avon makyaj ürünleri

ben göz kalemlerini rimellerini kullandım oldukça memnunum
ama rujlarını sakın alıyım demeyin parlatıcılarını bile onun yerine oriflamdan ruj ve parlatıcı alın avonun duş jellerini kesinlikle almayın sırtımda sivilce çıkmazdı ama o jellerden dolayı çıktı..bıraktım çok şükür geçti parfümlerinden de memnunum bitirmeye çalışıyorum.ama bundan sonra oriflame alırım hem daha ucuz avona göre hemde daha kaliteli...

canım sen ya ürün konusunda yanlış yönlendirilmişsin yada tercihlerin yanlış.
avonun bütün rimellerini kullandım.dediğin gibi taş gibi yapan sadece bir rimeli var oda suya dayanıklı olan perfect wear serisi rimeli.bunu herkes begenmeyebilir tabi zevk meselesi.sen hangisini kullanmıştın acaba?
tekli farları zaten begenen hiç yok gerçekten renk vermiyo.ama 4lü farları güzel bak.
mavi kapalı krem için yara izlerini gecirdiği söleniyor biliomusn? ilk duydygumda bende sasırmıştm ama 1 kişi değiil söleyen.sen sanıırm kokusundan rahatsız oldun.
koltuk altı rollonlarının yapış yapış bi his verdiğini duymuştum ama kızarıklıgı ilk defa duyuyrm..belki arkadsının alerjik bi bünyesi olabilir.rollonlar sprey deo göre daha zararlı olabiliyor bazen.gün içinde çok fazla kullanmamak lazım.

canım bende oriflame ruj ve parlatıcılarından memnun değilim.hiç renk vermiolar.hep soluk soluk..önerecegin bi seri varmı güzel oriflameden.

avonun supershock mascarası güzel peki ruj parlatıcı ve kaleminin tek üründe olduğu bir şeyi var kullanan oldu mu? indirimde 15 tl sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…