Avatarını KK'ya uygun isteyenler

Bunlar düzenlenmiş olanlar Belki beğenip kullanmak isteyenler olur Ama sadece istek topiği olarak hizmet vereceğim.

Bunlar çerezlik olsun bir defalığına

bunlar hareketli canım normalde ama yüklediğimde olmuyor benim için yapabilir misin rica etsem ? prison break gif yazdığında bu elinde çiçekli olan çıkıyor nette :26:

İş yerinin kotası aşılıo çok yüksek gelio die gremiyorum artık uzak kaldım nikoo kk'dan

Canım çiçeklininkini buldum ilkininin orjinalini bulamadım. Onun adresini bana atar mısın ?

Ben çok klasikçi bir insan olmasam senden bir kaç avatar isterdim ama değişiklik seven bi insan değilim

Hadi yırttın benden

Ama burada ki bir çok arkadaşa faydalı olduğun aşikar nikom aynen devam

Ben çok klasikçi bir insan olmasam senden bir kaç avatar isterdim ama değişiklik seven bi insan değilim

Hadi yırttın benden

Ama burada ki bir çok arkadaşa faydalı olduğun aşikar nikom aynen devam

Sen benden değil 1 tane avatar düzenlemesi yüzlerce de istesen gıkım çıkmaz Stillim.
Zevkle, sevgiyle düzenlerim.
İster klasikçi ol, ister modernci yırtmak istemeyeceğim insanlardan birisin.

Bende fayda sağladığımı düşünüyorum ama bakalım

Kuzumm günaydınnn bana bunları şöyle güzelce bi hareketlendip şekillendirir misinn
Ama kalp falan yapma sakın aralarına falan olur mu
:26:

Eklentiler

• $images.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 88
  • $incir-receli_3666803241.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 73
canım banada bu resmi düzenlermisin??? bir de sen düzenledikten sonra avatarıma nasıl koyucam bunu ben??resmi masa üstüne kaydedip o şekilde mi yoksa url mi kopyalıycam??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…