Avon Arabian Glow serisini kullanan varmi

• Konu Sahibi selmaizmirli
ben bronzlaştırıcı incileri kullandım.harika bi ürün değil...çok kötüde değil.eh işte ''mutlaka almalıyım'' bi ürün değil yani olsada olur olmasada:))

bende kulanıyorumm hemde temsilciyimm harika bencede

ben bronzlaştırıcı incilerden memnunum valla diğeri çok açık renk benim tenime uymuyo belli bile olmuyo :kahve:

arkadaslar arkadasim avon un Arabian Glow top alliiginin cilde inanilmaz bir isilti ve renk kattigini soyledi deneyenler ve memnun olanlar varmi ?

günaydın cnm ben kullandım Arabian Glow top allığı arkadaşımda görmüştüm çok beğendim almaya karar vermiştim ama kendi tenime yakıştırmadım sanırım yani arkadaşımda durduğu gibi durmamıştı bende 1 kere kullanımdan sonra verdim zaten kendisine anladığım kadarıyla sende ışıltı seviyosun CECILE - Cooked Terracotta
(1 numara altın bronz ışıltılı , 2 numara pembe ışıltılı ,3 numara hafif saydam bronz az ışıltılı , 4 numara yoğun altın ışıltılı orta bronz ,6 numara doğal pembe ışıltılı gülkurusu-şeftali arası bir ton ) deneyebilirsin avondan çok daha güzel bence ben 4 numarayı kullandım çokda memnun kaldım cnm fiyat 18TL HOŞÇAKAL

tatlım bende kullanıorum arabian glow top allıgını ve seviyorum zaten esmer tenliyim onuda düzgün özenli sürünce makyajına görede harika duruor cogu arkadaslarım cok begen,yor ama esmer tenlilere gidiyor onu özllikle yqnaklarını hafifi içe gömüp elmacık kemiklere hat çizerek üste dogru cıakrıp biraz koyu sekilde sürüp sonra fırcaya az miktarda alıp onuda yüzüne yedirdinmi muhtesem bi görüntün oluor hem şık hem dogal duruo onu bazen kullanıorum baznede max factorun gül kurusuna yakın bi rengi var onu kullanıorum haa ayrıca avonun sıkıstırılmıs pudrasını adlım iki rengi avr bi acık bi koyu acık olan tenime uyguun olmıcagı için koyusunu aldım sürünce o kadar mat duruoki onu hiç sevmedim sacıgnı alsam çinlilere dönerim koyusunu sürüncede arap bacılarıa benziom anlamadım gitti :p

ben de bronzlaştırıcı incilerden çok memnunum hem uzun süre dayanıyor hem de rengi çok hoş

gerçekten çok güzel harika hemde uzuz

bende allığı ve bronz pudrası var. pudrasını kullanmıyorm allığını da arada kullanıyorum. daha çok esmer tenliler için iyi

bende aldim su incilerden esmerim aslinda ama nedense cok koyu geldi bana dogal durmadi, ve sürerken düzgün sürülüyor lekeler kaliyor

top aLLığı qüseL... pudrasının kapaLı renkLi oLanı aşırıı koyuu....

awonu hiç bişeye deişmem=) allığım awon arabian glowdanda war. memnunum... siwilce yapıo filn demiş bazı arkadaşlar ama o bence ciltle alakalı yani bende şimdiye kadar awonun makyaj ürünlerinden siwilce fln kesinlikle çıkmadı...
bide ben beyaz tenliyim çok açık ten rengim bazı arkadaşlar güzel durmadıını sölemiş. onu pudra olarak kullanırsanız ewt güzel durmayabilir. ama bn sadece yanaklarıma sürüyorum we çokta hoş duruyo:)

bende hem top allığı var hemde stick gibi olan stylo'su. ikisinden de memnunum. ama top allık süper. beyaz tenli ve sarışınım yüzüme çok güsel renk veriyor ama bence uygulamayı bilmek lazım sadece yanaklara sürmekle güsel olmaz bence .yüzün çevresine burun ve çenee de gezdirmek lazım fırçayı. o zaman çok güsel bir ışık veriyor. hem de acaip kalıcı sabah sürüyorum akşam hala duruyo. üstüne üstlük diğer bronz allıklara nazaran oldukça hesaplı

bende kullanıyorum top aldık bana baya bi gidiyo. gecen ay panoramadan aldım oda yeniydi galiba hiç görmedim üç renkli allık biraz parıltılı ama olsun güzel bence benim cildime zarar vermedi color trendin fondoteninin kullandım yüzüm güneydogu anadolu bölgesi gibi girintili cıkıntılı oldu :KK70:

top allığını ablam kullanıyor o her daim bronz gezdiği için tüm yüze pudra gibi kullanıyor, rengi güzel ama öyle ışıl ışıl bir görüntüsü yok

bende kullandım güzel özellikle yaz günlerinde daha bi hoş oluyo parıldıyo tatlı bi görüntü oluyo hafif bi bronzluk ve yoğun bi parıltı

Arabian Glow Pırıltılı Allık süperrr rengine bayılıyorum (=

Top allığı denedim çok beyaz tenli olduğum için biraz fazla durdu ama daha koyu tenlerde güzel duruyor,çevremde bir çok kullanan var fakat ben öyle çok fazla bir ışıltı hissedemedim...

Top allıgını kullanmstm. memnun kalmıstım. bitince bi daha almadım. indirime girsede alsak :KK70:

X