Pudra, Fondöten, Kapatıcılar avon fondöten

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
arkadaşlar uygun fiyatlı bir fondöten arıyorum. sizce avonun fondötenleri nasıl kullanan var mı ve hangi serileri tavsiye edersiniz. bu katalogta fırçalı bi fondöten dikkatimi çekti fikri olan varmı??

canım bir çok fondoten denemiş bi kozmetik manyagı olarak sana tek kelimeyle şunu söyleyecegim;

iyi bir fondoten istiyosan avona para verme delikafadulden

denemediğim fondöten kalmadı dıyebılırım.. en berbatı maybellıne di..

clarınesi suremedım beceremedim.. sanırım cılt titpylede alakalı ürünler..

maxfaktör ve veritaydı favorim..

veritada format degıstı eskı kalıtesi yok..

gelelım avona,

gecen ındırımde bır urununu aldım.. elimin altında dursun dıye..

rahatlatıcı ve ısıltı veren fond..ya cok memnun kaldım.. hemde 14 liraya aldım..

denemeden anlaman zor arkadasım..

Ben şuan avonun fondotenini kullanıyorum..
Şiddetle tavsiye edeceğim ürünü ise köpük fondoten çok memnun kalmıştım kullandığımda..
Şuan yine avonun ''Rahatlatıcı Etkili ve Işıltı Veren Fondoteni'' kullanıyorum..
Bundan da çok memnunum yalnız benim cildim yağlı olduğundan bana göre en iyisi köpük fondoten kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
canım bir çok fondoten denemiş bi kozmetik manyagı olarak sana tek kelimeyle şunu söyleyecegim;

kermitim ama senin dediğin olay cilt tipiyle alakalı da olabilir.

Yani sorunlu bir cilt yapın yoksa, çok fazla kapatıcı etkisi olan bir malzeme aramıyorsan eğer avonun fondetenleri iyi bence fisfisfis
Yani fondeteni üzerine pudra kullanmadan bile rahatlıkla kullanabiliyorum ben

benim cildim kuru arkadaşlar çok yakın bir zaman kadar cildimi yağlı zannediyordum. ergenlik sivilceleriyle çok uğraştığım için.ama bir arkadaşım estetisyen ve cildimin kuru olduğunu söylüyor geçrekten de cildim kuruyor özellikle kaş çevrem ve burun çevrem soyulup dökülüyor ama bu zamanla oldu demek ki gitgide kuruyor cildim ben bile anlamadım hangi arada kurudu. bu arada gurbaa canım ya sen bu işlerden çok iyi anlıyorsun avondan daha kaliteli ama uygun fiyatlı bir ürün önerin var mı?? kapatıclıkla ilgili bi sorunum yok aslında cildim fazla problemli değil renk uyumu olsun istiyorum sadece.

findugum yok bitanem
kapaticilik kalıcılık elbette onemli ama avon fondotenleri benim cildimi mahfetti kullandıgım dönemde...
pütürcüklerle hiç bir sorunum yoktu var etti sağolsun
siyah nokta sorunu yaşadım
sivilcelendi yüzüm
kalıcı değildi en fazla 3-4 saatte pufff parlama yapıyor ucup gidiyordu
bir de huyum kurusun gülme meraklısıyım, ota çöpe gülerim
makyajsızken belli belirsiz olan cizgilerime dolup yaşımı büyük gösteriyodu
fondoten üstüne pudra kullanamiyorum, yapay duruyor gamyoncuiremsu
bir de benim avon kullandıgımın üstünden tahminen bi 4 sene rahat geçmiştir, şimdi nasıldır ürünleri bilmiyorum ama işte bi gicikliğim var eskiden kalmadelikafadulden

est. canım iyi anlamak değil tecrube diyelim
avondan daha kaliteli onlarca marka sayarım sana
mesela fondoten denince aklıma ilk gelen ; estee lauder double wear'ım :asigim:
ama fiyati 75 civari (tekin acarda 64ytl)
fakat hem uzun süre gidiyor hem de cildine ne sürdügünü biliyorsun
ben yüzümüze sürecegimiz herşeyin kaliteli olması gerektigini düşünenlerdenim...
elbiseyi pazardan da alabilirsin ama yedigin ictigin ve cildine sürdügün herşeye dikkat etmelisin...
o yüzden canım 30ytl avona verecegine esteeye 64 ver derim ben...
ki estee ve avon kıyas götürmez hiç bi şekilde :lepi:

tabi haklısın kıyas götürmeyeceği konusunda sadece ne bileyim bu dönem kozmetiğe çok falza bütçe ayırmayayım dedim ama dönüp dolaşıp önüme hep estee çıkıyor yoksa tabi ki avondan kaliteli yüzlerce marka var ben yerli ürünleri mi düşünsem acaba dedim peki son bi sorum estee yi tahminen ne kadar kullanırım hesap yapıyorum anlayacağın:)))

canım hergün kullansan bile rahat 1 yil gider delikafadulden

o zaman süper desene aldım gitti. maaşı bekleyeyim de alayım bi tane çok teşekkür ederim gurbaa cım. tecrübelerinden yararlanmaya devam edeceğiz izindeyiza.s.

ben çok fondöten kullanmyorum
calming effect ve köpük fondöten var bende de
ikisi de çok güzel

ama köpük muhteşem ya :)

tabi yine estee daha iyidir

avonun patakremi nasıl peki bugün sipariş vericem karasızım. acaba köpük fondotenini mi alsam diye karasızım siz ne dersiniz?

avonun köpük fondöteni berbat cnm ben taa ilk çıktığında meraktan almıştım iğrenç kokuo kaskatı bece sıvı fondötenden şaşma para verme boşuna:)

kesinlikle sana katılıyorum.. kullandıgım en berbat ürünler avonunkiler.. avonun fondotenini kullandım.. memnun değilim. yeni almam gerek bi tane ama param yok fazla.. malum öğrencilik..

avonun en iyi fondoteni bence calming effects serisinden almond ben çok memnunum a.s.

bencede avon berbat sakın boş yere para verirsin ben sıvı fondötenini almıştım sivilcelerle boguştum baya bi süre çok yaglı bi ürün bence cildini maf etme ve o ürünlerede para verme sakın canım sen avonu çıkar aklından...

canım bende avonun fondotenini kullandım ama pul pul oldu yüzüm soyulur gibi, şimdi oriflame kullanıyorum giordini gold serisinden verdiğin paraya değiyor hemde kapatıcılığı fazla ama fondoten sürdüğünde belli olmuyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…