avon makyaj ürünleri

kesinlikle üstüne basa basasa oriflame alın onu kullanın diorum arkadaşlar.isveç kozmatiği bilmeyenler varsa.daha doğal avondan ve daha ucuz.çoğu ürünü bitkisel..diorum ama bnde avon kullanmıo deilim.mesela azönce bu ayın katoloğundan biçok ürün seçtim,yarın sipariş vericem.rimellerini,şampuanlarını color trend rujlarını saç kremlerini el kremlerini vs.vs. bir çok ürününü kıullandım .genel olarak memnun kalmadım diebilirim.birçok ülkeye girişi yasakmış.türkiyede yok satıor.parfümünü almıştım ondanda memnun kalmadım.ufak boyundaki gbi kalıcı ve etkili deil.ama oriflamenin parfümleri kesinlikle süpper..benden bu kadar..

yaa bu arada..yarın avondan sipariş ediceğim ürünlerin içinde birçok makyaj fırçası var! hiç avonun fırçalarını kullananlar varmı???? bana memnun olup olmadıklarını yazarsqa bu arklar çok sevinirim...bekliorummmmmm

ben avonun forcalarını begeniyorum fiyatlarına göre oldukça iyiler hatta baya iyiler ben begeniyorum

Evet fırçaları güzel tabii evde onlara zarar vercek bi insan yoksa mafoldumben
Benimkileri abim kesip resim fırçası yapmıştı da kaydirigubbakcemile3

çok sevindim memnun kalmış olmanıza.bnde dediğim gbi bugün sipariş vericektim ama avon temsilcisine ulaşamıorum iki gündür.ama bu ayki büyük indirimde olanlar fırçalardan hatta indirimde olmayanlardan da alıcam.yorumlarınız için teşekkür edeim kızlar..sevgiler...

internette dün gece avon katoloğunu arıyordum yabancı bi site çıktı karşıma avon katoloğu var ama ne zamanın katoloğu bilemicem ve tek kelime türkçe yok!! neceydi o dil bilmiorum bizim aldığımız yani katologda gördüğümüz ürünlerin aynısı!!!!!! biz 20,25 liraya aldığımız şeyler inanamadım yemin ederim 5euro yazıodu çoğunda...bu ne dedim ya bukadar paraya satılıosa bu ürünler biz neden 3,4katını ödüyoruz??????????? arkadaşa kesinlikle hak veriorum bu konuda ama ahastalıkmıdır nedir yinede sipariş vericeğim ürünler var!!!!!!!!!!!!!!!!! klava:

sadece avon degil ki yurtdısındaki herseyin 3-4 katı belki daha fazlasını vermiyor muyuz??? ne yazık ki bu boyle..

ben de bi ara avon delisi olmuştum, bir arkadaş satıyodu, her ay deli gibi katalog
inceleyip dünyanın şeyini alıyoduk... çok çok memnun kalmadım aldıklarımın bi kısmını
da daha hiç kullanmadım...

bu ayın kataloğunda 4 lü farlar var kızlar alan oldu mu?renkleri nasıl acaba fotolara göre daha koyu mu acaba?ben altın sarısıs tonu almayı düşünüyorumda

arkadaşlar saç bakım ürünlerini özelliklede şampuanı saçımı hiç olmadığı kadar kötü yaptı. göz altı kapatıcısı ve fondotönü iyi ama cilt bakımı ile saç bakımı rezalet

elanortiwele blogumda ücretsiz birkaç parça ürün koydum
ihtiyacı olan bakabilir

arkadaşlar aranızda benim gibi avona karşı dayanamayan zaafı olan kimler var.çoğu kişi memnun olmamasına rağmen ben çok çok memnunum ve aşırı seviyorum yaaaopuyorumnanaktan

sahSen bende Çok seviyorum yaa hep alıyorum ama kimisi kalitesiz zart zurt dio kararsız kalıyorum :kedi:

ablam temsilci benim de. ona ayıp olmasın diye mecbur alıyorum bişeyler.
allıklar ( renk vermiyo ve leke leke oluyo) ve rimeller berbat.
farlar kötü, sürümü ve duruşu güzel değil.
saç işine hiç girmeyin özellikle şampuan ve saç kremi. ama serum ve balsamlar idare eder.
cilt bakım ürünlerinde ise kimyasal madde oranı çok çok fazlaymış cilt bakım uzmanı söylemişti.
ben parfümlerini ve duş jellerini kullanıyorum.
bi de el kremi ve ayak maskeleri. :ecrin_bebek:

ben 2 yıl önce pro to go ruj almıştım rose sorbet..

en favori rujum.. hafif ama harika renk veriyor.. tadı yok ve diğer rujlar gibi ağır ve yapış yapış değil.. avon rujlarında kurşun yokmuş belki ondandır.. başka hiç bir ürününü kullanmadım henüz ama bu ay temsilci oldum ve siparişlerim var.. açıkcası ürünlerinin burdan kötülediğiniz seviyede olduğuna inanmıyorum pek..

ürünleri sipariş verdikçe ve denedikçe deneyimlerimi paylaşırımm..

cnm lorealde yurtdışında 10 dolar olan ürünler burda 42 lira veriyoruz..
gümrük, kdv, ıvır zıvır derken böyle oluyor maalesef.. en azından avon sadece 2 katı 4 değil..

bu ayın kataloğunda 4 lü farlar var kızlar alan oldu mu?renkleri nasıl acaba fotolara göre daha koyu mu acaba?ben altın sarısıs tonu almayı düşünüyorumda
ben de bunu soracaktım bayanlar

hangi site cnm bu
pro to go rujlardan ben de çok çok memnunum başka bişi denemedim henüz zaten..

arkadaşım kozmetiklerde sağlık bakanlığı onayı mı var? bitkisel diye satılan zayıflama haplarını bile denetlemiyor sağlık bakanlığı sempatiksalakcinni bu kadar aşırı kötülemek normal deil bence..

sakın ama sakın avonun rimellerini kullanmayın
çok zor çıkıyo bu bir
ikincisi kiprikleri taş gibi yapıyo
cıkarım derken kiprikler dökülüyo valla ben aldım cok pismanım bidaha asla almam golden rose ninki bile bin basar avonun rimeline
bide avonun tekli farları kötü hiç renk vermiyo
kremi kötü büyük kutuda mavi kapaklı irenç bi his veriyo
arkadasım roll on almıs avondan koltuk altı karardı kızın
cok dikkatli olun alırken ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…