AVCILAR SEMTİNDE KİLO VERMEK İÇİN YÜRÜYÜŞ MOTİVE GRUBU OLUŞTURALIM

Ben_bir_Dost

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2015
30
35
Merhaba kızlar üniversite sonrası kendi düzenimi kurdum 4 yıllık düzenli bir ilişki nasılsa seven biri var kafası ile salınan bakımlar birde kendi düzenimi kurunca e malum bekar hayatı gelsin pizzalar gitsin patates kızartmaları erkek arkadaşım dağları yese doymayan ve kilo almayan biri ee akşamları yemek sonrası çay çekirdek kola cips abur cubur Allah ne verdiyse yer can bu bende eşlik ediyorum yani asıl yemek yenilmemesi gereken saat sonrası biz abanıyoruz saat olmuş 10 11 sonra o evine gittiğinde beni alır bir pişmanlık depresyonla karışık uyumaya çalışma :) Sonuç ise 4 yılda 15 kilo hoşca geldi ama gitmek bilmiyor ve geldiği gibi hiçte hoş durmuyor.Sporcu bir geçmişim var vücudum kendini salmasada kollarıma bakamaz kısa kollu giyemez oldum kaslar oldu yağ kendime bi dur dedim 1 yıl önce koşu bantı aldım bir ay sıktım dişimi ee vücut spor alışkın kiloya alışık değil ee diyetlede şıp diye 2 ayda 6 kilo verdim ama motive eden bir destekçi olmayınca gelince birde yanımda sürekli yiyen biri olunca hep pes ettim ama Acı gerçek geldi Erkek arkadaşım evlilik konusunu masaya yatırdı ve 1 yıl içinde düğün hazırlıkları kız isteme merasimleri yüzük takma nişan olayları gibi gerçeklerle karşılaşacağım ve ben şuan öle bi depresyondayım ki dışarı çıkmak bile istemiyorum İnanın şu bilgisayarı alıp bunları yazmaya bile üşenir oldum o derece vahim durumdayım.Gelelim toplanma sürecime istanbul avcılarda ikamet ediyorum.Ve memleketimin dışında olduğum ve çalıştığım için ve fazla idealist olduğum için sosyal hayatı bir kenara bırakınca hiç arkadaş edinemedim şuan işi bir kenara koyup (işimizle erkek arkadaşım ilgilenio kendi işimiz) bende kendime zaman ayırıp toparlanmak istiyorum benimle birlikte düzenli yürüyüş yapabilecek birbirimize yeme dur diyebileceğimiz.motivasyon arkadaşı arıyorum.Bu arada 24 yaşındayım ve 3 haneli rakamlara ulaşmıştım şuan verdiğimle 98de kaldım bir yardım eliyle 6 7 ayda hep birlikte kilo verebiliriz diye düşünüyorum.Ne dersiniz ?

X