Avatarını KK'ya uygun isteyenler

Bunlar düzenlenmiş olanlar :KK31: Belki beğenip kullanmak isteyenler olur :KK12: Ama sadece istek topiği olarak hizmet vereceğim. :KK31:

Bunlar çerezlik olsun bir defalığına :21:

$anigif7.gif

$anigif4.gif

$anigif44.gif

$anigif.gif

$anigif2.gif

$anigif3.gif

$anigif5.jpg

$anigif6.gif

:KK3: Merhabalar :KK3:

* Resimlerinin boyutunu avatar boyutuna uygun küçülttürmek isteyenler ,

* Video şeklindeki gifleri KK'ya uygun küçülttürmek isteyenler veya gifleri hareket ettiremeyenler ,

* Ya da aşağıdaki örneklerdeki gibi avatarlarına ufak efektler eklettirmek isteyenler ;

1. Eki Görüntüle 995254

2. Eki Görüntüle 995255

3. Eki Görüntüle 995256

Bu tarz düzenleme işlerinizi halletmeye çalışacağım.
Sadece sizin isteklerinizi baz alacağım.

Avatar topiclerinde hep bunlar isteniyor bende bunun için ayrı bir konu açmak istedim. :KK31:
Nicomedia hizmetinizde :KK42:

$tumblr_lw5x4euqYI1qlhliso1_.jpg $tumblr_mma517d0SB1s73ouko1_500.jpg bunlar hareketli canım normalde ama yüklediğimde olmuyor benim için yapabilir misin rica etsem ? prison break gif yazdığında bu elinde çiçekli olan çıkıyor nette :26:

İş yerinin kotası aşılıo çok yüksek gelio die gremiyorum artık uzak kaldım nikoo kk'dan :KK25:

Eki Görüntüle 997004 Eki Görüntüle 997005 bunlar hareketli canım normalde ama yüklediğimde olmuyor benim için yapabilir misin rica etsem ? prison break gif yazdığında bu elinde çiçekli olan çıkıyor nette :26:

İş yerinin kotası aşılıo çok yüksek gelio die gremiyorum artık uzak kaldım nikoo kk'dan :KK25:

Canım çiçeklininkini buldum ilkininin orjinalini bulamadım. Onun adresini bana atar mısın ? :KK16:

Ben çok klasikçi bir insan olmasam senden bir kaç avatar isterdim ama değişiklik seven bi insan değilim :KK31:

Hadi yırttın benden :KK53::KK53:

Ama burada ki bir çok arkadaşa faydalı olduğun aşikar nikom aynen devam :KK19:

Ben çok klasikçi bir insan olmasam senden bir kaç avatar isterdim ama değişiklik seven bi insan değilim :KK31:

Hadi yırttın benden :KK53::KK53:

Ama burada ki bir çok arkadaşa faydalı olduğun aşikar nikom aynen devam :KK19:

Sen benden değil 1 tane avatar düzenlemesi yüzlerce de istesen gıkım çıkmaz Stillim. :21:
Zevkle, sevgiyle düzenlerim. :21:
İster klasikçi ol, ister modernci yırtmak istemeyeceğim insanlardan birisin. :KK19:

Bende fayda sağladığımı düşünüyorum ama bakalım :21:

Kuzumm günaydınnn bana bunları şöyle güzelce bi hareketlendip şekillendirir misinn :21:
Ama kalp falan yapma sakın aralarına falan olur mu
:26:

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 88
  • $incir-receli_3666803241.jpg
    $incir-receli_3666803241.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 73
canım banada bu resmi düzenlermisin??? bir de sen düzenledikten sonra avatarıma nasıl koyucam bunu ben??resmi masa üstüne kaydedip o şekilde mi yoksa url mi kopyalıycam??
$1479550_492033547578549_1620587339_n.jpg

X