önce baz olarak deniyim dedim gözümü resmen sulandırdı sildim hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…