AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

mrb arkadaşlar ben bir şey sorucaktım avon danışmanıyımda bugün geldi siperişlerim fakat yanlışmı girdim yoksa eksik mi girdim anlayamadım celebreden 2 set sipariş etmiştim alttaki kodu yazdım fakat 6 tane beklerken 2 adet geldi 2 set için 3 tanemi kod girecektim napmalıyım

yok yok okadar kotu degıl hemen ucmuyor bu for away ap ayrı ya zaten

tatlım o set değildi. yani tek tek 6 adet girmen gerekiyodu siparişine. sana normal fiyatından gelmiştir. iade edip yeniden sipariş girebilirsin

tatlım o set değildi. yani tek tek 6 adet girmen gerekiyodu siparişine. sana normal fiyatından gelmiştir. iade edip yeniden sipariş girebilirsin

teşkler canm ya tüh be ne saçma ama kampanya 14 de böyle 3 lü setler vardı onlarda tek kod girmiştim 3 ü de gelmişti

teşkler canm ya tüh be ne saçma ama kampanya 14 de böyle 3 lü setler vardı onlarda tek kod girmiştim 3 ü de gelmişti

canım orda 3 adet alana diyo 49 tl diyo. yani bir adete 2 tane hediye demiyo. dikkat etmek lazım tabi. daha açık yazabilirlerdi. ama takma kafana iade sistemi iyi en azından

ya bende katalog çok geç açılıyo hala bakamadım.

canım orda 3 adet alana diyo 49 tl diyo. yani bir adete 2 tane hediye demiyo. dikkat etmek lazım tabi. daha açık yazabilirlerdi. ama takma kafana iade sistemi iyi en azından

neyse saol canm iade etcem artıkda başka siparişimde yok şimdilik nasıl göndericem bilyorum ya kapıdan iade olunca iyi oluyo da beklicem artık

canım set yazmıo orda 3 adeti 50 tl yazıo yani kaç tane toplam istiosan o kadr girmelsn iade et o 2 adeti indrmsz gelmiştr birde sana onlar

ılksah tesekkur ederım canım

ogluma banya kopugu alıcam :)) kendıme sayfa 14 dekı lerı alıcam

anewlerde ıyı ıyı ya katalog dımı cok kotu degıl sız tecrubelısınız nasıl satıs olurmu

valla ben katalğu çok beğendm ama satmayabilrm artık sıkıldm 75 tllden fazla satmak istemiorum

pardon 85 heheheh

fıncanlar bende nescafe fıncanı sanmıstım degılmıs hedıye almak ıcın ugrastırıcak bısey degıller :)) eger satarsam sanmıyorum ama kardesıme verırım

ya bu avonun site nie açılmıo çıldırtıo beni sipariş girmem gerek ödeme yapmam gerek of offffff

bu arada sizlere sağlık canlarım benm içn bir zevk avonla uğraşmak

Slm kızlar katalog için teşekkürler ilkşah birazdan benimkide gelir herhalde katalogta güzel gözüküyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…