Avon Arabian Glow serisini kullanan varmi

S

selmaizmirli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selmaizmirli
arkadaslar arkadasim avon un Arabian Glow top alliiginin cilde inanilmaz bir isilti ve renk kattigini soyledi deneyenler ve memnun olanlar varmi ?

marka olarak pek tercih ettiğim bir marka değil ama o serisi fiyatlarına göre iyi sayılır en son vücut için pırıltılı pudarısını aldım fena değildi pupanın vardı bende o süper ama fiyat farkı çok maalesef

arabian glow kwsinliklw harika .allığı da pudrası da fondoteni de..ben müşter temsilcisiyim ve güvenle de kullanıyorum ayrıca..ama cilt tipine göre seçimler yapılırsa çok daha sağlıklı olur

sevgiler

ben aldım eh işteee resimlerdeki gibi değil ışıltılı filan her allıkgibi

bende denemeyi düşünüyorum...renk tonu hoşuma gitti ama...şimdilik bi yorum yapamıycam doğrusu...artık denedikten sonra sengözlerimebaksanab

krem bronz allığı gerçekten çok gzl bir renk verior,yazın almştm meraktan ve yarısını bitirmiştim hemen

ya benim tenim cok acik ve saclarda sari olunca cok solgun ve renksiz duruyorum bu avon un urunu mukemmel diyorlardi sagolun gorusler icin.ama ben yine kararsizim :)

ben kullanıyorum, tenimin esmerliği zaten gayet iyi ama onu kullandığımda da fena durmuyor. çok beyaz insanlara olmaz sanırım.

bronz krem allık açık tenlilerde de çok güzel duruyor cnm gerçekten,ışıltısı çok hoş

ben iki yıldır sürekli kullanıyorum diğer allıklardan çok farklı tenime tam uyuyor çokda memnunum kesinlikle tavsiye ederim...

evet bu serinin top allığını kullanmaktayım çokk da memnunum canım....:hooray::hooray::hooray:

kullanan biri olarak oldukça memnum azda olsa ışıltısıda cabası ama gündüz makyajı için yeterli bi ışıltı zaten fakat avon kullanmak istemeyenler için catherine arley silhy touch 11 numarayıda tavsiye edebilirim ışıltısı ve bronzluğu biraz daha fazla gece için oldukça ideal yani :KK66:

sıkıştırılmış pudrası var bu ay fyatıda uygun bende merak edıyorum ama 10 ml cok küçük degılmi nasıl alan kişi bayagı büyük dıyo ama :uhm:

avonun 2 tane top allığı var ikisini karıştırdım harika oldu diyebilirim şeftali tonu gibi bir şey oldu ben çok beğeniyorum

bende bu serının top allıgını mullanıyorum yanı ıdare eder ama super dıyemıcem bende beyaz tenlı ve sarı saclıyım renk gelsın dıye aldım..evet renk verıyoda bence seftalı tonu daha yakısıyo avonu yenı almama ramen sımdı seftalı tonunda bı allık alıcam bu arada seftalı rengı allık onerısınde bulunurmusunuz bıde avonunkı pek pırıltılı degıl belkıde ondan cok begenmedım

bende açık tenliyim ama burdaki mesajları okuyunca almaya karar verdim.aslında önce avonun siyah kutuda olan allığını getirttim ama sürdüm kötü durdu yüzümde ben zaten hemen kızaran pembe yanaklıyım bide onu sürüncce daha kırmızı oldum sanki,o nedenle iade ettim ,bu ayda bronz allıkta indiirm varmış getirtcem arkadaşa ,umarım bu sefer ii gelir.:)) ???

esmersen ve gusel bır cıldın varsa allıgı muhtesem duruyo osellıkle (bronzlasmıs cıdde)tawsıye ederım

Bende açık tenliyim ama avonun bronz köpük allığını kullanıyorum gerçekten harika. Avon ürünleri içindeki en güzel ürün diyebilirim.

X