Göz Makyajı (AVON) SHOCK mascara kullanan varmı???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bence alıcam inşallah memnun kalırım sizin gibi... avon temsilcisiyim ve buna talep bayaga var

müthiş bi rimel.hiç düşünmeden alın.2.yi aldım.3.cüyü yedekledim.

bnde de vardi ilk aldiqmda cok hosuma qdiodu. bnm kirpiklerim seyrek olduqu icin surnce kedi qozu qbi oluodu.. ama hmn bitti cok cabuk kuruo. smdi maybeline in 3 kat dolqunluk vereninden aldim ondan daha memnunum. bu ay bide anew in rimeli var katoloqta aslnda onu da tawsie edebilirim hem serumluymus:)) arkadasm aLdi cok memnun:)))

Bu ay indirime girmiş..! Birkaç tane almak lazım :)

bende aldım bugün geldi arkadaşımda görmüştüm denedim beğendim en azından günlük kullanım içi süper. tabi özel günlerim için max factör 2000 zemuszemus

ben kullandım canım fiyatına göre çook iyi bir üründü
alıcaksan tavsiye ederim

çok hafif formüllü bir maskara bu her kirpikte aynı etkiyi yaratmaz..kirpikleriniz kalın sık ve kısaysa bi işe yaramaz..ablam bu maskaradan çok memnun ama çünkü o fazla belli olmasını istemiyor maskarasının..

geçen sene almıştım çok memnun kalmıştım bu rimelden guclubacismile

almayın arkadaşlar, nerdeyse 3 kullanımda bitti rimel, ayrıca topak topak ve aşağı düşüyo resmen rimel.. ilk başlarda bi dolgunluk verio takma kirpik gibi ama sonra berbat bişey,, hiç tavsiye etmem arkadaşlar bilginize..

aynen katılıyorumü, ikinci kata bile gerek kalmadan topaklanma yaptı.. üstelik şimdi gözümden de çıkaramıyorum işteyim çünkü.. mahvoldu kirpiklerim klava:

siize gelen rimel bozulmus bence aldıgınz temsilciye verin değştirtsin...ben 1 yıldır kullanrım...3tane farklı rimelim var 3ündende kendim kadar eminim en az her katolog 20tane satr ve kimseden şu güne kadr şikayet almadm :)

kızlar shock kullanınca böyle oluyor ben memnunum:)

Eklentiler

• $00.jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 123
  • $Fotoğraf1127.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 81
  • $Fotoğraf1129.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 96
frgt10 kirpiklerin hoş olmuş. ama bn uzatmasından ziyade dolgunluk istiyorum. bu nedenle supercurlacious aldım. bakalım inş memnun kalırım.

Ben kullandım çok memnun kaldım en iyi tarafı 10 miligram olması diğerleri hep 7 miligram

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…