Avon Arabian Glow serisini kullanan varmi

• Konu Sahibi selmaizmirli
11.kampanyada indirimde tatlm:)

arabian glow pırıltılı allık
arabian glow kalem göz farları
arabian glow likit eyelinerlar 11.kampanya sonunda kaldırılıyor arkadaşalar

pırıltılı allıgını bırkac ay once aldım deneme amaclı surdum hıc bellı olmuyor.ben hıc begenmedım.katologda gordugumde hemen almıstım begenıp ama cok pısman oldum alınca

tenine göre değişir canım ben esmerim mesela benm hoşuma gitmiyor ama arkadaşalrm çok güzel durdugunu söylüyorlar..ben 6tonlu olandan kullanıorum daa hoşuma gidiyor bide true color un soft plum ı çok güzel..öneririm:)

ben de bu ay top allık siparişi verdim, inş. iyi çıkar :Saruboceq:

arabian glow top allık çok güzel arkadaşlar, hatta umduğumun da ötesinde
tavsiye ederim :)

demiştim ben :)

şimdi yeni 3renkli uyumlu karışık top allık çıkıyor o daha da güzel

evet gordum bu dedigini. o yuzden bu ay indirimdekinden almadım. bunu denicem fiyatıda 15-16 dediler gelsi nkatalog bakalılm bakalım :)

renk tonu hoşuma gitti

ben pek memnun kalmadım renk vermiyo gibi çok yoğun sürmen gerekir kendini göstermesi için bnmde cildim sorunlu olduğu için pek kullanamadım açıkçası

ortalama 3 yıldır kullanıyorum top allığını aslında avon kullanmıyorum ama birgün arkadaşta makyaj yaparken tesadüf kullandım ve çok hoşuma gitti doğal bir allık hemen bende aldım tabi.arasıra kullanıyorum ve daha çoook gider bana hiç azalmıyor çok yoğun allık sürmediğimden.kısacası özellikle açık tenli arkadaşlara tavsiye ederim:))ha bu arada önce pembe bir top allık denemiştim orda oda avondu onu hiç tavsiye etmem rengi hiç belirgin değil.benki allığı çok bağıran makyajdan hoşlanmam bana bile belirsiz geldiyse emin olun herkes benim gibi düşünür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…