avent çatlak kremi

19KasimBhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
574
6
Kızlar merhaba bugün muayenem vardı doktora gittim Çatlak kremi tavsiye etti doktorum avent markası aldım ama henüz kullanmadım kullananlar varsa yazsınlar...

ßu arada bugün muayaneden 30 dk.önce bebeğim cinsiyetini tam göstersin diye çikolata yedimm gerçekten de gösterdi Kızım olucakk:dance:

DARISI TÜM BEBEK İSTEYENLERİN BAŞINA...

Kızlar merhaba bugün muayenem vardı doktora gittim Çatlak kremi tavsiye etti doktorum avent markası aldım ama henüz kullanmadım kullananlar varsa yazsınlar...

ßu arada bugün muayaneden 30 dk.önce bebeğim cinsiyetini tam göstersin diye çikolata yedimm gerçekten de gösterdi Kızım olucakk:dance:

DARISI TÜM BEBEK İSTEYENLERİN BAŞINA...

pregnacare isimli bir krem kullanıyorum henüz çatlağım yok. bu arada kızına allah sağlıklı uzun ömür versin. benimde kızım olucak bu hafta öğrendim çok mutluyum. :teytey::nazar::emir_bebek:

arkadaslar kac haftalık hamilesiniz, kacıncı haftada cınsıyetı ogrendınız..ben 14+3 haftlaıgım ayrıca merak ettım cikolatayla cınsıyetın baglantısı nedır bendemı yesem eger oyleyse :))

ben bu cikolata olayını ilk defa duyuyorum cikolata yiyince cinsiyet daha mı kolay belli oluyormus?

Evet ,muayeneden önce şekerli bişeyler yiyince özellikle de çikolata bebekler kıpırkıpır,fıkır fıkır oluyor ben de bunu keşfettim...sürekli hareket halinde oluyorlar ve doktor amcalara her açıdan poz verebiliyorlar böylece cinsiyetleri de daha kolay teşhis edilebiliyor...

arkadaslar kac haftalık hamilesiniz, kacıncı haftada cınsıyetı ogrendınız..ben 14+3 haftlaıgım ayrıca merak ettım cikolatayla cınsıyetın baglantısı nedır bendemı yesem eger oyleyse :))

ben 16.haftada öğrendim canım.tatlı şeyler yiyince de sanırım bebek daha fazla hareket ediyomuş.ben de 2 şeker yiyip gitmiştim.sağolsun oğluşum ilk başta göstermedi sonra açıverdi birden:))))

ben lierac kullanıyorum cnmve çatlağım olmasına rağmen gidermeye başladı şaşırdım yani çok iyi geldi ama aventin de iyi olduğunu duydum eğer çatlağın daha olmadıysa kullanmaya başla ki hiç oluşmasın bu çatlak kremleri çok işe yarıyor valla tabii ki her sabah ve akşam kullanırsan....

lierac catlak kremının fıyatı ne kadar ne kadar surede gecıyor acaba

canım bende şimdi internetten baktım fiyatı 90 ytl varolan çatlakları ve oluşumunu engelliyormuş...Ben daha kullanmaya başladım 4,5 aylık oldum.sanırım 5.ayda başlarım düzenli kullanmaya :)

merhaba ya bende de çok fazla çatlak var ergenlik çatlağıymış bunlar ve beyz renkte.lierac almayı düşünüyorm acaba gerçekten iyi gelirmi ampul mü aldınız kremmi aacba yardımcı olsanız çok sevinecem

ultrasondan once yenilen tatli yada icilen tatli bi icecek

bebegi hareketlendirir..bu yuzden genelde annelerr

ultrasondan once tatli besinleri alirlar bebek hareket etsinki

cinsiyetini gorelim diye...

banada doktorum anlatmisti..

pregnacare isimli bir krem kullanıyorum henüz çatlağım yok. bu arada kızına allah sağlıklı uzun ömür versin. benimde kızım olucak bu hafta öğrendim çok mutluyum. :teytey::nazar::emir_bebek:

banada bu kremi önerdi doktorum tamamen doğal ve fiyatı uygun bir krem..(22ytl)benim bünyem de çatlamaya çok müsait bir iki çatlak oluşmuştu bile almadan önce...iki aydır kullanıyorum..kullanmaya başladıktan sonra çatlak oluşmadı şimdilik işe yarıyor...

X