Avon Arabian Glow serisini kullanan varmi

• Konu Sahibi selmaizmirli
arkadaşlar ben avon sattım çok uzun seneler.. ama farkettim ki cildime hiç ii gelmedi. daha halen bile düzeltmek için çaba sarfediyorum.. satın alanlarda da bunu çok gördüm... özellikle sivilcelenmeler herkeste ve bende çok oldu... sadece çok fazla avon ürünlerini kullanmamanızı tavsiye edebilirim ... tabiki yinede kadar sizin...

çevremde bronz allığını kullananlar var.özellikle tavsiye ediyorlardı. . ben yeşil göz kalemini kullanıyorum, çok rahat sürülüyor . severek kullanıyorum.,,,

arkadaşlar pudrası için ne düşüyorsunuz? çok mu bronz yapıyor?

ben kullanıyorum çok güzel duruyo, abartısız ve çok doğal duruyo allığı. bence avon fiyatına göre güzel hizmet veren bi marka..

bence de beyaz tenlilere ii durmuo bi kere boyun beyaz kalıo,e boyuna da sürmek mümkün deil kıyafet batacak o zaman da hele de beyaz bişiler giymişseniz,ben de çok beyazım zombi gibiyim resmen,bi ara gaza gelip bronz pudra almıştım ama kullanamadım çünkü cidden beyazlarda çok yapay duruo,zaten avonu hiçç tavsiye etmiyorum ben çok kötü...

şiddetle katılıyorum ,bana da dermatolog söylemişti avon kullanma die

Bende beyaz tenliyim hafif sürdüğümde çok güzel duruyor ve gerçekten yüzümde canlılık hissediyorum.Abartılı durmuyor.Sürekli kullnmamak şartıyla güzel bir allık. Eğer hergün kullanacaksan gün bittiğinde her makyaj malzemesi gibi iyice temizlemeni tavsiye ederim yoksa cilt problemi yaşayabilirsin...a.s

ya kızlar hepiniz bu kadar memnun kalmışken bende şimdi sipariş verdim inş memnun kalırım ne çok beyazım nede esmer orta şeker yani.umarım yakışır.ayrıca bu ay indirimdeymiş işime geldi :)

ışıltılı eyeliner aldım ama maalesef sulu boya gibi katalogda gösterildiği gibi deil çok farklı ışıltı falanda yok pişman oldum aldığımaa

top allığı çok güzel diye duymuştum ama kullanmadım bu arabian glow serisini..

daha önce de yazmıştım çok güzel ama beyaz tenliler alıp allığını direkt sürmesinler çünkü altta bronz ten olmadığında tupturuncu duruyo.. ama ben de pudrayı aldım kaldı mesela, çünkü zaten esmerim beni çok boğdu melez oldum..

ben kullanıyorum memnunum vallaa....çok uzun zaman da idare ediyo beni..

gerçekten çok hoş bir ışıltı verdiğini söyleyebilirim.

tüüh bronzlaştırıcı inciler indirimdeydi kaçırdımmmbenneyaptımki

bu serinin dudak parlatıcısını kullanan varmı

Merhaba arkadaşlar ben de avon temsilcisiyim ve alan çok üzün süre kullanıyor eğer marka olarak kararsız kaldıysanız yeni çıkan bir marka var tamamen bitkisel üzüm çekirdeğinden yapılan iki farklı rengi var aynı ambalaj içinde birisi açık diğeri koyu en kötü ihtimal ikisini karıştırıp çok güzel renk yakalayabilirsiniz benim gibi mesela.:)

bu serinin dudak parlatıcısını kullanan varmı

selam ben kullandım ama çok memnun kalmadım. hem renk olarak çok kahverengimsi hemde çok yapış yapış.. çok fazla kullanmadığım içinde bi süre sonra bozulduğunu farkettim yani yağı yüzeye çıktı filan.. çok memnun kalmadım açıkçası.:bbo:

ben 3 sene önce denemiştim idare eder iştee..

bende pazartesi günü yine uzun zaman sonra yine avon üyesi oldum, ve katalogunda bu seti gördüm cok merak ettim, siparis etmeyi düsünüyorum acikcasi :))

ben yaklaşık 2 yıldır top allığını kullanıyorum flormar terracotamla dönüşümlü olarak...çok doğal görünüyor tavsiye ederim kendimceea.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…