Dudak Makyajı avon pro to go ruj kullanan bayanlar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
bende baby lips kullanıyorum hatta şu anda bitmek üzere çok tatlı bir renkyerimseniben yılbaşı katalogundan sipariş etmeyi düşünüyorum

kızlar avonun anew serisinin dolgulastırıcı balmını kullanan varmı
lütfennn yardımm yaaa K14 TE İNDİRİMDE SUAN

bende baby lips kullanıyorum çok hoş bir rengi var.favori renk herhalde genelde herkes onu yazmış.pelda arkadaşım nude peach nasıl bir ren veriyo çok mu açık rengi.

bende baby lips kullanıyorum çok hoş bir rengi var.favori renk herhalde genelde herkes onu yazmış.pelda arkadaşım nude peach nasıl bir ren veriyo çok mu açık rengi.

Pro-to-go ruj kullanan hanımlar.... yılbaşı kataloğundan bolca stoklayın rujları çünkü satıştan kalkacak...

nude peach yavruağzı renginde,doğal renkleri seviyorsan güzel duruyor

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım.bu katalogtan rose sorbet ve frozen rose sipariş vermiştim.elime ulaştı ama renklerini beğenmedim çok ışıltılı.

baby lips diyorum kesinlikle :lepi: çok doğal çok şeker bi renk iyi de bir ruj ayrıca dudakta kurumuyor :eek:

beyaz tenli olduğum için gri göz farıyla beraber pink sizzle rengi çok hoş oluyor...

evet ne yazık ki kalkıyorlar ocak katalogunda sadece 4 renk mevcut diger hepsi kalkmıs :'( :KK43:

allahtan ben aldım 5-6 tane:KK70: :KK70: : D

bence boyut olarak normaller valla :) baktım kataloga 4 renk hariç digerleri kalkmıs

bilmem bana diğer rujlara oranla küçük geldi..zaten devamı da gelmeyecek diyorlar sürmeye kıyamıyorum :KK70:

ya bunun boyu uzun diger rular enine geniş =) bence aynı(= evet o 4 tane de kalkarsa =( en azından güzle 4 renk kalmıs..

Baby lips:icecream:
Gerçektende bebek dudak oluyorsun sürünce:)
Sanırım kalktı bi süredir pek takip edemiyorum avonu ama
bu kadar uygun bi fiyata bu kadar kaliteli ve tasarımı bu kadar güzel bi ruj bulunamaz bence..

ıyi bari tamamen kalkmasında :) hangi renkleri kaldı kızlar gerçi bende su an cherry glisten var çok hoşuma gidiyo bu ruj ya :)

Evet kesinlikle cherry glisten da harika bi renk ama almadım testerını kullanmıştım..
Yumuşacık yapısı yaa ıslak birde çok güzel bi ruj gerçekten..
Bence kaldırıcaklarına bol bol renk eklesinler..

kesinlikle cherry glisten harika bi renk bütün arkadaslarım gördüklerinde soruyorlardı :)

X